escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ciekawostki piłkarskie:
Brazylia, to jeszcze nie jest sezon regularny tylko rozgrywki stanowe:
Gremio - SER Caxias 4:0. Nasz potężny duński Brazol Martin Braithwaite z golem.
Sao Paulo - Corinthians 3:1. Lucas Moura (Tottenham) z dubletem, a trzecią bramkę, a swoją pierwszą w nowych barwach strzela Oscar, legenda chińskiej piłki. U gości w składzie Mephis Depay.
Vasco - Portuguesa RJ 4:1. W Vasco z golem Coutinho, której w 2 połowie zmienił Dmitri Payet.
Internacional - Juventude 2:0. Oba gole strzelił Rafael Borre były napastnik Eintrachtu Frankfurt.
Cypr:
Aris - Achnas 6:1. Polski mecz!!! U gospdoarzy z golem Karol Struski (Jaga), a u gości zagrał Patryk Lipski, zaś na ławce cały mecz był Artur Sobiech
Paralimni - Omonia 0:2. U gości po przerwie na boisku pojawił się Mario Stępiński.
Grecja:
Lamia - Aris 0:2. Dublet ustrzelił Loren Moron. Kolejny świetny sezon byłego napastnika Betisu. Z nim w składzie inni znajomi z La Ligi - nasz Martin Montoya i Pione Sisto z Celty.
AEK - Panetolikos 1:0. Zwycięstwo gospodarzom zapewnił Anthony Martial. Z byłym zawodnikiem Manu w składzie również Erik Lamela, Domagoj Vida (Chorwacja) czy były bramkarz Lazio - Thomas Strakosha.
Meksyk:
Klub Leon w ostatnich dniach wygrał dwa mecze: 1:0 z Juarez i 2:1 Guadalajarą. W obu błyszczał nowy nabytek - James Rodriguez. Najpierw gol, a minionej nocy asysta. To nie wszystko:) W Wilfredo Leonie z ławki wszedł 86 letni Andres Guardado, a u gości niewiele młodszy Chicharito.
Necaxa - Cruz Azul 1:3. Jedną z bramek dla gości strzelił były napastnik Górnika - Georgios Giakoumakis. Ponadto nowym piłkarzem Cruz Azul zostanie Mateusz Bogusz.
Więcej w komentarzu.
@Colon @kryhaa @JimMorrisonFCB @lukasbarca86 @mekston @Klaudiaa8 @Ricardinio14 @Antimadridista_WR @Hajny @Lionel_Messi10
3
@Eklerek Talisca w Fenerbahce, miejsce na zawodnika spoza kraju wolne.
1
@Eklerek i tak dzisiaj dziady, szkoda że ta Boliwia nie strzeliła bo chłopaczek miał setkę na nodze.
@Katalończyk 99 równej jak równej, ale zdecydowanie większej różnicy poziomów n
1
O matulu… zaczynasz Copa America lejąc 6:0 Brazoli, dalej remisujesz z Kolumbią 1:1, następną trafią ci się Boliwia, który na 11 ostatnich meczów przegrała 9, a dwa zremisowała. Jesteś dziś bezzębna, słaba, bez pomysłu. Boliwia strzela celnie, Ty nie.
Nazywasz się Argentyna U20.
Smutny to występ.
Edit. Wpadł farfocel na 1:0. Mają szczęście. Ale grają dramat.
2
@Luciano99 mądrego aż miło posłuchać. Mam takie samo zdanie, średnio mnie bawił gdy pajacował i cieszyłem się gdy odszedł, ale klasy nie można mu odmówić.
Ps. Czyli umiesz wyjść z roli patokierownika wulkanizacji?:) miło;)
0
@Luciano99 no właśnie myślisz, że tak? Z tak obrzydliwie pazernym starym? Nie wiem czy to by przeszło. Do tego kontuzją za kontuzją. Nie sądzę, żeby on wrócił do jakiekolwiek formy w Santosie, bo myślę że generalnie on nie będzie za dużo grał.
30
@barcelonaLM jeśli ktoś nie pracuje bo mu się nie chce, a nie ma żadnych przeciwwskazań to dla mnie sprawa jest prosta. Zresztą uważam, że to od początku powinno być.
1
Tak sobie myślę o tym imprezowym Brazolu, a raczej bardziej o Santosie. Ci wracają z drugiej ligi do elity. Raczej nie śmierdzą groszem.
Ney mówi, że pół roku, a później Europa bo chce być gotowy na MŚ.
Facet nie jest gotowy nawet na pierwszą kolejkę w brazylijskiej Serie A.
No ale zostawmy to. Santos wizerunkowo zyska, zarobi. Jednak myślę że tam będzie jak z Interem Miami, gdzie jak Leo zszedł z boiska to połowa stadionu wyszła (o ile to nie było fejkowe wideo). No ale powiedzmy, że Santos zarobi tak czy inaczej. Ale co z Neyem i jego obrzydliwym i obrzydliwie chciwym tatusiem? Nagle syn postanowił zabrać głos? Zobaczył że już na jajeczkach pokazał się meszek i może mieć swoje zdanie, a co za tym idzie gość naprawdę chce się skupić na powrocie do formy a nie na kasie?
