1

@Adran360 amerykańce wszystko mogą.

1

@Adran360 można też powiedzieć - niewielu ludzi z potężnych reprezentacji gra w MLS, żeby zatrzymywać rozgrywki na grę reprezentacji;) Ale podoba mi się Twój tok rozumowania;)

4

Za chwilę ciekawe pojedynki w MLS:

1) Christian Benteke - Luis Muriel
2) Człopo Moting, Emil Forsberg - Lorenzo Insigne, Federico Bernardeschi.
W tym drugim pojedynku w zespole z Motingiem i Forsbergiem - New York Red Bulls - w składzie Polak. Swój pierwszy mecz, choć tylko na ławce, w nowym zespole rozpoczyna Wiktor Bogacz - były napastnik Miedzi Legnica.

1

@Poversky1000 ta, sorry. Kongo miało być nie Ghana. Tak czy inaczej - finalnie Sudan 3 miejsce.

1

@Poversky1000 nie nadejdzie historia. To jest Afryka. Zobaczysz jak Ghana i Senegal zagrają u siebie.

0

@DiSBlaDE oczywiście, że my też. Liderzy.

6

Gibraltar liderem swojej grupy!
Chłopaki jadą na mistrzostwa świata 2026!
Brawo!!!

1

@BKSChemik Czy na pewno? Dzisiaj od obrońcy wymaga się zapieprzania 90+ minut. Dodania coś z przodu i inteligencji z tyłu - ustawienie się, odbiór piłki itd. Nie patrzyłem na Ferrana pod tym kątem, ale jeśli Krkic to zauważył to może i Ferran byłby dobrym obrońcą. Chociaż ja uważam że tak Ferran jak i Raph to mogliby być świetnymi wahadłowymi. Żeby jednak mieli trochę mniej zadań defensywnych niż typowy boczny obrońca, a więcej ofensywnych.

1

@dawidlampa
Pierwsza akapit z wypowiedzią Krkica:
„…w którym powinni znajdować się na boisku, ZWRACAJĄĆ uwagę na ich charakterystykę…”

2

@4drian0 a w ataku nie ma kto strzelać tylko ten kapiszon z Liverpoolu.

0

@Eklerek w Turcji:)

0

@LambiPL ale trzeba strzelić, prawda?

1

@mekston nietrafione. Poza kadrą.

3

Tak z innej beczki, tak bardziej na poważnie - Lewy może być niewidoczny, ale Lewy ma czutkę, doświadczenie. I tacy ludzie są w kadrze na wagę złota.
Bo Lewy dla nas a w jednocześnie trącających meczach Salah dla Egiptu, Enner Valencia dla Ekwadoru.

14

Boras mówi o nieobecnych. Trzeba otwarcie powiedzieć. Z Zielem i Nicolą byłoby łatwe 1:0.

3

Brawo Polacy!! Wygrany mecz w trudnym rywalem, na niezwykle trudnym terenie!!

0

Piątek poza strzałem w 7 sekundzie po wejściu miał jeszcze piłkę?

3

Pan trener ciężko wypuścił powietrze. Zeszło z niego ciśnienie. 83 minuta i strzelamy na 1:0 z 3638382747 drużyną rankingu FIFA. Uffff.

1

I o to chodzi Krzychu! Twój dzień. Piątek strzel w piątek.

2

Ciekawostka.

Cernych ma byłych kolegów za rywali - grał w Jadze ze Świderskim i Frankowskim.

Pozdrawiam

1

Chłop ma 3 metry wzrostu i kręci naszych zawodników:D

1

Barcelona, Fenerbahce, Galata, Arsenal, Aston Villa… a Wy ciśniecie po Probierzu. Absolutnie go nie bronię, tylko że na boisku są goście z poważnych klubów w porównaniu z Celie, Hegelman, Radomiakiem czy nawet Torino.

Szanujmy się, to te lachy mają strzelać celnie a nie Probierz.

0

@lithotripter raczej wyszło na moje:) 5:0

0

@JordiAlbion prawda?:)

6

Ghana wyszła 12 napastnikami na Czad. Ale ich zjedzą, hoho.
Ayew, Nuamah (Lyon), Semenyo, Inaki Williams, Kudus… może znowu Ghana doskoczy to najlepszych w Afryce.

1

@Aragorn33 śmieszki:)

3

Nie no składy to przepaść. Minimum 2 do przerwy i 4 na koniec.

1

@blakkudium no nie… liczyłem że James Rodriguez pogra. Kto wskakuje? Z Europy czy ze strefy amerykańskiej?

1

Luźny typ bukmacherski.

Nigeria gra na wyjeździe z Rwandą i Bandą. Nigeria bez zwycięstwa!!! ale wciąż z szansą na awans. Ponad 2 na 1,5 ich gola u niebieskich. W składzie Osimhen, Lookman, Chekwueze czy Moses Simon. Nigeria rozczarowuje, pytanie czy będą chcieli odwrócić losy kwalifikacji czy jednak nie... Warte zaryzykowania.

23

@kamiVeB Przecież on tak reaguje co mecz, a Ty się doszukujesz celowej próby wykartkowania. Przecież to jest łatwizna, mógłby zdjąć koszulkę po bramce.

Ja rozumiem, że można go nie lubić, ale tak sobie dorabiać historyjkę pod tezę to naprawdę słabe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?