escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Kengo ale tu nie chodzi o remis. Bo
Można zremisować jak my 4:4, ale za 0:0 powinno być 0 punktów. Dla
Mnie świetny pomysł.
1
A Rash z Asensio swoje. Pięknie. Jeden z asystą, a drugi z golem.
7
Może i CR nie strzelił swojego 4433737 gola w karierze, ale za to Al Nassr przegrali z mającą o 20 punktów mniej Al Orubah.
W tej drużynie z ławki weszli nasz Tello i Kurt Zouma.
1
@Krzty zaraz będzie o nim głośno jak o Gyokeresie:)
1
@Adran360 14 minut doliczył, myślę że to nie koniec strzelania w tym meczu:)
2
Toney hattrick przeciwko mistrzom Al Hilal. Angol 13 goli w w ostatnich 9 meczach.
0
@Walker ten kawałek jakoś mi się nie kojarzy z Jazzem:)
1
@LambiPL gdzie odbijał się jak piłeczka od Parteya:D
0
@Herato Każdy z nich grał albo z albo przeciwko a w przypadku Beckhama - ten zatrudnił, najlepszego piłkarza w historii - Messiego.
7
@Joe_Barbaro i weź się człowieku domyśl czego całego.. ech. Ciężary.
0
@Ricardinio14 wiadomo jaka płeć? Można jakiś drobiazg dla noworodka kupić.
Ja szedłbym w kopertę, też nie lubię nietrafionych prezentów, albo po prostu zapytać rodziców.
3
@ObiwanKenobi wczoraj widziałem info, że Polak i Ukrainiec i znali swoje ofiary bo świadczyli im drobne usługi naprawcze.
0
@Eklerek zgadzam się, nic tylko brać przykład.
3
@Eklerek rok czasu pozował z fuckiem do zdjęcia. Szybka i sprawna decyzja, szacunek.
1
@Mitch_Atleta myślę że powinien dogrywać. No Milan zdecydowanie inna drużyna po przerwie.
1
@Mitch_Atleta Ale ładnie to zrobił.
0
@dv7wisnia 3 załatwiłem:) o ten ostatni zadbaj sam:)
1
@Rewolucja123 @Mitch_Atleta @PatrykBarca niech i tak będzie jak mówicie:)
0
@takisobiektos Szybka weryfikacja jak na 7 meczów:)
A kto zagrał dobrze w tej połowie? Leao poza golem nic, Theo marny, Gimenez i Felix niewidoczni. Jimenez szarpie się z Dominguezem.
Czekam na Amerykanina bo jednak bez Pulisica wygląda to słabiutko.
1
@Herato Jordan Henderson?
5
Na Eleven sports 1 Bologna - Milan. Jakby to chciał walczyć i zacząć oglądać to nie polecam, straszne gówno.
2
@Joe_Barbaro a nie Presas?
0
@Walker klasyka:)
0
@Inclusus bierz to w którym czujesz się lepiej.
Pytanie czy sam czy z kobietą, czy np planujecie dziecko itp. Nie dasz rady na 4 z wózkiem i wszystkimi gratami.
Ja mieszkam na ostatnim - 10. Widok mam przyjemny, ale w lecie jest gorąc.
@Krzysztof1987 dla seniorów czy 2 czy 4 bez windy żadna różnica - i tak nie wezmą. Co do wynajmu to też zależy od miasta. Jak widzę jakie gówna budują w Warszawie i to się sprzedaje to może być spokojny o swoje piętra, czy 2 czy 4:)
0
MLS:
Inter Miami - New York City 2:2. Messi 2 asysty, Alba jedna. W składzie też Busi i Suarez.
