0

@michal26 żałuje że odszedł. Miałem nadzieję że będzie błyszczał w bezbarwnej wtedy Barcelonie.

3

@blakkudium idzie jak złoto.
Byle nie szedł do Arabii:) bo chociaż śledze ją z wypiekami na twarzy to jednak nie chce osłabiać reprezentacji Francji takimi transferami:)
Zaraz się okaże że Pep potrzebuje kolejnych zawodników:D

3

Depay z asystą… nie ma Neya i już kłopoty Santosu.

0

@allien18 ale on ma grać i łapać rytm:)

0

@PatrykBarca prawda jest, że i trener póki co niezbyt wybitny, ale j kadra śmieszna jak na taką potęgę jaką jest Juventus.
Ludzie mówią o Bolognii Motty, ale zapomnieli jak ta Bologna chodziła za śp. Sinisy Mihajlovica.

1

Cherki minuta po wejściu i bramka. Czyli 21 latek w 7 ostatnich meczach 3 brami i 8 asyst. Dziękuję.

0

@BulaKG na pewno

0

Co za faja ten trener Santosu. Miało być takie eleganckie starcie Depay - Ney, to ten sadza Brazola na ławce. Ech. No to co? Depay jazda z ogórami:)

2

@ViscaelBarca2007 ten od cieć cie re cieć cie?:)

3

Człowiek spojrzenie i człowiek spojrzenie. Już dajcie spokój z tym Lookmanem, my już mamy lewego skrzydłowego.
Obecnie jest na wypożyczeniu w Santosie i tam szlifuje formę.

0

@SinMistico strzelec wyborowy:)

5

Może i Gyokeres znowu strzela, ale za to w Casa Pia z ławki wszelki Kluivert:) wszystkie skurczybyki podobne do tatusia:)

0

@Walker seks nie, ale Madonnę słyszałem:)

1

@Jakchcesz czyli tylko ja odebrałem to jako sprucie o pączki?

1

@Jakchcesz taaa… i te sztuczne życzenia takie wiesz, kopiuj wklej jakby za parę groszy. Niewielu facetów wysila się na takie prawdziwe życzenia, takie prosto z serduszka… takie rzekłbym kraftowe życzenia.

2

@Toretto Ale nie żyje ponad stan, nie jestem "zastaw się a postaw się", stać mnie 2-3 razy w roku iść i przepłacić barberowi. Ale np stać mnie też iść do knajpy i zapłacić za zwykły browar 20 pln, ale nie pójdę i im nie zapłacę. Właśnie dlatego, że czuję się dymany. Najgorzej mam właśnie z gastronomią, jakoś penis w odbyt od barbera nie boli mnie tak jak ten gastronomiczny, może dlatego, że z usług barbera korzystam znacznie rzadziej.

0

@FCB_dimiC @Janas11224
Panowie może ja sprostuje. Byłem u barbera kilkukrotnie, nie chodzę tam regularnie. Jednak jak idę do "zwykłej fryzjerki", która zrobi mi włosy w 20 minut i płacę 60-70 pln to za barbera, który nie używa maszynki, robi wszystko "ręcznie" - nożyczki czy brzytwa, do tego poczęstuje mnie czymś, nałoży pastę czy inne rzeczy to uważam, że cena 130-150 jest adekwatna. Adekwatna do tej jaką płacę u "zwykłej fryzjerki".
To ja odniosłem się tylko do tego.

Teraz kwestia druga - dymają nas na każdym kroku. Czy mnie to boli? Boli. Jakie mam wyjście. Pieczywo syf - robię sobie swoje.
Używam masła - był okres że było mega drogie - zrobiłem sobie swoje - kupiłem dwie śmietanki i zrobiłem kostkę masła - cena dwóch śmietanek taka sama jak cena drogiego masła. To tylko przykłady na szybko.

Powiedzcie mi oświeceni co możemy my biedne polaczki, zaściankowi możemy zrobić? Nie iść do fryzjera albo nie jeść masła (idąc moimi przykładami)?

I żeby nie było ja nie bronię przedsiębiorców, bo jak napisałem wyżej, dymają nas prawie na każdym kroku, ale wielce oświecony @Toretto może też mi odpowie na pytanie co my "typowi Polacy" możemy zrobić?

0

@Janas11224 ciepły ręcznik, pasty, olejki - to już uważam za coś więcej niż "fryzjer".

0

@Keson powiedzmy, że łatwiejszy.

0

@Janas11224 ja bywam u berberów gdzie na dzień dobry częstują kawą/herbatą/napojem, a nierzadko alkoholem. Olejki, pasty, ciepłe ręczniki. Jesli to wszystko masz i Ty i gość wyrabia się w 30 minut to należy mu się jak psu buda, po opanował to do perfekcji.
Przyznam szczerze że to aż niemożliwe. No chyba że masz fryzury (głowa, twarz) prawie na zero - czytaj niewielką trudność strzyżenia.

0

@Criss18Barca bardzo chciała olać te rozgrywki już w tej fazie. Maresca chyba myślał że sucha stopą zagra dzisiejszy mecz. Widziałeś skład w 1 połowie?

1

@Eklerek ta i chyba w pierwszym sezonie po powrocie sprawdzili 16 czy 17 ludzi.

7

@Janas11224 gdzie tak tanio?

5

Dobra Imaz z Pululem, bierzta się do roboty;)

1

@kubix05 ten plakat z Englertem na czele to taki trochę jak Shelby i Peaky Blinders;)

4

To się nie dzieje… Ngolo Kante z golem na 1:1!

Oba gole w doliczonym czasie. Panie sędzio nie kończ tego meczu!

3

I cyk, Auba bije przyszłego mistrza.

0

@Keson oby nie:)

3

Pozwolę sobie powtórzyć bo zniknęło w otchłani komentarzy.

Jaga - Cercle Brugge.

Od kiedy odszedł Denkey - piekielnie bramkostrzelny napastnik - od Belgów, to w żadnym (!!!!) meczu nie strzelili więcej niż jednego gola. 11 spotkań z jedną bramką lub wcale.
Patrząc w jakim gazie jest Imaz czy Pululu w pucharach to jestem spokojny o wynik.

2

Cherki kolejne dwie asysty dla Lyonu.

6 ostatnich meczów to 8 asyst i 2 gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?