11

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry

- Łukasz Skorupski 180 minut. w pucharze z Atalantą 1:0 i w lidze 0:0 z Leczo.

- Jakub Kiwior ława. Arsenal przegrywa 0:2 z Nowym Zamkiem w pucharze.
- Sebastian Walukiewicz 90 minut, Torino remisuje 1:1 z Genoą. - ciekawostka - 10 ostatnich meczów Torino to 7 remisów. Obie ekipy z Turynu wygrywają w kategorii "przaśność".
- Kamil Piątkowski 90 minut, a jego Kasimpasa wygrywa 3:2 z Rizesporem.

- Jakub Kamiński ławka. Wilki 0:0 z Bayerem.
- Nicola Zalewski nie mógł grać w rewanżowym meczu pucharu Włoch, Inter przegrał 0:3, dzisiaj z kolei ligowy mecz i szansa na rewanż.
- Piotr Zieliński ławka. Inter przegrywa 0:3, jak wyżej.
- Jakub Moder w pucharze niepełne 70 minut i porażka 1:2 z PSV, a w lidze w derbach 76 minut i wygrana ze Spartą 3:0.
- Sebastian Szymański w pucharze na ławce, Fenerbahce leje 5:0 Erzurumspor, a w lidze 90 minut, bramka i wygrana 2:0 z Alanyasporem.

- Adam Buksa bez gry.
- Karol Świderski nieco ponad kwadrans w pucharze, ale Koniczynki odpadają z Olympiakosem po porażce 0:1. Z kolei w lidze poza kadrą, a Panathinaikos przegrywa 0:2 z Arisem.

Ponadto zagrali:
- Tymoteusz Puchacz 90 minut, a jego Playmouth wygrywa 1:0 i awansuje dalej w pucharze kosztem Liverpoolu.
- Kacper Urbański 60 minut i lanie od Lazio. Rzymianie wygrywają z Monzą 5:1.
- Mateusz Bogusz 71 minut w debiucie. Jego Cruz Azul wygrywa 2:1 z Pachucą (Meksyk).
- Marcin Bułka w pucharze na ławce, a Nicea odpada po porażce 1:2 ze Stade Briochin. W lidze 90 minut i wygrana 2:0 z Lens.
- Michał Gurgul 60 minut i porażka z Lechią 0:1.
- Antoni Kozubal 90 minut i jak wyżej.
- Bartosz Kapustka 90 minut i również 0:1, ale z Piastem.
- Krzysztof Piątek 30 minut w pucharze i asysta, Basaksehir wygrywa 4:1 z Corum, a w lidze 90 minut i 0:0 z Antalyasporem.
- Mateusz Wieteska 90 minut i żółta kartka. Paok leje 5:0 Ofie Creta.

Ostatnio w kadrze nie było, ale trzeba wspomnieć:
- Robert Lewandowski 70 minut i bramka. Barcelona leje Sevillę 4:1.

Warto odnotować tych co są daleko od kadry, ale sobie dobrze radzą:
- Oskar Zawada dublet w minionej holenderskiej kolejce. W 19 meczach ma już 9 goli. Jego RKC Waalwijk w strefie spadkowej, ale w takiej formie jest nadzieja na utrzymanie się. 3 ostatnie mecze to wygrane. Polak piątym strzelcem w lidze.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

3

@Eklerek szkoda mi ich, fajna kadra, Australijczyk chciał ofensywnej, ładnej dla oka gry. Trochę kontuzje zrobiły swoje.

1

@LambiPL Haha, dzięki:)

0

@LambiPL czas pokaże:)

0

@Filipem słabo co?

2

Pedri juz ma najlepszy sezon ligowy w Barcelonie pod względem asysty - 4. Najwięcej jednak - 6 - miał w barwach Las Palmas.
Pedri też już ma najlepszy sezon ligowy w Barcelonie pod względem liczb - 8.
Najlepszy jednak również w Las Palmas - 10.

0

@LambiPL pytasz czy wierzę, powiem inaczej. Świetny zawodnik, technika na najwyższym poziomie, jednak nigdy fanem jego nie byłem. Te jego pajacowanie… no nie.
Natomiast co do „czy wierzę?” - chciałbym. Po prostu bym chciał żeby jeszcze pograł na najwyższych poziomie.

0

@LambiPL jeśli to prawda że chce grać w kadrze to on już nie może się łamać.

0

@LambiPL ja się nie śmieje, niech wraca. Jak zacznie grać w piłkę to niech wraca do Europy.
Co do sagi o Barcelonie? Przecież co pół roku pismaki to wałkują:D
@mekston a nie, to grubo;)

0

@mekston póki co, to ugotował tylko Arabów:) i to nie bramkami.

2

Ney w pierwszym składzie Santosu. Czuję że dzisiaj Novorizontino (kimkolwiek są) zapłacą rachunek!

0

@mekston dla mnie każdy wpis o tenisie, żużlu czy formule 1 to spam.
W zasadzie o skokach również.
Dlatego komentowanie że ktoś ma 15-00 a za chwilę, że jest 30-00 mnie absolutnie nie interesuje i bym tego zakazał:)
Oczywiście że moje wpisy też się komuś mogą nie podobać, jednak moich wpisów częstotliwość jest dużo niższa:)
Zdania nie zmienię:)

0

@turhiay on w każdym klubie chciał grać, jak Lukaku. Nie wierzysz?:)

1

I Morata z debiutanckim golem w Galacie.

5

My lejemy Valencie 12:1 w dwumeczu, Leganes ogrywa nas 1:0. Valencia do przerwy bije Leganes 2:0.
Czego nie rozumiecie?

1

Pesto Pedrito Pedro Pedrito

2

@Transu96 kasowanie postów po każdym punkcie w tenisie, tj co 1,5 sekundy.

0

@mekston na pewno powinien być w notesie.

0

Zawada z kolejnym golem w Holandii.

7

Sebek Szymański z golem. Długo bez gola.

1

@Adran360 a to inna kwestia:)

1

@Adran360 tylko wygląda na kloca czy jest nim?

1

Mati Bogusz w pierwszym składzie w debiucie. Jego Cruz Azul o 4:05 podejmie zespół Pachuca.

1

@Adran360 piorunująca końcówka i asysta Douglasa.

Ps. Zobacz minuty bramek w drugim dzisiejszym mecz w Australii:D

0

Felix gol lub asysta kurs 2,15 u niebieskich. Jakoś wierzę w Portugola.

1

@ViscaelBarca2007 ostatnio Hiszpan z golem. Jest progres:)

0

U Marka bez zmian. Jeden Polak w składzie - Trelowski na bramce.

0

@FcPortoFan1999 kurde. Wyprzedziłeś mnie:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Brawa Panie kapitanie.
„Kapitan musi walczyć, w dobrym tego słowa znaczeniu: dla klubu, dla koszulki, którą nosi, dla swoich kolegów z drużyny. Musi dążyć do doskonałości, pomagać młodym, ale też weteranom, a także chłonąć od nich wiedzę i doświadczenie.”
Haruję na boisku, bez fochów, niezmanierowany, przykład dla młodzieży.
Drażnił mnie w zeszłym sezonie, ale kto nie drażnił z taką grą. Cieszę się że został. Pan piłkarz i pan kapitan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?