escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
I takim dwumeczem złota piłka oddala się od Salaha.
7
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):
- Łukasz Skorupski 90 minut. Bologna wygrywa z Veroną 2:1.
- Jakub Kiwior ławka. Arsenal PSV 7:1 w LM i remis 1:1 z United w lidze.
- Sebastian Walukiewicz 90 minut, a jego Torino remisuje 2:2 z Parmą.
- Kamil Piątkowski 90 minut i porażka jego Kasimpasy 0:1 z Bodrumsporem.
- Jakub Kamiński 28 minut, a Wilki remisują 1:1 z St. Pauli.
- Nicola Zalewski uraz. Inter 2:0 z Feyenoordem w LM i 3:2 z Monzą.
- Piotr Zieliński 90 minut i asysta z Feyenoordem w LM (2:0) i kilka minut w lidze. Zielu wszedł i zszedł z kontuzją.
- Jakub Moder 90 minut w LM, porażka Feyenoordu 0:2 z Interem.
- Sebastian Szymański 54 minuty w LE. Fenerbahce przegrywa 1:3 z Glasgow.
- Adam Buksa niespełna pół godziny, Midtjylland wygrywa 4:1 z Aalborg.
- Karol Świderski 75 minut i bramka w LKE. Panathinaikos wygrywa 3:2 z Fiorentiną, a w lidze niecałe pół godziny i remis 1:1 z Atromitosem.
Ponadto zagrali:
- Bartosz Slisz 90 minut, jego Atlanta remisuje 0:0 z Czerwonymi Bykami z NY.
- Tymoteusz Puchacz 45 minut i lanie 0:3 Plymouth od Sheffield Wed.
- Mateusz Bogusz 90 minut i asysta w lidze. Cruz Azul remisuje 1:1 z Monterrey.
- Antoni Kozubal 90 minut. Lech wygrywa 3:1 ze Stalą.
- Dominik Marczuk 85 minut i asysta. Jego Real Salt Lake przegrywa 1:3 z San Diego.
- Mateusz Wieteska 90 minut i porażka PAOKu 1:2 z Athens Kallithea.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
3
@agaFCB "Dziwię się ludziom którzy ich wpuszczają do domu." psa czy cygana?
0
oj brałbym... z rozsądną pensją, rozsądnymi warunkami. Marzenie.
7
La bamba? La bambe wymyśliliście wy - użytkownicy.
0
@PatrykBarca no ok, ale jednak Kurtuła to wciąż klasa
0
@PatrykBarca w tej chwili to prędzej KdB podziękują bez formy.
3
Porażka w lidze, dalej tylko remis w azjatyckiej lidze mistrzów, następnie remis w lidze.
To jaki dzisiaj rachunek zapłacą Irańczycy, to się nawet fizjologom nie śniło.
4
@Czajka90 Casteels broni w Arabii, a Courtois w Realu. hmmm kogo bym wolał w kadrze?:)
0
@kuz wczoraj był na ławce, a ostatnich 7 meczów grał. Jaki mecz opuścił na rzecz karnawału?
0
@michal26 nie sądzę by Flick akurat zaglądał do Ameryki Południowej. Niestety.
0
@michal26 żałuje że odszedł. Miałem nadzieję że będzie błyszczał w bezbarwnej wtedy Barcelonie.
3
@blakkudium idzie jak złoto.
Byle nie szedł do Arabii:) bo chociaż śledze ją z wypiekami na twarzy to jednak nie chce osłabiać reprezentacji Francji takimi transferami:)
Zaraz się okaże że Pep potrzebuje kolejnych zawodników:D
3
Depay z asystą… nie ma Neya i już kłopoty Santosu.
0
@allien18 ale on ma grać i łapać rytm:)
0
@PatrykBarca prawda jest, że i trener póki co niezbyt wybitny, ale j kadra śmieszna jak na taką potęgę jaką jest Juventus.
Ludzie mówią o Bolognii Motty, ale zapomnieli jak ta Bologna chodziła za śp. Sinisy Mihajlovica.
1
Cherki minuta po wejściu i bramka. Czyli 21 latek w 7 ostatnich meczach 3 brami i 8 asyst. Dziękuję.
0
@BulaKG na pewno
0
Co za faja ten trener Santosu. Miało być takie eleganckie starcie Depay - Ney, to ten sadza Brazola na ławce. Ech. No to co? Depay jazda z ogórami:)
2
@ViscaelBarca2007 ten od cieć cie re cieć cie?:)
3
Człowiek spojrzenie i człowiek spojrzenie. Już dajcie spokój z tym Lookmanem, my już mamy lewego skrzydłowego.
Obecnie jest na wypożyczeniu w Santosie i tam szlifuje formę.
0
@SinMistico strzelec wyborowy:)
5
Może i Gyokeres znowu strzela, ale za to w Casa Pia z ławki wszelki Kluivert:) wszystkie skurczybyki podobne do tatusia:)
0
@Walker seks nie, ale Madonnę słyszałem:)
1
@Jakchcesz czyli tylko ja odebrałem to jako sprucie o pączki?
1
@Jakchcesz taaa… i te sztuczne życzenia takie wiesz, kopiuj wklej jakby za parę groszy. Niewielu facetów wysila się na takie prawdziwe życzenia, takie prosto z serduszka… takie rzekłbym kraftowe życzenia.
2
@Toretto Ale nie żyje ponad stan, nie jestem "zastaw się a postaw się", stać mnie 2-3 razy w roku iść i przepłacić barberowi. Ale np stać mnie też iść do knajpy i zapłacić za zwykły browar 20 pln, ale nie pójdę i im nie zapłacę. Właśnie dlatego, że czuję się dymany. Najgorzej mam właśnie z gastronomią, jakoś penis w odbyt od barbera nie boli mnie tak jak ten gastronomiczny, może dlatego, że z usług barbera korzystam znacznie rzadziej.
0
@FCB_dimiC @Janas11224
Panowie może ja sprostuje. Byłem u barbera kilkukrotnie, nie chodzę tam regularnie. Jednak jak idę do "zwykłej fryzjerki", która zrobi mi włosy w 20 minut i płacę 60-70 pln to za barbera, który nie używa maszynki, robi wszystko "ręcznie" - nożyczki czy brzytwa, do tego poczęstuje mnie czymś, nałoży pastę czy inne rzeczy to uważam, że cena 130-150 jest adekwatna. Adekwatna do tej jaką płacę u "zwykłej fryzjerki".
To ja odniosłem się tylko do tego.
Teraz kwestia druga - dymają nas na każdym kroku. Czy mnie to boli? Boli. Jakie mam wyjście. Pieczywo syf - robię sobie swoje.
Używam masła - był okres że było mega drogie - zrobiłem sobie swoje - kupiłem dwie śmietanki i zrobiłem kostkę masła - cena dwóch śmietanek taka sama jak cena drogiego masła. To tylko przykłady na szybko.
Powiedzcie mi oświeceni co możemy my biedne polaczki, zaściankowi możemy zrobić? Nie iść do fryzjera albo nie jeść masła (idąc moimi przykładami)?
I żeby nie było ja nie bronię przedsiębiorców, bo jak napisałem wyżej, dymają nas prawie na każdym kroku, ale wielce oświecony @Toretto może też mi odpowie na pytanie co my "typowi Polacy" możemy zrobić?
0
@Janas11224 ciepły ręcznik, pasty, olejki - to już uważam za coś więcej niż "fryzjer".
0
@Keson powiedzmy, że łatwiejszy.