escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 w ogóle Karasko nie gra miesiącami, a tu asysta na mistrzach. Elegancko.
2;2.
4
@blakkudium widzę, że Duran to mało:D może Mane odchodzi?
1
@AssisMoreira no skubany mocny. Naprawdę.
0
@AssisMoreira Przepraszam, niestety nie pomogę. Interesowałem się drużynami Czerkawskiego i Oliwy lata temu, teraz bardziej śledzę/oglądam od jakichś dwóch lat, także niestety nie mogę potwierdzić.
@Kazragore też tak myślę. Zakończy sezon zasadniczy co najmniej z wyrównaniem.
@Rifek nie mam pojęcia.
8
Ciekawostka NHL.
39 letni Alexander Ovechkin (we wrześniu 40 lat) ma już 890 bramek w NHL. Zostały mu 4 trafienia do wyrównania, a 5 do pobicia rekordu legendarnego Wayne'a Gretzky'ego. Do końca sezonu regularnego zostało 9 meczów (dla Washington Capitals) i na pewno faza playoff. Rosjanin opuścił kilkanaście spotkań w tym sezonie z powodu kontuzji, możliwe że już by łyknął rekord Kanadyjczyka.
Historia piszę się na naszych oczach.
2
@ShawnC byłem miesiąc na własną rękę. Mieszkałem w kamperze. Wyszło około 10k za osobę. Bilet lotniczy był "klejony" byle taniej. z Warszawy do Lądka Zdrój, potem Chengdu w Chinach, tam kilkanaście godzin i finalnie Sydney. Nie będę ukrywał, że podróż jeśli chodzi o loty nie była wybitnie komfortowa:D. Natomiast wycieczka życia, bez dwóch a nawet 6 zdań. Rok 2019 jeśli dobrze pamiętam.
0
@Gronek ja mam eight pak na tłuszczu.
3
@misterio to znaczy, że ktoś to wyrwał z kontekstu i generalnie to my nie zrozumieliśmy żartu.
1
@Wojciech123 idealnie się im kolejka ułożyła.
0
@ShawnC No dla mnie to smutne.
0
@ShawnC nie jest to dla mnie argument. Tak jak kiedy Cracovia nieźle grała za Probierza bez Polaków.
1
@Torto to smutne.
1
@kubix05 Myślisz?:)
3
Co wspólnego ma dzisiejsza Serie A i mecz Verony oraz Ekstraklasa i mecz Rakowa?
W obu drużynach jest po jednym Polaku w składzie:)
Pozdrawiam.
0
@FCB24 to żarty.
1
@Symson "w punkt":D
6
@blakkudium w końcu poważna saudyjska piłka wraca.
4
@FCB24 bo miałeś zrobić na grosz a nie na 3. Ludzie włączcie myślenie, błagam.
nie wynajmowałem.
5
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):
- Łukasz Skorupski 90 minut. Bologna wygrywa 1:0 z Venezią.
- Kamil Piątkowski 90 minut i żółta kartka. Kasimpasa 2:0 Samsunspor.
- Jan Bednarek - Southampton bez gry od meczu kadry.
- Jakub Kiwior - Arsenal jak wyżej.
- Przemysław Frankowski 36 minut i czerwo. Galata przegrywa 1:2 z Besiktasem.
- Sebastian Szymański 72 minuty i bramka. Fenerbahce wygrywa 4:2 z Bodrumsporem.
- Jakub Moder 90 minut i bramka. Feyenoord wygrywa 3:2 Go Ahead Eagles.
- Mateusz Bogusz niepełne 90 minut. Cruaz Azul 1:0 z Guadalajarą.
- Jakub Kamiński 30 minut. Wilki przegrywają 0:1 z Heidenheim.
- Karol Świderski 85 minut. Koniczynki przegrywają 2:4 z Olympiakosem.
- Krzysztof Piątek - Basaksehir bez gry od meczu kadry.
Ponadto zagrali:
- Pan piłkarz Robert "nie podał do Rahpy, jest gorszy i droższy od Luuka de Jonga i Auby" Lewandowski 23 minuty z Osasuną i bramka oraz 90 minut i dublet z Gironą.
- Matty Cash 81 minut. Aston Villa 3:0 z pucharze z Preston.
- Bartosz Bereszyński 54 minuty. Sampdoria 0:3 z Frosinone.
- Bartosz Slisz 45 minut. Atalanta wygrywa 4:3 z NY City.
- Mateusz Wieteska 90 minut i wygrana 3:2 jego PAOKu z AEK.
dwa słowa od prowadzącego. Jestem w szoku, że Moder wraca po takim urazie i zasuwa każdy mecz od dechy do dechy w Feyenoordzie. Naprawdę duma.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
2
@blakkudium Pięknie. Sprawdzałem wczoraj i zobacyzłem tylko Club Universidad de Chile - Botafogo, fajnie że będzie Corinthians:)
15
@NeroTFP1 człowieku, Danny to nie nalepka na kibel.
1
Potężny Lukaka.
0
@Danny Gaucho ale czy podał Brazolowi? No właśnie.
Zamykam.
2
@FcPortoFan1999 ja nie ruszę. Słowo:)
0
17 letni Rodrigo Mora z golem dla Porto na 2:1. 5 goli i 3 asysty w lidze na 16 występów. Wieszczę mu ostatni sezon w Porto.
3
Cucho, Isco i pan piłkarz Antony. Ale Sevilla zapłaci rachunek.
0
@FcPortoFan1999 już mial, to ten wybrał piniendze.
0
@takisobiektos a to ja o składzie gdy grał:) do tego jego dyrektorowanie nie pasuje mi pod retorykę więc odczep się ode mnie od Maldiniego i od nas;)
@FcPortoFan1999 nie;)
2
Roque, Estevao i Torres w napadzie Palmeiras na mistrza Botafogo.
W zeszłym sezonie między tą dwójką rozstrzygnęły się losy i mistrzostwo w kraju.
W zeszłym sezonie trzymane były kciuki za Botafogo, dzisiaj jednak jesteśmy za naszym Tygryskiem.
Jazda Palmeiras:)
0
@FcPortoFan1999 lubię.