escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FCB24 bo miałeś zrobić na grosz a nie na 3. Ludzie włączcie myślenie, błagam.
nie wynajmowałem.
5
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):
- Łukasz Skorupski 90 minut. Bologna wygrywa 1:0 z Venezią.
- Kamil Piątkowski 90 minut i żółta kartka. Kasimpasa 2:0 Samsunspor.
- Jan Bednarek - Southampton bez gry od meczu kadry.
- Jakub Kiwior - Arsenal jak wyżej.
- Przemysław Frankowski 36 minut i czerwo. Galata przegrywa 1:2 z Besiktasem.
- Sebastian Szymański 72 minuty i bramka. Fenerbahce wygrywa 4:2 z Bodrumsporem.
- Jakub Moder 90 minut i bramka. Feyenoord wygrywa 3:2 Go Ahead Eagles.
- Mateusz Bogusz niepełne 90 minut. Cruaz Azul 1:0 z Guadalajarą.
- Jakub Kamiński 30 minut. Wilki przegrywają 0:1 z Heidenheim.
- Karol Świderski 85 minut. Koniczynki przegrywają 2:4 z Olympiakosem.
- Krzysztof Piątek - Basaksehir bez gry od meczu kadry.
Ponadto zagrali:
- Pan piłkarz Robert "nie podał do Rahpy, jest gorszy i droższy od Luuka de Jonga i Auby" Lewandowski 23 minuty z Osasuną i bramka oraz 90 minut i dublet z Gironą.
- Matty Cash 81 minut. Aston Villa 3:0 z pucharze z Preston.
- Bartosz Bereszyński 54 minuty. Sampdoria 0:3 z Frosinone.
- Bartosz Slisz 45 minut. Atalanta wygrywa 4:3 z NY City.
- Mateusz Wieteska 90 minut i wygrana 3:2 jego PAOKu z AEK.
dwa słowa od prowadzącego. Jestem w szoku, że Moder wraca po takim urazie i zasuwa każdy mecz od dechy do dechy w Feyenoordzie. Naprawdę duma.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
2
@blakkudium Pięknie. Sprawdzałem wczoraj i zobacyzłem tylko Club Universidad de Chile - Botafogo, fajnie że będzie Corinthians:)
15
@NeroTFP1 człowieku, Danny to nie nalepka na kibel.
1
Potężny Lukaka.
0
@Danny Gaucho ale czy podał Brazolowi? No właśnie.
Zamykam.
2
@FcPortoFan1999 ja nie ruszę. Słowo:)
0
17 letni Rodrigo Mora z golem dla Porto na 2:1. 5 goli i 3 asysty w lidze na 16 występów. Wieszczę mu ostatni sezon w Porto.
3
Cucho, Isco i pan piłkarz Antony. Ale Sevilla zapłaci rachunek.
0
@FcPortoFan1999 już mial, to ten wybrał piniendze.
0
@takisobiektos a to ja o składzie gdy grał:) do tego jego dyrektorowanie nie pasuje mi pod retorykę więc odczep się ode mnie od Maldiniego i od nas;)
@FcPortoFan1999 nie;)
2
Roque, Estevao i Torres w napadzie Palmeiras na mistrza Botafogo.
W zeszłym sezonie między tą dwójką rozstrzygnęły się losy i mistrzostwo w kraju.
W zeszłym sezonie trzymane były kciuki za Botafogo, dzisiaj jednak jesteśmy za naszym Tygryskiem.
Jazda Palmeiras:)
0
@FcPortoFan1999 lubię.
0
@takisobiektos Paolo,Nesta, Pippi, Pirlo. To nie te same lata?
0
@ViscaelBarca2007 Bez podziału na miejsca.
Salah, Dembele, Raph, Mbappe i jak tak dalej pójdzie to ktoś z dwójki Pedri/Yamal.
Chociaż jeszcze Bayern w grze w LM. Może Kane/Musiala?
0
@FcPortoFan1999 najpewniej.
1
@Kessie zgłoszony
0
@brzucho o masz…:/
2
@Kessie kozak w necie, brzoskwinka w świecie. Każdy może gadać.
Pokaż.
0
@FcPortoFan1999 to się okaże.
0
@takisobiektos wiem, że na Brackiej padał deszcz, ale że w Miami?:)
0
@brzucho szybko zaczęli. Bąbol Bartka?
3
Och teraz zobaczyłem. Jak brać przykład, to z najlepszych.
Trener Milanu Sergio Conceicao na pewno z wypiekami na twarzy spogląda na polską ekstraklasę, lidera i ich trenera. Kolejny mecz Milanu z jednym Włochem w wyjściowej jedenastce.
Ciekaw co na to np legenda Paolo czy inny Nesta.
7
Ciekawy mecz:D
https://zapodaj.net/plik-Dxtz7LLcBZ
0
@ViscaelBarca2007 to prawda, łakomy kąsek, który raczej nie zostanie w Galacie.
0
@ViscaelBarca2007 w zasadzie poza Manu nie widziałem żadnych nazw klubów.
0
@sopelinho w tym 16 goli.
2
Gyokeres po fantastycznej serii 33672 goli i 3637 asyst z rzędu wypadł na kilka spotkań z powodu kontuzji, zagrał 2-3 spotkania w których nie zanotował żadnych liczb, ale… wrócił na właściwie tory.
7 ostatnich meczów to 8 goli i 4 asysty.
1
@SuperPatsonFCB nie znam sytuacji, nie wiem co się działo, smutne że zaczął powrót od czerwa
Z drugiej strony szacun dla Walkera że wspierał rodaka.
1
@Jakchcesz szkoda, w młodym wieku już grał na wysokim poziomie.
Ps. Dzięki;)