0

Xabi Alonso tam wcześniej to żartowałem:)

0

@Douglas ja tam uważam że no Salah no party. Salah pod formą i wyników brak. Slot tego nie zmieni.

1

@Walker no i zachęcił do przypomnienia sobie o Scooterze;)

14

Xabi Alonso wyjaśniony w drugim sezonie, Slot się już wyjaśnia w pierwszym, a maszyna Flicka jedzie dalej.
To są te detale Pani i Panowie.

2

@mekston zobaczymy. Odszedł polski gwiazdor, maszyna napędowa:)

3

Za chwilę FC LA gra swój mecz w MLS. W składzie ligowym debiutuje dziś Cengiz Under - były gracz między innymi Romy czy OM. Turek zagrał już lidze mistrzów strefy CONCACAF i zaliczył asystę, jednak dzisiaj debiut ligowy.

2

@Luciano99 Tak…

1

@Jakchcesz a bez polskich znaków to „ilosc”. A jakie wiemy nie liczy się ilosc tylko jakość.
Nie dziękuj.

1

@DonCarletto to prawda. Chociaż prawie 30 goli i 5 asysty to i tak świetny wynik jak na polskiego zawodnika - Nie Lewego.

3

Osimhen hattrick, myślę że już Piątek skończył z liderowaniem w tym sezonie.

2

Już za chwilę - 20:00 - na Polsacie sport premium 1 rozpędzone Al Nassr podejmie dziesiąte w tabeli Al Kholood. Gospodarze mają wyśmienitą serię jednego zwycięstwa z rzędu i dzisiaj będą chcieli to podtrzymać.
W składzie mamy armaty - CR, Duran, Mane i to oni będą odpowiedzialni za gole. U gości z kolei nasz Alex Collado.

Równocześnie, ale bez transmisji Auba i jego ekipa zagrają na wyjeździe z Al Damac.

1

Osimhen przegonił Piątka, Morata z golem z karnego. Galata 3:0 do przerwy.

0

@Criss18Barca przypadek? Tak sądzę.

0

@barcelonaLM a co zrobił z Atletico teraz?

1

Hiszpania to drużyna, która dominuje. Utrzymuje się przy piłce, atakuje, jest większą część czasu na połowie rywala. W takim wypadku od bocznego obrońcy oczekuje się precyzyjnych zagrań/wrzutek, przebojowości, a tutaj - czy to nam się podoba czy nie - Grimaldo jednak jest lepszy. Póki co w tym aspekcie zjada Balde.

Mnie bardziej dziwi powołanie dla Bryana Zaragozy czy Moraty którzy niedawno wróciło po urazach.

0

@barcelonaLM kogo przekręcił?

0

@michal26 patrząc po wynikach to na LKE się motywują bardziej niż na ligę, co nie zmienia faktu, że w obronie jest dramat.

0

@michal26 pewnie. Ciśnij mi od starych:) 39

1

@blakkudium żeby się nie zdziwili z tym Eintrachtem.

5

@michal26 @adamek20151 chlop ma 200 lat, niewiele mniej od @Comentateiro i tak czapki z głów jaką prezentuje formę jak gra. Kiedyś musi odpoczywać, dochodzić do zdrowia i się po prostu oszczędzać. Play off raczej pewnie.
Gdybym nie oglądał Jordana i nie widział go „na żywo”, to Lebron byłby moją jedynką wszechczasów.

1

@Tomaszekkkkk pamięta się:) Ale to była znacznie mocniejsza Legia.
@michal26 prawda jest taka, że Maresca jednak sporo rotuje na ten puchar. Pytanie jak będzie wyglądała sytuacja w tabeli w Anglii. Jesli będą wciąż niepewni LM na przyszły sezon to wciąż będzie pewnie rotował, a to jednak jest minimalna szansa, wręcz rzekłbym minimalniutka szansa.
I jeszcze jedno @Tomaszekkkkk Legia jest dramatyczna w obronie, byle ogóry ładują po kilka goli.

15

@michal26 @FcPortoFan1999 lądujcie panowie:)

4

Skład Interu na rewanż w lidze mistrzów CONCACAF.
Leo ławka.

/photo/1

Swoją drogą, pytanie do dinozaurów, Inter Miami gra z drużyną Cavalier.
Pamiętacie takiego obrzydliwego sikacza w kartonie o takiej nazwie?
Kiedyś to się piło taki syf za parę złotych, a dzisiaj smakosze gardzą pączkami za 20 groszy… bez sensu.

0

@Uukasz_93 no właśnie nic:) dlatego bawi mnie że tu niektórzy płaczą o tę czerwoną kartkę.

0

@mordini123 króciutko:)

0

@Odcinkowy możliwe, to jednak nic nie zmienia. Jędzy dawno powinni w Legii nie być.

0

@Uukasz_93 ale czy napisałem jakąś nieprawdę?

2

@FcPortoFan1999 gen frajerstwa United się ciągnie…

3

Syn legendy pudłuje! Hagi bez gola.

2

To zabawne:) „ojej Jędza czerwo! Po co?! Co on odwalił?!”
Jędza - lat 37, już dłuższy czas bez formy.

Tymczasem Chelsea:
- Jackson kontuzja
- Madueke kontuzja
- Guiu (najlepszy strzelec Chelsea w tych rozgrywkach) kontuzja
- Mudryk (transfer za 3638/8373 baniek) kontuzja
- Palmer w słabszej formie
- Nkunku w słabszej formie.

A my drżymy przez brak Jędzy:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?