2

@Antimadridista_WR tak będzie. Dzisiaj pogrom i nasi znowu są najlepsi na świecie.

1

@Danny Gaucho Paco Jebako Alcacer od kilku miesięcy poza składem, zaraz mogą go pogonić z ZEA.

Co do "Martín Cáceres. Ktoś pamięta takiego zawodnika?" żałuje, że nie został dłużej, myślę że miał zadatki żeby tu pograć więcej sezonów. Ostatnio w LA, ale od miesięcy kontuzjowany, dopiero "przed chwilą" zadebiutował w Paragwaju.

0

@Safrani ale też dowodów na to nie ma...

1

@Eklerek piękna bramka:D

co do Greków to zobacz co Pavlidis robił w Holandii przed transferem do Benfici.
Mi ten Tzolis wpadł w oko, szybki, przebojowy skurczybyk. Dobrze się wpasował do Bruggi.

3

Dżonatan Dejwid gol i asysta przeciwko USA. Kanada prowadzi 2:1.

0

@Szmulek golimy frajerów w 90 minut. Żadnych dogrywek i karnych:)

1

W tej chwili trwa Liga Narodów za Ocenam - ̶F̶i̶n̶a̶ł̶ ̶m̶i̶ę̶d̶z̶y̶ ̶n̶a̶j̶l̶e̶p̶s̶z̶y̶m̶i̶ ̶z̶e̶s̶p̶o̶ł̶a̶m̶i̶ ̶s̶t̶r̶e̶f̶y̶ ̶C̶O̶N̶C̶A̶C̶A̶F̶.̶ ̶znaczy mecz o 3 miejsce pomiędzy ciamajdami - Kanadą a USA. Pod 35 minutach mamy 1:1.

Przypomnę, że w półfinałach Kanada nie strzeliła gola Meksykowi - 0:2 i co bardziej zabawne /smutne USA nie strzeliło gola potężnej Panamie - 0:1.

0

@blakkudium można się śmiać, ale chlopiec gwiazdorzy;)

2

Widzisz taki karny Yamala i przypominają Ci się słowa Vaarta - gesty, nisko spodenki.
Widzicie to?

0

3 dogrywki. Ładnie.

1

Belgia zrobiła nadziei Ukraińcom, ale Lukaka to pan piłkarz. 3:0

1

@misterio nie dojeżdżają koledzy bo nikt nie gra tak słabo;)

3

Noi Dembuś na 2:0. Jazda z Chorwatami!

0

Miałem pisać że oni tego nie wygrają… Simmons jaka asysta… piękne.

0

Dawać do nas Hiszpanów. Ja już bilety kupiłem.

2

@blakkudium wielu ludzi nie radia karnego, ale takiej oceny nie maja. Wiem ze to tylko algorytmy, ale on musi byc dzisiaj żenujący na boisku.

3

@Remi70 grubo:D

5

Dania na 1:1. Brawo! W ogole CR 4,6 ocena na flash. Nie widziałem takiego dramatu chyba nigdy.

0

Depaya lubimy, Depaya żałujemy że mu u nas nie wyszło i Depayowi kibicujemy wciąż w Brazylii;)
Brawo Memfis:)

1

@Coutinho007 tak, jak de Bur i de Ber.

0

@BorzyKrzys jeszcze Francji, USA i Australii a to tylko kilka.

2

@Senior6 ta, pisałem wyżej:)

0

Elegancko. Wlosi 0:3. Zjazd do bazy makaroniarze.
Przy okazji Kimiś w 3 połowy z Włochami jednak nie 3 a 4 asysty i bramka:D

6

Kimiś jaki dwumecz, a właściwie jakie 3 połowy przeciwko Niemców. 3 asysty i bramka

1

@Jakchcesz z Twoimi typami to musiałbyś Ty grać całe swoje życie i ja musiałbym grać całe swoje życie i wiesz co? I nie zarobiliśmy na samochód.
Ale nie poddawaj się! Wrzucaj swoje typu, zawsze korzystam:)

0

@FCBparasiempre daj żyć, może chodziło o Santiago Bernabeu:D

2

Olise, Mbappe, Dembele, Barcola… ale Chorwaci zapłacą rachunek za pierwszy mecz. Ulalala.

0

@FCBparasiempre to może tylko liga cholera.

0

@Bernard777 kupon nie wchodził?
Już siedzi

4

Nie ma co zbierać z Armenii.
27 minut i Gruzja prowadzi 4:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?