escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Antimadridista_WR tak będzie. Dzisiaj pogrom i nasi znowu są najlepsi na świecie.
1
@Danny Gaucho Paco Jebako Alcacer od kilku miesięcy poza składem, zaraz mogą go pogonić z ZEA.
Co do "Martín Cáceres. Ktoś pamięta takiego zawodnika?" żałuje, że nie został dłużej, myślę że miał zadatki żeby tu pograć więcej sezonów. Ostatnio w LA, ale od miesięcy kontuzjowany, dopiero "przed chwilą" zadebiutował w Paragwaju.
0
@Safrani ale też dowodów na to nie ma...
1
@Eklerek piękna bramka:D
co do Greków to zobacz co Pavlidis robił w Holandii przed transferem do Benfici.
Mi ten Tzolis wpadł w oko, szybki, przebojowy skurczybyk. Dobrze się wpasował do Bruggi.
3
Dżonatan Dejwid gol i asysta przeciwko USA. Kanada prowadzi 2:1.
0
@Szmulek golimy frajerów w 90 minut. Żadnych dogrywek i karnych:)
1
W tej chwili trwa Liga Narodów za Ocenam - ̶F̶i̶n̶a̶ł̶ ̶m̶i̶ę̶d̶z̶y̶ ̶n̶a̶j̶l̶e̶p̶s̶z̶y̶m̶i̶ ̶z̶e̶s̶p̶o̶ł̶a̶m̶i̶ ̶s̶t̶r̶e̶f̶y̶ ̶C̶O̶N̶C̶A̶C̶A̶F̶.̶ ̶znaczy mecz o 3 miejsce pomiędzy ciamajdami - Kanadą a USA. Pod 35 minutach mamy 1:1.
Przypomnę, że w półfinałach Kanada nie strzeliła gola Meksykowi - 0:2 i co bardziej zabawne /smutne USA nie strzeliło gola potężnej Panamie - 0:1.
0
@blakkudium można się śmiać, ale chlopiec gwiazdorzy;)
2
Widzisz taki karny Yamala i przypominają Ci się słowa Vaarta - gesty, nisko spodenki.
Widzicie to?
0
3 dogrywki. Ładnie.
1
Belgia zrobiła nadziei Ukraińcom, ale Lukaka to pan piłkarz. 3:0
1
@misterio nie dojeżdżają koledzy bo nikt nie gra tak słabo;)
3
Noi Dembuś na 2:0. Jazda z Chorwatami!
0
Miałem pisać że oni tego nie wygrają… Simmons jaka asysta… piękne.
0
Dawać do nas Hiszpanów. Ja już bilety kupiłem.
2
@blakkudium wielu ludzi nie radia karnego, ale takiej oceny nie maja. Wiem ze to tylko algorytmy, ale on musi byc dzisiaj żenujący na boisku.
3
@Remi70 grubo:D
5
Dania na 1:1. Brawo! W ogole CR 4,6 ocena na flash. Nie widziałem takiego dramatu chyba nigdy.
0
Depaya lubimy, Depaya żałujemy że mu u nas nie wyszło i Depayowi kibicujemy wciąż w Brazylii;)
Brawo Memfis:)
1
@Coutinho007 tak, jak de Bur i de Ber.
0
@BorzyKrzys jeszcze Francji, USA i Australii a to tylko kilka.
2
@Senior6 ta, pisałem wyżej:)
0
Elegancko. Wlosi 0:3. Zjazd do bazy makaroniarze.
Przy okazji Kimiś w 3 połowy z Włochami jednak nie 3 a 4 asysty i bramka:D
6
Kimiś jaki dwumecz, a właściwie jakie 3 połowy przeciwko Niemców. 3 asysty i bramka
1
@Jakchcesz z Twoimi typami to musiałbyś Ty grać całe swoje życie i ja musiałbym grać całe swoje życie i wiesz co? I nie zarobiliśmy na samochód.
Ale nie poddawaj się! Wrzucaj swoje typu, zawsze korzystam:)
0
@FCBparasiempre daj żyć, może chodziło o Santiago Bernabeu:D
2
Olise, Mbappe, Dembele, Barcola… ale Chorwaci zapłacą rachunek za pierwszy mecz. Ulalala.
0
@FCBparasiempre to może tylko liga cholera.
0
@Bernard777 kupon nie wchodził?
Już siedzi
4
Nie ma co zbierać z Armenii.
27 minut i Gruzja prowadzi 4:0.