Los Angeles Galaxy - San Diego FC 0:2. Mistrz zbity przez beniaminka. W LA gwiazda zeszłego sezonu - Gabriel Pec, Marco Reus czy Maya Yoshida. Puć kontuzjowany. U gości błysnął niedawny zawodnik Anderlechtu - Anders Dreyer - 2 gole. W składzie beniaminka ponadto Hirving Lozano (PSV, Napoli), Marcus Ingvartsen (Mainz), Luca de la Torre (Celta) czy Paddy McNair (Manu).
Atlanta Utd - CF Montreal 3:2. Polski duet w środku pola Atlanty - Mateusz Klich i Bartosz Slisz. Przy jednym z goli asystował Miguel Almiron (Newcastle), a zagrali też Aleksey Miranchuk (Atalanta) czy Brad Guzan (Aston Villa).
Cincinnati - New York Red Bulls 1:0. DeAndre Yedlin (Newcastle, Miami) z asystą, a gola strzelił były zawodnik Cercle Brugge - Kevin Denkey. Goście bez goli pomimo, że w składzie Eric Maxim Choupo-Moting czy Emil Forsberg. Z kolei Wiktor Bogacz (Miedź) poza kadrą z powodu urazu.
Columbus Crew - Chicago Fire 4:2. Columbus sprzedało Cucho do Betisu, to błysnął inny napastnik - Diego Rossi (Fenerbahce) z dubletem. U gości z kolei w debiucie 2 asysty byłego zawodnika Celty czy Lille - Jonathana Bamby. David Poreba (kimkolwiek jest) w zeszłym sezonie w drugiej drużynie Chicago strzelił 20 bramek i w tym jest włączony do pierwsze ekipy, ale w powodu urazu był poza kadrą. Chłopak zagrał "chwilkę" w ekstraklasie w barwach Stali Mielec.
Los Angeles FC - Minnesota 1:0. W LA zagrali: Lloris, Giroud, Denis Bouanga czy byli nasi zawodnicy Marlon, Sergi Palencia.
- San Jose Earthquakes - Real Salt Lake 4:0. U gości Marczuk (Jaga) cały mecz na ławce.
- Houston Dynamo - FC Dallas 1:2. Sebastian Kowalczyk w drużynie gospodarzy. Dla gości Petar Musa (Benfica) z golem i asystą.
- DC United - Toronto FC 2:2. Christian Benteke z golem w DC zaś Federico Bernardeschi z golem u gości.
- Orlando City - Philadelphia Union 2:4. Reprezentant Chorwacji - Marco Pasalic z dubletem dla Orlando, a przy jednej z bramek asystował były zawodnik Atalanty - Luis Muriel.
pozwolę sobie wrzucić link do mojego "Skarbu MLS" na nowo zaczęty sezon:)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15340586#comment-15340586
Turcja:
Żenujące... Galatasaray - Fenerbahce 0:0. Na boisku Victor Osimhen, Roland Sallai, Gabriel Sara, Dries Mertens, Edin Dzeko, Youssef En Nesyri, Dusan Tadic czy Sebastian Szymański. Ci goście wypracowali (gole + asysty) po tysiąc goli dla swoich drużyn a tu w hicie taki kit.
Antalyaspor - Kasimpasa 2:1. U gospodarzy Jakub Kałuziński z asystą, a u gości w składzie Kamil Piątkowski czy Josip Brekalo (Wolfsburg).
Eyupspor - Besiktas 1:3. W ekipie Ardy Turana asystę przy golu zaliczył Emre Mor (BVB). U gości Rafa Silva (Benfica) gol i dwie asysty, Milot Rashica z golem a Ciro Immobile z asystą. Na boisku też Joao Mario (Benfica, Inter), Alex Oxlade-Chamberlain czy Arthur Masuaku (WHU).
Tabela:
1. Galatasaray 64 punkty.
2. Fenerbahce 58
3. Samsunspor 46
4. Besiktas 41
...