Skoro 15 lat jesteś łasy i chytry, to jakoś nie wierzę że nagle się zmieniłeś.
No zobaczymy, tak czy inaczej to mega zaskakujący wybór.
0
@takisobiektos niestety.
0
@abram3k prawdę mówiąc i z tego można zrobić solidną drużynę. PSV przy durnych wiatrach wskakuje w 8, więc ci raczej wyjdą mocno.
0
@Czajka90 słuszna decyzja oraz skandaliczna sędziego w trakcie meczu. Jak również VARu (chyba że ich olał).
0
@Who_you_mam na Deketekotlete albo Retegim.
0
@FCB24 ach, ok:)
2
@MichuZ44 mecz na szczycie. Pierwsza z trzecią ekipą, w tym roku awans, za rok spadek. Tak się żyje:)
1
@FCB24 najważniejsze jest kto to - informacja :od strony mamy to żadna informacja.
64
Był taki piłkarz, obrońca, generalnie nie schodził poniżej pewnego poziomu gdy grał. No właśnie - gdy grał - Thomas Vermaelen.
0
@Ojciec5tkidzieci w porównaniu z Yellowstone są powolne jak żółw te sceny:)
@pt9 może się rozkręci:)
0
@pt9 Obejrzałem póki co jeden odcinek. Dłuży mi się niesamowicie. Yellowstone wciągnąłem nosem.
0
@Eklerek Szybko po pierwszym meczu w nowym zespole.
0
@Bernard777 Pinamonti.
0
@GigiAmoroso ale on potężny był tylko w Crotone:) nie ta półka:)
3
Patrzę sobie ławkę Genoi pana trenera Patricka Vieiry a tam jakie armaty:)
Vitinha, który po dobrych sezonach w Bradze odbił się od OM i Maxwell Cornet - była gwiazda Lyonu, która z kolei odbiła się od West Hamu.
1
@Who_you_mam zdecydowanie. Znaczy „bardzo dobre”, szkoda że do ostatniej ekipy:) no ale nic. Dobre pół roku i lepsza ekipa go bierze.
8
Kacper Urbański w pierwszym składzie Monzy.
7
Auba zaczyna i Auba kończy mecz!!! 2:1 dla beniaminka z mistrzem!!
Potężny Gabończyk!
1
Auba szybciutko.
5
Zapowiedź Arabia Saudyjska.
Już dziś o 18:00 hit ligi!!! Beniaminek Al Qadisiya podejmie u siebie drugie w tabeli Al Hilal. Goście wygrywając będą liderem. Z kolei beniaminek jak wygra to przeskoczy CRa i jego Al Nassr i wskoczy na 3 miejsce.
Auba i spółka tracą najmniej goli w lidze, drugą drużyną w tej klasyfikacji są ich dzisiejsi rywale. Zapowiada się nudno co? No ale nie przy Aubie i nie przy Al Hilal.
W ekipie gospodarzy nasz Gabończyk, a obok niego w ataku w bardzo dobrej formie niedawny król strzelców ligi meksykańskiej - Julian Quinones. Do tego w składzie Cameron Puertas (Royale Union), Nacho Fernandez (Real), Iker Almena (Girona), Gaston Alvarez (Getafe), Nahitan Nandez (Cagliari) czy Koen Casteels (Belgia).
U gości ponownie brak armaty Mitrovica, ale to nic, za niego na szpicy były napastnik Benfici Marcos Leonardo. Młody Brazol w ostatnich 6 spotkaniach strzelił 9 goli i zanotował asystę. Do tego wspierać go będą: nasz Malcom, Ruben Neves, Sergej Milinkovic Savic, Joao Cancelo, Renan Lodi, Kalidou Koulibaly, no i w bramce tradycyjnie wokalista U2 - Bono.
transmisja w polsacie sport 2
1
@priest9999 to widać, że styl nie ma znaczenia:)
1
@blakkudium idealna zmiana... z "remis" na "1:0". Czyli jak przaśny Juventus jest, tak będzie dalej z tą zmianą.
0
@mrboom to zależy czego szukasz. Jeśli chcesz jechać do hotelu i leżeć plackiem - basen, plaża, żarcie, drinki - to zdecydowanie biuro i olekskjuzmi.
Jeśli natomiast jesteś typem człowieka, który chce coś zobaczyć, gdzieś pojechać to zdecydowanie lepiej samemu. W hotelu masz jedzenie w określonych godzinach. Jak pojedziesz gdzieś na własną rękę i nie przyjdziesz na czas, to nie zjesz. Oczywiście możesz stołować się na mieście wtedy, ale po co płacić hotelowi za jedzenie i w knajpie za kolejne jedzenie?:)
Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od urlopu i jak go spędzasz.