escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Puchar Turcji ciekawostka:
W tym tygodniu trwa 2 kolejka pucharu.
Obecnie trwa mecz Kocaelispor - Sivasspor. Nie wiem kim są gospodarze ale typ wyleciał już w 1 minucie:D Goście prowadzą 1:0 po asyście Jana Biegańskiego (Lechia, GKS Tychy).
O 13:30 mecz Basaksehir - Corum. Polsat się zgrzał Piątkiem i wziął puchar Turcji, ten mecz z transmisją na polsacie sport 2. Problem w tym, że Pio na ławce rozpocznie.
9
@Antimadridista_WR otóż to! Bron swojego zdania!!
A tak w ogóle to skończyłem lekcje, kto pogada?
0
@OzzyFCB to nie rozumiem, ale dzięki:)
0
@OzzyFCB :D kto to jest flashscore?
0
Gdzie w tym wszystkim skromny, wyciszony, ̶b̶u̶c̶o̶w̶a̶t̶y̶ Zlatan?
0
@BorzyKrzys nauczyć Cię?
1
@Luciano99 ale Ubek jeszcze grał we Francji czy Nico w Porto, ale o Brazolu z Palmeiras cisza. Chłopiec też za 30 czy 40 sprowadzony.
0
@takisobiektos w porządku, ale od tygodni gość dostaje 4-6 minut albo grzeje ławę.
0
@takisobiektos ach ok. No ale jakiś wybitny zawodnik to to nie jest co pokazuje chyba jego częstotliwość grania.
0
@BorzyKrzys ten Nico zmarł? Kto to jest?
1
@Kapitan hawk zmienia rozgrywki więc może. Do tego po fazie grupowej LM można było dorejestrować nowych zawodników, więc ponownie mógłby.
Wszystkie znaki na niebie mówią ze zagra:)
3
Guiu wchodzi z ławki za Jacksona. Pierwszy raz dostaje tyle minut - przynajmniej 40 - w lidze.
3
@Pnog37 wszystkie.
1
A tu cyk Sane i Goretzka od byłych przyjaciół Flicka…
0
@PIWOSZ89 obecnie jest na Copa America do lat 20.
0
@JimMorrisonFCB tak. Ja myślę że on nie zagrzał nigdzie miejsca. Liczyłem że zostanie u nas na dłużej. Mam wrażenie że wraz ze stabilizacją w zespole, on pokazałby umiejętności.
0
@JimMorrisonFCB chciałbym.
0
@mekston myślę że tercety/kwartety w Arabii są porównywalne. CR, Duran, Mane / Mitro, Malcom i teraz Marcos Leonardo / Benz, Bergwijn, Diaby, Aouar / Firmino, Toney, Mahrez. Prawdę mówiąc gdzieś tam z tyłu głowy liczę na Ittihad, od lat uwielbiam Benza, Diaby i Aouar weszli z buta, a Bergwijn też zaczyna się spłacać.
Natomiast jeśli chodzi o to co na papierze to nie wiem czy właśnie nie Al Ahli sprowadzając teraz Galeno.
0
@D10SLEO nie. Nie.
1
@JimMorrisonFCB tak
3
CR gol, z karnego, ale gol:)
8
Morata debiutuje. Zaraz bramka dla Galaty.
1
@Lionel_Messi10 niektórzy najpierw grają a potem zarabiają. Ci może chcą na odwrót:)
1
@Lionel_Messi10 po pierwsze zgadzam się ze „szkoda” że odszedł, a po drugie uważam że wcale się nie wypisał. To samo z Veigą, no ale czas pokaże.
6
Jhon Duran debiutuje w pierwszej „11” Al Nassr. O 19:00 azjatycka LM.
0
@DonCarletto chyba dogra do lata?:)
@lithotripter to prawda. Może piłkarze widzą że są daleko za lizbońskimi klubami i uciekają.
5
O proszę. Galeno jeszcze w zeszłym tygodniu w barwach Porto w Lidze Europy a dzisiaj już w azjatyckiej lidze mistrzów. Al Ahli postanowiło, że Toney, Firmino i Mahrez to za mało, więc ściągnęli sobie drugiego po Samu strzelca Porto:)
0
@lithotripter no w Chinach myślę, że żałowali, że "tylko" tylu mogło grać, przez chwilę było tam sporo topowych graczy. Ale taki układ w Arabii - 3 naszych, 8 obcych to spoko.
0
@lithotripter W Chinach jak biegały "nazwiska" był przepis o tylko 3 obcokrajowcach na murawie. Schodził Brazol - wchodził Brazol, ale nigdy wiećej niż 3. Teraz w Arabii masz przepis, że ma być 3 Saudyjczyków na murawie, a 8 możesz mieć "obcych". I w sumie takich 3 to sobie może być, minimum.
0
@lithotripter uważam, że to powinno być uregulowane jakoś. Powinny być limity. Ale to tylko moje zdanie.