escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston od kiedy zaczął grać, to wychodzi ciągle w podstawie. Wydaje mi się że zagra.
2
@blakkudium mega ofensywnie znowu. W LKE takie zestawienie nie zdało egzaminu, dzisiaj widzę pan trener powtarza:)
0
@Sulimo jeszcze parę kolejek zostało, może na koniec się okazać że to jednak dobry sezon:)
0
@partymaker City w gownianej formie gwalci w imponującej formie Newcastle, a za chwilę wypina sie Realowi.
Jestem mega ciekaw tego meczu i naprawdę nie wierzę, że City zagra drugi taki syfny mecz jak z Realem.
2
O, Bilbao jak idzie:D
Ludzie zarzucali Nico słaby sezon, ale chłopak tym meczem nadrobił:) dwa gole i asysta, a brat gol i asysta.
3
Heidenheim 3 dni temu 120 minut w LKE. Lipsk tydzień wolnego.
12 minuta Lipsk - Heidenheim 0:2. Ja wiem że dużo czasu, ale bez kitu, ten Lipsk jest żałosny.
0
@mekston cofnęli ale strzelił, więc Benz:)
0
@Pedri16Future ostatnio to nie za bardzo, mam nadzieję że wróci do formy sprzed kilku tygodni. W każdym meczu gol lub asysta. Dzisiaj rozumiem, kosmos, ale póki co to jeden taki mecz.
0
Benzema liderem strzelców, a Ittihad liderem w tabeli. Pięknie.
7
Chciałem tylko powiedzieć, chociaż nie chwalmy dnia, że chciałem Rasha u nas bo czułem że on będzie jak Auba. Poczuje zaufanie trenera i się odpłaci.
Dziękuję.
3
Guirassy 4 gole, a Gross 3 asysty. Ładnie.
0
Ciekawostka liga chińska.
Trwa właśnie pierwsza kolejka nowego sezonu. Beniaminek Yunnan Yukun podejmuje u siebie Beijing Guoan. Wynik nie ma znaczenia, główną informacją jest to, że trenerem gości jest nasz były wielki specjalista na ławce trenerskiej - Kike Setię:)
Mniejsza ciekawostka - w drużynie gospodarzy niedawny zawodnik Jagi - Nene.
0
@Krzysztof1987 puchacz gra 3 dni temu a tamci tydzień wolnego.
2
@partymaker @mrboom kontuzja
1
@Joe_Barbaro nie dość że są niezawodne to jeszcze to każdego sportu.
1
@aldewir u mnie wszystko hula jak złoto.
7
@bartekvisca to jedźmy dalej. Zakazać reklam papierosów, bukmacherów. Jak ktoś ma problem to i tak znajdzie sposób. Pytanie czy mówimy o bilbordach nasranych w całym kraju czy o tv? Jesli o bilbordy to bym zakazał nie w imię walki z alkoholem, a w imie „wyglądu” kraju. Co do reklam w tv, to niech sobie będą.
0
@Piotrek1993 to taka dziwna drużyna. W Championship hegemon, w Premiership żenada. To za mocni a tam zdecydowanie za słabi.
1
@mekston no ja w szoku.
1
Że ten Mbuemo jeszcze się kisi w tym Brentford.
2
Dominik Szala w składzie Górnika… syn Wojtka.
Ach… kiedyś to było…
12
@MichuZ44 pIĘtnaŚciE LiG MisTRZów...
5
@Tomason trochę tak a trochę nie, Feyenoord i Brugge wyeliminowały żałosne kluby z Serie A. W tych dwumeczach to jednak Włosi byli faworytami.
0
@Pedri16Future @tbas każdy ma prawo do swojej opinii. Pięknie byłoby zgarnąć LM, ale my potrafimy pojechać Real 5, a z chwilę męczyć się z Vallecano.
@Pedri16Future co do "gdzie jedna pomyłka=odpadasz." masz 80 meczów w sezonie +-, wygrywasz 79, a ten jeden przegrasz w rewanżu np w 1/4 czy w 1/2 w LM. Resztę meczów idziesz jak burza, 2,3,4 gole przewagi w każdym meczu. Jesteś słaby bo nie ma Cię w finale LM czy jednak zdarzył się słabszy dzień, ale i tak brawa za resztę meczów?
0
@Lanosss Teraz gdzieś widziałem jakieś plotki o OM.
Nie ukrywam, że wolałbym go w Europie:)
4
Powtarzam zawsze to samo:)
Sztuką jest wygrać ligę, tam trzeba być wiele wiele wiele kolejek w gazie. Udowadnia się na przestrzeni całego sezonu swoją klasę. W pucharach - czyli w naszym przypadku obecnie - w LM możesz wygrywać 11 spotkań z 12 po 8:0, ale trafisz w rewanżu na słaby dzień, dostaniesz 0:9 i cię nie ma.
Nieważne czy rewanż u siebie czy nie, mamy grac i golić frajerów, na kogokolwiek byśmy nie trafili.
