1

@ViscaelBarca2007 ma pół roku, wyrobi się:)

2

@ViscaelBarca2007 czekamy na Neya:D

3

@Jakchcesz a to na przykład jakaś komisja sędziowska nie zanalizuje takich rzeczy po meczu?
W ogóle to absurd, że "nie ma w protokole to znaczy, że się nie odbyło".

3

@Blanco16 weź dwie chłopie:) nie żałuj sobie.

3

Swoją drogą to bardzo ciekawe. Jude wyleciał po obraźliwych słowach do sędziego w ostatnim meczu. Jednak mecz wcześniej było to słychać jeszcze bardziej, jeszcze wyraźniej i jeszcze "bliżej", wtedy żadnej reakcji. Myślicie, że sędzia liniowy, do którego fuckoffował Jude nie zna tego zwrotu?
Z drugiej strony jak to jest, że sędziowie "nie znają takiego zwrotu" po angielsku i nie reagują, ale doskonale wiedzieli, że podrapanie się po nosie w Niemczech znaczy butę/arogancję. Za co Lewy został ukarany.

Dla mnie to ogromna zagadka:)

1

@Kidd a ja jednak z przyjemnością włączę. Oczywiście, że 300 zarzutów śmierdzi, oczywiście że Real często był faworyzowany, ale staram się nie patrzeć oczami "polityki". natomiast masz racje, na pewno będę skakał po kanałach:)

1

@Kidd ja tam sobie poczekam na końcowy gwizdek:)

9

To co? Może trochę o wielbłądach co?
Wielbłądy to rodzaj dużych ssaków z podrodziny Camelinae w obrębie rodziny wielbłądowatych... żartowałem:)

Grała liga saudyjska! Kolejka 20.

Najpierw lider. Al Wehda - Al-Ittihad 1:4. Papcio Benzema z golem i dwiema asystami. Steven Bergwijn i Houssem Aouar dołożyli swoje trafienia, a Moussa Diaby asystę. 13 mecz Diaby'ego i 11 asysta!! W składzie też Kante, Fabinho czy Danilo Pereira (PSG).

Al-Hilal - Al Riyadh 1:1. Drugi remis z rzędu mistrzów. Marcos Leonardo tym razem "tylko" z asystą u Hilalów. Z golem zaś najlepszy Arabiosaudyjczyk Salem Al Dawsari. Zagrali tradycyjnie Malcom, Sergej Milinkovic-Savic, Ruben Neves czy Bono.

Teraz hit! Al Ahli - Al Nassr Riyadh 2:3. U gospodarzy jedną z bramek strzelił Ivan Toney po asyście Gabriego Veigi. W składzie też Galeno, (Porto), Riyad Mahrez, Franck Kessie, Ibanez (Roma), Merih Demiral czy Mendy.
U gości natomiast Jhon Duran (Aston Villa) drugi mecz i drugi dublet w lidze Kolumbijczyka. Marcelo Brozovic z asystą, Mohamed Simakan z czerwienią, do tego Mane, CR, Otavio i Laporte.

Al Shabab - Al Qadisiya 2:3. U gospodarzy Abderrazak Hamdallah, Giacomo Bonaventura, Wesley Hoedt (Watford, Lazio) czy nowy nabytek Glen Kamara (Glasgow, Rennes). No i wciąż tajemniczy brak Yannicka Carrasco. Belg od października 2024 wszedł z ławki w jednym meczu, a tak to ciągle poza składem.
U gości Julian Quinones (Meksyk) z dubletem, Cameron Puertas (Royale Union) również z dubletem, ale asyst. Nasz najlepszy strzelec, Gabończyk Pierre-Emerick Aubameyang wyleciał w 79 minucie. Na boisku też Iker Almena (Girona), Nahitan Nandez (Urugwaj) czy Koen Casteels (Belgia).

Tabela:
1. Ittihad 52 punkty
2. Al Hilal 48
3. Al Nassr 44
4. Al Qadisiya 44
5. Al Ahli 38

Strzelcy (wybrani):
1. CR 16 goli, 3 asysty
2. Benzema 15/7
3. Quinones 13/4
4. Marcos Leonardo 13/2
8. Toney 10/3
9. Auba 10/2

Ponadto:
- Aouar 9/4
- SMS 9/3
- Bergwijn 8/6
- Wijnaldum 7/3
- Mane 5/7
- Malcom, Mahrez 5/5
- Firmino 5/3
- Collado, Tello, Veiga 5/2
- Duran 4
- Renan Lodi 3/5
- Diaby 1/11
@Kidd @Kessie @mekston @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa

5

Potężna Serie A.

Atalanta zagrała w 2025 roku 13 spotkań, wygrali z nich 3 - Sturm Graz, Como i Verona. Następnie po równo remisów i porażek.

0

@NeroTFP1 tak było:)

0

@FcPortoFan1999 człowieku to nie jest ważny wynik, tu chodzi o wspomnienie lat młodości.

5

Ciekawostka piłkarsko filmowa.

