escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca to prawda:)
0
@Walker uwielbiam:)
1
@PatrykBarca po 1 Atletico nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem jeśli chodziło ofensywnych zawodników, a po drugie przez te parę lat w Anglii można „dojrzeć”.
1
@yoli Brazylijczyk jest zdecydowanie za mały na Wilki.
11
Muszę przyznać, że jak Ajax po takim przaśnym zeszłym sezonie, w tym sięgnie po tytuł, jednocześnie wciąż grając „w Europie” to czapki z głów.
1
Świderek z golem dla Koniczynek.
0
@D10SLEO prawda? Szynk zaczął:)
@PatrykBarca wystarczy żeby szybko myślał, to braki motoryczne tym nadrobi.
0
@Krzysztof1987 wszystko wygląda na cacy:)
4
21 letni Rayan Cherki notuje właśnie swoją siódmą asystę w tym sezonie ligowym. Jak dodamy do tego 4 strzelone gole to jest to najlepszy jego sezon. Było o nim głośno kilka lat temu, bo szybko wszedł do pierwszej drużyny Lyonu, ale jakby coś zahamowało rozwój. Dzisiaj wygląda na to, że znowu może być ważną postacią Lyonu, ligi a może i pukać ponownie do pierwszej drużyny Francji.
2
@blakkudium potężny.
4
Hulk - brazylijska była gwiazda Porto czy Zenitu w tym roku będzie miał 39 lat. Czy to coś zmienia? Nic.
5 ostatnich meczów to 7 bramek.
3
Na San Siro przyjeżdża drużyna z najgorszą defensywą - Verona.
Milan strzela, aż jedną bramkę i gra na czas w końcówce. Smutny widok.
1
@Walker mam wrażenie że zaśpiewali „wszyscy” z „tamtych” lat.
1
@Kapitan hawk od razu kupiony w fantasy:)
0
@Kengo on nigdy nie spał:)
2
Wizjoner…
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15318308#comment-15318308
4
Ale dzisiaj Marmusz zrobi robotę w City. Nowy Zamek zapłaci rachunek.
2
Masz w napadzie niemieckiego napastnika, który nie jest napastnikiem i Brazola który więcej się leczy niż gra w piłkę. To jednak nie powód żeby kupić „9”.
Wypadają obaj plus najlepszy zawodnik. Co może pójść nie tak?
0
@mrboom grubo:D
0
@mrboom nie:) nie czytam książek piłkarzy i o piłkarzach.
Zaskocz mnie:)
3
@Aragorn33 takiego połączenia szarych dresów z byciem sobą się nie spodziewałem.
2
Legenda Pogoni Szczecin - Kacper Kozłowski z golem dla Gazientepu.
Jego drużyna remisuje obecnie 1:1 z Sivassporem.
Dla gości gola strzelił nasz Manaj.
@emeu
2
@fart mój serdeczny przyjaciel @emeu przekazał(również Tobie:D gdybyś czytał) że - „Jarosław Mroczek po 14 latach przestał być prezesem Pogoni Szczecin. Nowym prezesem został Brazylijczyk Nilo Effori.”
Pytanie czy znowu będą Edi Andradiny nad morzem w Szczecinie.
1
@fart każdy byle nie Raków.
1
Jak na, zapowiadałoby się, mega underowe mecze w Hiszpanii i we Włoszech, to ładnie ładują:)
2
Torino zaczęło mecz z Bolognese z większą ilością Polaków w jedenastce niż Raków w Lechem. Obaj jednak zeszli, teraz Bolognese ma tylu Polaków ile Raków w wyjściowej jedenastce - 1:)
1
@Pnog37 oj, ja o innym cracku:) tym z Brazylii;)
0
O proszę, a na ławce Żirony legenda naszej drugiej linii. Ciekawe co pokaże jeśli wejdzie:)
0
@ObzyIc a obie nie wydało 700 miliardów na 300 zawodników?
Chyba że żartujesz.
1
@Adran360 oooo do Australii go:) Sturridge nie podpił Antypodów to może Firmino by się udało:)