1

@Szymemdymek Współczuje straty, naprawdę.
Kilkukrotnie jednak widziałem w telewizji stanowcze opinie co do prób omijania między innymi małych zwierząt - "absolutnie tego nie robić".
Jeśli jednak to bydle zrobiło to celowo, tak jak piszesz, to wszystkie mu najgorszego.

0

@pride1899 a nie możesz przynieść swojego?

0

@Kamiloza91 Raph się zachował jak kapitan. Podszedł, kazał zamknąć mordę i zejść. Tyle. Nieważne czy to Vini, czy Góralski. Skoro Vini gra w kadrze to znaczy, że jest istotną postacią dla trenera, a takich postaci (istotnych) nie chcesz tracić na ważne mecze.

0

@Huck myślę, że na tym forum jest znacznie większa grupa, która śledzi tak naszą kadrą jak i inne reprezentacje, niż myślisz.

0

@Ilka coś tam się w Widzewie rusza, zobaczymy w którą stronę to pójdzie:)
Co do Petera to jasna sprawa:)

2

@Ilka każdy od czegoś zaczynał:)

8

My mamy swoją Ligę Narodów, ale i Concacaf ma swoją.
Minionej nocy odbyły się półfinały turnieju, a w nich... no dramat.

USA - Panama 0:1. Nie mam słów, żeby opisać ten rezultat. Trzymam kciuki za Amerykańców w różnych turniejach/meczach od czasów Klinsmanna, ale naprawdę nie wiem co napisać. Napiszę tylko kto zagrał...:
Joshua Sargent (Nowrich), Christian Pulisic, Timothy Weah, Tanner Tessmann (Lyon), Weston McKennie (Juve), Tyler Adams (Bournemouth), Yunus Musah, Chris Richards (Cristal Palace), Joe Scally (B. Moenchengladbach), Matt Turner (Crystal Palace).

W Panamie zagrała między innymi gwiazda Księgi Dżungli - Puma. Pamiętacie Bagheere?:)

W drugim półfinale Meksyk ogrywa 2:0 Kanadę po dublecie napastnika Fulham - Raula Jimeneza. W jego drużynie również Santiago Tomas Gimenez z Milanu czy Edson Alvarez (West Ham). Wśród pokonanych znaleźli się: Jonathan David, Alphonso Davies, Derek Cornelius (OM), Cyle Larin (Mallorca) czy Tajon Buchanan (Villareal).

Osobiście jak myślałem, że jednak Kanada się postawi, tak na Panamę nie postawiłbym nawet centa.

W finale za kilka dni (24.03) zmierzą się więc Meksyk z Panamą. Mecz o 3 miejsce z takim zaangażowaniem może wyglądać "imponująco" - USA z Kanadą zagrają 23.03.

2

@Lionel_Messi10 ta, Wood się zaciął trochę w Anglii, to się teraz odblokował w kadrze:)

2

@Huck nikogo, dlatego samą Polskę oglądają miliony przed tv, nie wspomnę o innych reprezentacjach.

0

@Beztroskii Fabian Ruiz miał kapitalne Euro, jest jednym z liderów PSG, tego PSG które eliminuje w LM faworyta do tytułu.
Też bym go posadził na ławce.

2

@Ilka przeczytałem Citko, Dembiński… myślę Łodzianka, wchodzę w profil i „Widzew Łódź”. Kiedyś to było co?:)
I Peter Andre przy wodospadzie:) znaczy w sensie znakomity wokalista, prawda?:)

1

@Adran360 potężny pojedynek dwóch strzelców Barrow - Olunga.

1

@mordini123 głupia sytuacja:) Nie wiem skąd mi się to wzięło:) Usunę:)

3

@NeroTFP1 "nawet w parkach"? Stary to już jest w blokowiskach, zimują w szczelinach betonowych, a Ty mówisz o parku? Dla mnie miejsce z trawą = kleszcze od ho ho (to znaczy, że od dawna).

2

Ciekawostka z pupy:)
może zainteresować fanów Milanu - @takisobiektos

W trwającym meczu kwalifikacji do MŚ 2026 Australia - Indonezja jest właśnie 4:0, ale ja nie o tym. Selekcjoner gości, nasza legenda - Patrick Kluivert na boisko wpuszcza rodzonego brata zawodnika Milanu - Eliano Reijndersa. Także taka sytuacja jak i np Boatengów.

2

@Safrani nowego nie oglądałem:) Ale "stary" to pozycja musowa do obejrzenia:)

1

@Eklerek nie czytałem wszystkiego, ja się cieszę, że się to nie zmarnuje.

2

@alone49 napisałem ogólnie. Nie lubię marnowania jedzenia. Pamiętasz może
była w Polsce afera, że nie chcieli od gościa kilku ton (?) buraków bo
były "krzywe" (chyba). Przecież ten burak smakuje tak samo jak te
idealnie równe, więc czemu miałby to wywalać?

0

@Eklerek Ale chyba zgodzimy się, że czekolada nie jest tak szkodliwa jak szlugi?

1

@clyde ale rozumiesz, że te wszystkie piękne, lśniące, równe, odrysowane jak od linijki wszelakie produkty to nasza wina? Bo my - konsumenci sobie tego życzymy. Niestety.

Fajnie, że Wedel wychodzi z taką inicjatywą - @Eklerek zarzucił im, że zarobią kolejne pieniądze - ale rozumiesz, że ktoś wykonał pracę? To czemu mieliby tak czy inaczej na tym nie zarobić?

Wracając do meritum, to wiele firm w inny sposób promuje niedoskonałości czy np produkty z krótkimi datami - toogoodtogo. Polecam tę apkę.

2

@Safrani człowieku oglądaj oryginalnego.

0

O, widok Memphisa pozytywnie mnie zaskoczył. Miałem obawy, że selekcjoner Holandii nie będzie zaglądał tak daleko - do Brazylii, a tu proszę.

3

@Danny Gaucho wysłałem CV w języku indonezyjskim na wszelki wypadek. Czekam na odzew:)

4

a nie, sorry, to jednak Indonezja.

4

Australia właśnie podejmuje Polskę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2026. Trenerem Polaków, co ciekawe, jest Patrick Kluivert!!

1

@Mitch_Atleta W Warszawie była akademia Barcelony, furory nie zrobiła.
Pisząc o tym, że Lewy nie chce bawić się w półśrodki chodziło mi właśnie o to, o czym napisał @Luciano99 . Lewy to jest za duża marka, że pokazać się w takiej szkółce raz na rok. Będzie miał czas to może się tym zajmie, ale to na pewno jeszcze kilka lat.

0

@Mitch_Atleta może być różnie:)

1

@Mitch_Atleta Mam wrażenie, że Lewy nie chce się bawić w półśrodki. To nie ten typ człowieka. Znaczy gówno o nim wiem, ale takie odnoszę wrażenie. Myślę, że Lewy sam nie wie gdzie osiądzie, a raczej nie będzie chciał prowadzić szkółki "zdalnie". Dziś jest w Hiszpanii, a jutro może grać w MLS. Jeśli się zdecyduje na taki krok to pewnie za jakiś czas jak wybierze docelowy kraj na zestarzenie się.

1

@Lionel_Messi10 ach. Ok

1

@Lionel_Messi10 a Juliana nie ma?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?