Właśnie trwa mecz azjatyckiej ligi mistrzów, w którym to japońskie Kawasaki podejmuje u siebie australijskie Central Coast Mariners. - to część piłkarska.
teraz filmowa - w składzie japońskiego motocykla gra wnuczek jednego z najwybitniejszych mistrzów sztuk walki - Ten Miyagi.
Kinomani będą wiedzieć o kogo chodzi.
Kiedyś to były filmy, teraz to nie ma.

@NeroTFP1 @Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87

0

@FcPortoFan1999 co panie zrobić.

9

Dzień dobry z rana.

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):

- Łukasz Skorupski 90 minut, Bologna wygrywa 3:2 z Torino.

- Jakub Kiwior ławka. Arsenal wygrywa 2:0 z Lejczester.
- Sebastian Walukiewicz 54 minut, Torino przegrywa 2:3 z Bologną.
- Kamil Piątkowski 90 minut. Jego Kasimpasa przegrywa 1:3 z Fenerbahce.

- Jakub Kamiński ławka. Wilki wygrywają 2:1 ze Stuttgartem.
- Nicola Zalewski niepełne 30 minut, Inter przegrywa 0:1 z Juve.
- Piotr Zieliński nieco ponad 10 minut, Inter jak wyżej.
- Jakub Moder 180 minut. 90 w LM i wygrana 1:0 z Milanem oraz remis Feyenoordu 0:0 z Bredą z lidze.
- Sebastian Szymański 90 minut i bramka w LE, Fenerbahce wygrywa 3:0 z Anderlechtem, a w lidze pauzował za kartki. Fenerbahce - Kasimpasa 3:1.

- Adam Buksa 180 minut, 2 bramki. Najpierw gol i porażka 1:2 z Sociedad w LE, a potem w lidze bramka i 3 punkty po wygranej Midtjylland 1:0 z Lyngby.
- Karol Świderski niepełne 70 minut w LKE i porażka Panathinaikosu z Vikingiem, a potem 75 minut i asysta. Koniczynki wygrywają 2:1 z Volos.

Ponadto zagrali:
- Tymoteusz Puchacz 90 minut. Jego Plymouth przegrywa 0:2 z Blackburn.
- Kacper Urbański 90 minut, a Monza remisuje 0:0 z Leczo.
- Mateusz Bogusz 120 minut w dwóch meczach. Najpierw w Lidze Mistrzów Concacaf około 60 minut, gdzie jego Cruz Azul wygrywa 5:0, a Polak notuje dwie asysty. Natomiast potem w lidze kolejne 60 i porażka 1:2 z Tigres.
- Michał Gurgul nieco ponad pół godziny, Lech przegrywa 0:1 z Rakowem.
- Antoni Kozubal 80 minut, Lech jak wyżej.
- Bartosz Kapustka 90 minut i bramka, Legia wygrywa z Puszczą 2:0.
- Mateusz Wieteska 90 minut, a jego Paok leje 7:0 Lamię.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

1

@Adran360 widzę że nota słabiutko. Gość nie gra nic poza tą ligą mistrzów. Gdzie ma łapać pewność siebie? A Gharafa ma naprawdę fajny skład. Tam i Brahimi i Boli który w Belgii postrzelał trochę, Gunnarson.
Tego Diaza z kolei to chyba Barca chciała, a on wybrał Katar.

1

@Adran360 nie daje, a do tego kapitan.

4

Ale meczycho w azjatyckiej LM.
Al Ahli - Al Gharafa 2:1 w 40 minucie.
Z golami same gwiazdy. Firmino i Toney po jednej stronie, a u gości legenda Realu - Joselu.

4

Frankowski z asystą w debiucie. Galata 1:0 po golu Osimhena.

0

@Rewolucja123 nie nie, ja o kadrze Brazylii:)

1

Już nie mogę się doczekać jak to będzie chodziło. Antony na prawym skrzydle, Ney na lewym, za napastnikiem Raph, tylko tej dziewiątki brak.

1

@semafor po 3/4 meczu rozgrywa. Kolejny występ od początku i z opaską.

4

Neymar z golem;)
Crack wraca. Co prawda karny, ale gol to gol;)

0

@Criss18Barca kilka lat temu widziałem tabelę z pieniędzmi w lidze angielskiej. Ta liga jest wciąż mega pompowana, więc pewnie się dziś dużo nie różnią.
I teraz uważaj, według tej tabeli dwunasta - DWUNASTA drużyna w lidze dostawała tyle siana ile drużyna za zwycięstwo Ligi Mistrzów.
Na moje absolutnie nie skupią się na pucharach, a na jak najwyższym miejscu w lidze.

4

Brawo Betis, jazda z tą przaśną ekipą.

0

0

@PatrykBarca to prawda:)

0

@Walker uwielbiam:)

1

@PatrykBarca po 1 Atletico nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem jeśli chodziło ofensywnych zawodników, a po drugie przez te parę lat w Anglii można „dojrzeć”.

1

@yoli Brazylijczyk jest zdecydowanie za mały na Wilki.

11

Muszę przyznać, że jak Ajax po takim przaśnym zeszłym sezonie, w tym sięgnie po tytuł, jednocześnie wciąż grając „w Europie” to czapki z głów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?