escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaFan20048989 bardzo dobry w swoim czasie.
0
@BarcaFan20048989 mocne jak o kim kto strzelił z 50 bramek w lidze i pucharach dla Villarealu
0
Maszyna ruszyła. Antony z golem.
5
@Safrani @Xaviball też chciałem zapytać:D można lubić czy nie, szanować czy nie, jednego czy drugiego, ale co prezydent tego czy innego miasta ma zrobić? Wyjść w pelerynie i walczyć?
W samej Warszawie jest kilka, jak nie więcej, tysięcy wakatów w policji.
4
Ciekawostka Australia.
Już w 7 minucie Patryk Klimala wyprowadza na prowadzenie swój zespół. Sydney - WS Wanderers 1:0.
2
5 ostatnich meczów to 10 goli. Dembele pan piłkarz
5
Kiedy Thiago Motta była zawodnikiem pierwszej drużyny Barcelony, to Cesc grał w młodzieżowych zespołach:)
Taka tam ciekawostka o którą nikt nie pytał.
1
@Adran360 no…niestety.
0
Zero celnych strzałów Juventusu w drugiej połowie…:(
[’]
0
@PatrykBarca bez przesady:)
1
Nigdy nie przepadałam za Grosikiem, nigdy jego fanem nie byłem, w kadrze również, jednak muszę jedno przyznać. Gość jest panem piłkarzem w naszej lidze. Ekstraklasa jest dla niego za mała, nawet pomimo 36 lat na karku.
0
@Krzysztof1987 udo. Nie widzisz?:)
2
CR kolejny gol. Duran z dubletem.
3
Duran 1:0, łatwo:)
0
edit - polsat sport 3
0
@ViscaelBarca2007 w zasadzie na ten moment to nie widzę nawet trzeciego do podium, tych dwóch gagatków jest ponad skalą.
0
@mekston Badosa mogłaby być zazdrosna. Zresztą która by nie była zazdrosna o Monice Bellucci.
0
@RomanGroza widzę w 2025, zaraz na Polsacie. Siła!:)
1
@ViscaelBarca2007 może zdobyć i 200 goli, jak nie zdobędzie mistrzostwa czy LM to nie mamy o czym rozmawiać. Tym bardziej że Salah ma lepsze liczby, ma lidera w Anglii i ma LM z jedną nic nie znaczącą porażką póki co.
Raph w gronie faworytów? Tak. Jednak wciąż za Egipczykiem.
0
@Krzysztof1987 Dopiero zobaczę jak włączę:) Nie oglądałem azjatyckiej LM, zakładam jednak, że CR będzie "wolnym elektronem".
6
Słowo się rzekło:)
Arabia Saudyjska zapowiedź.
Już za chwilkę - o 16:20 - kolejny mecz portugalskiej maszyny. Jego Al Nassr podejmie u siebie zespół Al Feiha.
Obie drużyny dzieli aż 22 punkty, a ostatnie 5 meczów to same wygrane Al Nassr. Raczej zapowiada się jednostronne widowisko, tym bardziej jeśli spojrzymy na personalia.
Najpierw gospodarze - jak wspomniałem niżej - mamy w składzie nową gwiazdę, byłego zawodnika Aston Villi Jhona Durana. Do tego portugalska maszyna, która szlifuje rekord goli i chce dobić do 1000 bramek. Ponadto Mane, Brozovic, Laporte czy młoda brazylijska gwiazda - Angelo. Także jest komu i podawać i strzelać:)
Goście: największą gwiazdą jest niewątpliwie Chris Smalling. Do tego były gracz Betisu, Vallecano czy Genku, ale najlepsze sezony miewał w MLS w barwach Toronto - Alejandro Pozuelo. Niektórzy mogą kojarzyć również niedawnego zawodnika Glasgow Rangers - Fashion'a Sakale.
No ale sami widzicie, bez porównania.
Al Nassr to bierze z handi:)
16:20 polsat sport 2.
1
Luźna propozycja do zagrania.
Witam o 16:20 (za chwilę zrobię zapowiedź) Al Nassr gra swój mecz. Rywalem Al Faja, znaczy Al Feiha.
Jhon Duran strzeli bramkę - kurs 2 u niebieskich.
Kolumbijczyk debiutuje w lidze, niedawno "ogólnie zadebiutował", ale w azjatyckiej lidze mistrzów. Od razu 90 minut, z tymże bez gola, więc dzisiaj czuję, że będzie gol:)
Dla chętnych gol CRa 1,6.
Gol Mane 2,9.
Wszystko u niebieskich.
Pozdrawiam.
1
@Jakchcesz właśnie miałem pytać czego jej zazdrościsz, ale już wiem że nie wygląda a Leo:)
3
@MesQueUnClub_87 ale, aż tak?
1
@MesQueUnClub_87 to już na jutro. On ma bardzo dobre połączenie, je śniadanie, na obiad, żeby obiad zjeść na kolacje i rano kładzie się spać:)
0
@Witekk10 do 11 lutego.
https://www.transfermarkt.pl/statistik/transferfenster
5
takie tam ploteczki:
- Pual Pogba rozważa podpisanie krótkoterminowej umowy z jednym z klubów z Brazylii, Turcji czy MLS. [Sebastien Denis] - nie będę ukrywał, że czekam bardzo, aż zacznie grać.
- Galata nie próżnowała i nie próżnuje dalej. Sprowadzili w zimie Mario Lemine z Wolverhampton Wanderers, Álvaro Morate (wypożyczenie z opcją wykupu) z AC Milanu oraz Carlosa Cueste z Genku. A teraz składają oferty za Frankowskiego, który podobno jest chętny na zmianę otoczenia.
- Jak brać przykład to z najlepszych:D Tym razem Górnik pozazdrościł Rakowowi. Jasiu Urban sprowadził w zimie: Ousmane'a Sowa, Sondre'a Lisetha, Abbatiego Abdullahiego i Matúša Kmeťa a teraz chce jeszcze Matiji Marsenicia z samego Bayeru Leverkusen. Kim oni są? Nie wiem? Jak do tego doszło, nie wiem:)
- OFICJALNIE: 36-letni Willian wrócił do Premier League, podpisując z Fulham kontrakt do końca sezonu.
0
@Kidd Dziwnie piszesz Mane - Maszyna - Salah:)
0
@Danny Gaucho nie no, ten Miura to żart.
2
@Kidd i znowu w duecie z Mane... albo z Firmino:) Z potężnego tercetu już dwóch w Arabii:)