Spokojnie, grzecznie, z pokorą, ale golimy:)
5
@MichalZZZ bez szału, niby wygrywają, ale żadnego wyniku, który by sugerował różnice w klasie.
1
@mekston raczej nie. Inne zajęcia będą w tym czasie. Ale nawet fajna kolejka, 3 mecze z transmisjami w polsacie.
2
@Lanosss ja sobie kanał sportowy odpuszczę, no ale może ktoś obejrzy:)
@mekston na pewno cały świat wstrzyma oddech:) Ja już zacząłem:)
10
MLS.
Serdecznie witam, w związku z tym, że już jutro startuje nowy sezon MLS, specjalnie dla Was zmarnowałem swój jakże cenny czas i przygotowałem taki "Skarb kibica MLS". Mam nadzieję, że te 4 osoby zainteresowane będą świetnie się bawić czytając:D
Najpierw mistrz - Los Angeles Galaxy. Tu akurat nic ciekawego. Mistrz w zasadzie żadnych znaczących wzmocnień, za to pozbył się snajpera - Dejana Joveljića - do Kansas City. Serb strzelił ponad 20 goli i miał 7 asyst. Do tego odszedł również nasz Martín Cáceres, który i tak od dawna nie grał. Urus przeniósł się do Paragwajskiego Libertad.
- Chicago Fire FC sprowadziło Jonathan Bambę z Celty Vigo.
- Atlanta United. Tutaj jest kilka ruchów. Wykupiony został z Atalanty Aleksey Miranchuk, z Newcastle Miguel Almirón oraz za ponad 20 milionów sprowadzili sobie jakiegoś Emmanuel Latte Lath z Middlesbrough:) Do klubu trafił również Mati Klich.
Kasiorka była bo sprzedani zostali: Caleb Wiley - Chelsea czy Georgios Giakoumakis - Cruz Azul.
- FC Cincinnati tutaj ciekawie. Przyszedł superstrzelec z Cercle Brugge Kévin Denkey oraz sprowadzono gwiazdę Portland, byłego zawodnika Midtjylland - Evandera.
Oddali z kolei Luciano Acostę do Dallas i to naprawdę mega wzmocnienie tych drugich, bo Acosta to kawał piłkarza w MLS.
- Inter Miami CF. No tutaj sobie pan trener Javier Mascherano zrobił argentyński zaciąg i sprowadził jakichś nołnejmów ze swojego kraju.
Co do odejść to ze znaczących nazwisk Diego Gómez sprzedany do Brighton, a Leonardo Campana do New England Revolution.
- Charlotte FC pozyskało na zasadzie wypożyczenia gwiazdę! Wilfried Zaha będzie grał w MLS. Do tego Tim Ream zamienił Fulham na MLS oraz Pep Biel. Może kojarzycie Hiszpana - Olympiakos, Kopenhaga czy Zaragoza. Hiszpan już wcześniej trafił do MLS, ale to będzie pierwszy pełny sezon zawodnika.
Karol Swiderski co już wiemy, odszedł do Panathinaikosu.
- Columbus Crew, co też już wiemy, sprzedało swoją gwiazdę - Cucho - to Betisu.
- New York Red Bulls podpisało Erica Maxima Choupo Motinga jako wolnego agenta, ale również Wiktora Bogacza, kimkolwiek jest, z Miedzi Legnica.
Obaj napastnicy będą musieli zastąpić Dante Vanzeira, który wrócił do Belgii. Po tym jak wymiatał z Undavem w barwach Royale Union SG, dzisiaj reprezentuje drużynę Gent.
- LA FC wypożyczyło Cengiza Ündera, byłego zawodnika chociażby Romy czy OM.
Z kolei oddali Mateusz Bogusza do Cruz Azul. No i warto wspomnieć, że Mario González zamienił LA na Lech Poznań.
- San Diego FC - nowa drużyna i od razu na grubo. Sprowadzeni Hirving Lozano z PSV, Marcus Ingvartsen z Nordsjaelland, Luca de la Torre z Celty Vigo czy Anders Dreyer z Anderlechtu. No to są nazwiska, które mogą zrobić różnice w lidze.
- Portland Timbers po oddaniu Evandera sprowadziło na te pozycje Davida Pereire da Costę. Portugalczyk od kilka lat grał w drużynie Lens.
To tyle z ciekawszych transferów, w lidze w dalszym ciągu mamy takich zawodników jak:
- Giroud, Lloris, Denis Bouanga - LA FC
- Leo, Suarez, Busi, Alba - Inter Miami
- Christian Benteke - D.C. United
- Marco Reus, Riqui Puig, Joseph Paintsil, Maya Yoshida - LA Galaxy
- Sebastian Kowalczyk - Houston Dynamo
- Roman Bürki - St. Louis CITY
- Emil Forsberg - New York Red Bulls
- Federico Bernardeschi, Lorenzo Insigne - Toronto FC
- Luis Muriel - Orlando City
- Brad Guzan, Bartosz Slisz - Atlanta United FC
Możliwe, że kogoś pominąłem, ale może też nie:)
Pozdrawiam