7. Basaksehir 33 (1 mecz zaległy).
Strzelcy:
1. Piątek 18 goli i 2 asysty
3. En Nesyri 15/3
4. Osimhen 14/4
5. Dzeko 12/3
8. Immobile 10/2
9
Ciekawostki piłkarskie:
Copa Libertadores - Kwalifikacje rewanże:
Corinthians 3:2 Universidad Central (Wenezuela), awans Brazylijczyków.
Z asystami Memphis Depay i Andre Carrillo (Sporting, Peru).
Boca Juniors - A. Lima 2:1. W dwumeczu 2:2 i awans gości po karnych.
Upadku Boca ciąg dalszy. Edinson Cavani i Marcos Rojo po 90 minut i strzelonym karnym w serii "11". W 75 minucie z boiska zszedł Ander Herrera (Bilbao).
Brazylia:
Inter de Limeira - Santos 0:3. Neymar z golem i dwiema asystami, z obu skorzystał Tiquinho Soares (Porto).
Sao Bernardo - Sao Paulo 1:3. Oscar z kolejną asystą, a Lucas Moura i Cedric (Arsenal) również w składzie gości.
Cypr:
Paralimni - Anorthosis 2:2. Gol Krychy u gości.
Karmiotissa - AEK Larnaka 0:3. Jedną z bramek dla gości strzelił Karol Angielski (Radomiak, Płock, Piast). To drugi kolejny mecz z golem Polaka.
Grecja (liga + puchar):
Asteras - AEK 0:3. Damian Szymański z jedną z asyst, a z kolei jedną z bramek strzelił Mijat Gacinovic (Eintracht).
Aris - Panetolikos 2:1. Kolejnego gola strzelił Loren Moron. Były napastnik Betisu ma już 14 goli w lidze dla Arisu i jest drugim strzelcem w Grecji.
Puchar: Olympiakos - AEK 6:0. Ogromne lanie. Roman Yaremchuk (Benfica, Valencia) z dubletem i asystą, Andre Horta (Braga) z golem i asystą. U gości zagrał między innymi Damian Szymański czy Erik Lamela.
Japonia:
Shonan - Urawa 2:1. Po pierwszych trzech ligowych kolejkach nowego sezonu ekipa Macieja Skorży bez zwycięstwa.
Meksyk:
Mazatlan FC - Monterrey 1:0. Po kilku zwycięskich meczach przyszła porażka ekipy Martina Demichelisa. I to nawet pomimo tego, że w składzie Sergio Canales, Jesus Corona czy Lucas Ocampos.
Atl. San Luis - Guadalajara 3:1. Gol pocieszenia u gości autorstwa Chicharito.
Pachuca - Puebla 2:1. Wnuczek prezydenta Kennedyego - Brazylijczyk John Kennedy zamienił Fluminense na Pachucę. W tym meczu dublet, a ogólnie w 9 meczach już 6 goli.
Turcja i w końcu MLS!! w komentarzu.
@Colon @kryhaa @JimMorrisonFCB @lukasbarca86 @mekston @Klaudiaa8 @Ricardinio14 @Antimadridista_WR @Hajny @Lionel_Messi10
0
@vangoor nie jestem zaskoczony.
1
@barcelonaLM na pewno jest kilka, jednak ludzie mają swoje tradycje. I naprawdę jeden dzień w roku wygospodarują sobie chwile czasu, żeby postać w kolejce za swoimi ulubionymi pączkami.
@vangoor możliwe. Natomiast jak już Ty wesprzesz polskie sklepy, zakupisz polskie produkty i upieczesz najlepszego dla siebie pączka to wrzuć tu fotkę i oznacz proszę.
3
@vangoor a co Cię obchodzi ich czas?
@Sulimo niestety.
19
@BorzyKrzys
- kupisz pączka za 2 grosze - źle, bo syf
- stoisz w kolejce do sprawdzonej cukierni - źle, bo jesteś jak "stado baranów".
- "wspieraj polskie małe firmy i historie" - ale rozumiem, że nie dzisiaj.
smutne.