1

@kanver_ reszta się nie pokazuje, słabo z mobilnością i wychodzeniem na pozycję. Flick zrobi suszarkę i wyjdą inni ludzie na boisko.

0

@kanver_ był tyle razy wrzucony na konia, otoczony rywalami, że aż w szoku jestem. Jeśli chodzi o kreacje - tak, słabiutko, ale ja tu głównie o technice użytkowej.

0

Mam kilka spostrzeżeń, które nikogo nie interesują, podzielę się nimi:
- Pedri jest fantastyczny. Kilka razy zostawał piłkę i zanim dokończyłem swoją myśl „człowieku, on ma 3 rywali obok siebie, zagraj gdzie indziej” to Pedri juz dawno ogarnął tych 3 rywali.
- nie kreujemy absolutnie nic. Nie ma strzałów żadnych. Ani po pięknych akcjach, ani z dystansu. Nie ma wrzutek, żeby Lewy czy Araujo mógł powalczy. Dramat.
- dzisiaj nie składzie chyba mamy połowę de Jongów z jego „najlepszych” czasów. Czyli przyjęcie i cyk odegranie do tyłu.

0

@SinMistico to jest autobus? Autobusy są zamknięte na własnym polu karnym. Ich rywale próbują zrobić cokolwiek. Strzelają z dystansu, dośrodkowują itd. My akurat nie robimy nic poza zagraniem do tyłu, a Alaves wcale takie zamkniete w polu karnym nie jest.

1

-4 na luzie pisali:)

0

@aiven wiem wiem:)

1

@Jakchcesz chyba nie wiesz jak ciężko gra się przeciwko Gwineobissauczyjczykom.

1

Afrykańscy bramkarze nam nie leżą. Kiedyś przez lata „irytował” formą Kameruńczyk Kameni w Espanyolu a teraz jakiś Gwineorównikowijczyk Owono.

0

@Batys bukujesz bilet lotniczy, kupujesz wstęp na mecz, lecisz i pokazujesz jak powinien kibicować superkibic a nie „typowy kibic Barcelony”.
W czym problem?

1

@blakkudium nie widziałem. Usuwam u siebie. Świetna wiadomość. Tak czy inaczej.

2

Hola hola. Co to za Polak na ławce Empoli?
Piękne nazwisko:) 18 latek Dawid Bembnista:)

0

@aiven wielu kibiców Realu, jak również tutejszych kibiców Barcelony już nie wiedzą kto to:)
Zresztą o czym mowa:) napisałem golimy frajerów, a nie fryzjerów:D

1

@yoli ale my nie remisujemy 346 spotkań w sezonie.
Byliśmy memem wygrywając 655 spotkań 1:0, na szczęście to minęło:)

2

Golimy frajerów, dopisujemy 3 punkty i zapominamy i meczu.

4

Juventus szybko:)

0

@BarcaFan20048989 a nie można w dwie strony?

2

@Adran360 covid miał swoje plusy - jednym z nich były mecze A-League w Eleven:)

0

@Kinginiesta ale on nie mówi o wszystkich:) tego „jego” serialu jeszcze nie obejrzałem, ale Dextera polecam z całego serduszka:)

4

Krzysiu Frajdej (to po angielsku Piątek) wystąpił w tym sezonie w 33 spotkaniach. Liga, puchar i LKE. Strzelił w tym czasie 28 goli i zanotował 5 asyst. Facet średnio w każdym meczu strzela albo asystuje.
Chłop jak dobije do 40 goli to naprawdę będziemy mówić o świetnym wyniku, chociaż już dziś według mnie to bardzo dobry rezultat.

W lidze nie ma nawet połowy takiej drużyny jak Galata czy Fenerbahce a odjeżdża rywalom aż miło - 18 goli, następny strzelec ma tych goli 13. Do tego Krzysiek ucieka takim tuzom jak En Nesyri (który swoją drogą też ładuje gola za golem), Dzeko, Immobile czy Osimhen.

Pięknie:)

1

@Adran360 bo to wesoły futbol. Ofensywny, a swojego czasu śmierdziało wałami na kilometr. Do tego te murawy, po których sobie chodzą mewy. Dla mnie bomba:)

3

Świderski asysta w debiucie Koniczynek.

1

@adamek20151 ewidentnie to jego miejsce.

1

Kownaś z kolejnym golem dla Diseldorfu.

0

@Ptasior przecież Benz to pan piłkarz.

0

@mekston nie wydaje mi się:)

0

Ciekawostka Australia.

Patryk Klimala po 46 minutach meczu z golem i asystą. Jego Sydney FC wygrywa obecnie 2:1 z Adelaide United.

0

@takisobiektos jaki Jimenez?

0

@takisobiektos Leao też chciałeś out. Kto poza Pulisiciem będzie strzelał?

0

@mekston nie wiem właśnie. Nie ma go raptem od 11.01, więc jeśli 6 tygodni to zostało prawie 4. Od 11 stycznia Brazol strzelił 9 bramek:)

2

Ciekawostka Turcja.

Były napastnik Legii Blaz Kramer po słabym początku w Turcji obecnie idzie jak burza. W sześciu ostatnich spotkaniach (te szóste jeszcze trwa) Słoweniec strzelił 7 bramek i zanotował 2 asysty. W tej chwili (85’) jego Konyaspor prowadzi 3:1 z Bodrumsporem. W zespole Kramera samobójcze trafienie zanotował Jakub Słowik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?