escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dziś mamy 8 kwietnia. W związku z tym mam dla Was ciekawostkę:)
Antułan Griezmann ma trocje dzieci. Pomyślicie na pewno co ma wspólnego Griez i ósmy kwietnia? Już mówię:)
Każde z trojga dzieci Antułana urodziło się 8 kwietnia:D 2016, 2018 i 2021 rok:) Można?:)
0
tak czytam te rozmowę i jeden rzuca faktami na drugiego i już sam nie wiem.
Jedyne co wiem to, że jak widzę 10 tys za metr, że to dużo to niestety z przykrością się uśmiecham z utęsknieniem. Chciałbym takie ceny w Warszawie, już niech nawet 12k za metr będzie.
Developerzy to kolejna grupa po górnikach, których rządzący boją się tknąć? Szkoda. Banki nas dymają, developerzy nas dymają. Wynajmujący dymają wynajmujących.
2
@Safrani "Przejdą ich, to przejdą. Nie, to nie." mam to samo:) Poza Barceloną chce oglądać ciekawe, ofensywne mecze, wynik mi obojętny bo i tak, kto by nie awansował to my ich ogramy:)
Nie no żartuje, bo później będę odszczekiwał:) No ale prawda jest taka, że niech tam sobie grają.
0
@Encore wystarczyło że Gyokeres na chwilę przestał strzelać i przewaga stopniała.
0
@Lionel_Messi10 w porządku. Jakbyś jednak jakoś gdzieś kiedyś znalazł swój wpis z tą informacją to będę wdzięczny:)
0
@Lionel_Messi10 wyżej też napisałeś „Chciałbym tylko powiedzieć że Miami skąd ma 4 gwiazdy w zespole a niby maja 3 miejsca xD Alba, Busi, Suarez i Messi więc tu juz Ci odpowiadam.” Także chciałeś mnie wyjaśnić „xD” ale nie pykło i Ci udowodniłem że to nieprawda.
Mam wrażenie że Ty każde inne zdanie niż Twoje odbierasz jako atak. Ja Cię nie atakuje. W porządku, rozumiem że niusa o dodatkowym miejscu wrzucałeś i ja się nie kłócę że tak nie było. Po prostu mówię że nie mogę znaleźć informacji nigdzie o dodatkowym miejscu.
0
@Barceloniarz987 za Polakami.
0
@aldewir zaskakujące pytanie:)
Nie oglądam, ale skoro zmieniają bramkarza w 25 minucie to zakładam że tak:)
0
@Lionel_Messi10 No w porządku, ale wyjaśniłeś mi już że mają Albę, Leo, Busiego i Suarez więc to jest potwierdzenie Twoich słów, a ja Ci wrzucam ze Suarez nie jest DP i mają wciąż „tylko” 3. Pożyjemy zobaczymy, póki co zakładam że nie ma takiej możliwości bo nie wierzę że gdyby mogli to by Suarez zszedł z pensji.
1
@PatrykBarca tak:)
1
Skorupski zmieniony w 25 minucie. Szczęsny do kadry.
1
@blakkudium po takim sezonie to City myślę że będzie jak Barcelona. Będzie interesowało się każdym:)
0
@Lionel_Messi10 to jeszcze raz, na spokojnie.
Po 1 ja się z nikim nie wspieram tylko pytam Cię skąd taka informacja.
Po 2, to że kiedyś coś wrzucałeś nie znaczy że A) to była prawda i B) mi wystarczy jak dowód, że tak jest. Bo ja rozumiem, że śledzisz Inter Miami ale to że kiedyś coś wrzuciłeś nie jest dla mnie żadnym dowodem.
I po 3, najważniejsze. Oficjalna strona MLS, zawodnicy Designayted Player w Miami to:
Jordi Alba (D)
Sergio Busquets (M)
Lionel Messi (F)
Poniżej link do wszystkich takich graczy w lidze.
https://www.mlssoccer.com/news/every-designated-player-in-mls-full-list-dps
1
@Andi18 dwa łakome kąski w lecie. Zobaczymy co się stanie.
1
@Andi18 oczywiście bardzo bym nie chciał bo A grają jednak z Realem i B mam do nich ogromną sympatię i sentyment od czasów Wengera i Henry’ego.
Dlatego tym bardziej jest mi smutno patrzeć na Havertza czy Merino na szpicy.
1
@Andi18 Arsenal wychodzi na szpicy rasową dziewiątką - Merino i przepierdala mecz:)
1
@esem91 bez przesady… bo co.. bo był w kraterze? Wielka mi heca:)
0
@Lionel_Messi10 szukałem na angielskich stronach i nawet pół słowa na ten temat.
0
@Lionel_Messi10 to nie jest pierwsza drużyna, która ma kasę, a jakoś chyba nikt wcześniej nie kupił?
edit szukam szukam i nie ma wzmianki, znajdź proszę, że sobie mogą kupić więcej miejsc i podeślij proszę.
@maroon mają limity 3 zawodników. Wyżej napisałem.
1
@NeroTFP1 Klub może zakontraktować 3 "Designayed Player" czyli 3 zawodników powyżej budżetu.
Jeśli jest jakaś zasada, że można sobie kupić dodatkowe miejsca dla takich graczy jak mówi @Lionel_Messi10 to ja nie wiem.
0
@Ojciec5tkidzieci Nocny Agent?:)
1
@mekston cóż mogę powiedzieć, chcieli mieć gwiazdy zamiast solidnego projektu to może się okazał, że za to zapłacą. Mascherano sobie ściągnął Argentyńczyków i pytanie czy to nie błąd.
1
@mekston nie powiedziałem, że na spokojnie. Powiedziałem, że to najsłabsze LA od lat i że mają duże szanse:)
3
@Krzysztof1987 nie zrobił się, już wcześniej był. Zobacz zeszły sezon w Holandii:)
11
Ambasada ma wolne?
Skład Interu Jajami na mecz z Toronto. Mecz po 1:00.
U gości dobrze znani Lorenzo Insigne czy Federico Bernardeschi.
0
@Darek_Maruszczak aaaa, z podkreślnikiem:) wszystko jasne:)
3
Ciekawostka liga portugalska.
Już w pierwszej minucie Benfica wychodzi na prowadzenie z Porto. Asystą przy golu popisał się Turek Kerem Akturkoglu, tym samym w swoim pierwszy sezonie w Portugalii napastnik może się pochwalić double double we wszystkich rozrywkach.
Jeśli chodzi tylko o sezon ligowy to ma 9 goli i 9 asyst. Także duża szansa że taki rezultat osiągnie w samej lidze.
0
Piękny skład Barcelony…
@Redakcja sorry że nie do Darka, ale nie wiem jaki ma nick, a nie znajduje się pod imieniem i nazwiskiem. No nic, do brzegu.
Pierwszy akapit „Pierwszy popisał się ładnym uderzeniem po zespołowej, a drugi…”
Brakło słowa albo po zespołowej „grze”, albo po zespołowej „akcji”.
0
@Barca_Big_Moment no jeśli Arsenal się zgodzi, to tyle będzie zarabiał.
@chavez otóż to
1
@Barca_Big_Moment pytanie czy leci na kasę czy odstrasza tym konkurencję Barcelony. Jesli to 1 to możemy zapomnieć o nim;)