escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Faro z takim pytaniem to proponuje pociąg w kasku.
1
@Adran360 pierwszy gol straszny babol, nie czuje jak rymuje, drugi z kolei to piekna asysta:)
2
@esem91 karmcie dalej trolla.
5
@Gaz i Salah za chwilę będzie u Arabów, a Ney będzie gwiazdą naszej lewej flanki. To są te detale.
10
@FCB24 weź jedną połówkę i idź do banku. Tam stanowczo, ale na spokojnie powiedz, że drugą ma Siara.
7
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):
- Łukasz Skorupski ławka. Bologna przegrywa 0:2 z Parmą.
- Jakub Kiwior nie uwierzycię:) Ława. Arsenal 0:1 West Ham.
- Sebastian Walukiewicz nieco ponad 20 minut, jego Torino wygrywa 2:1 z Milanem.
- Kamil Piątkowski 90 minut. Kasimpasa przegrywa 1:2 z Antalyasporem.
- Jakub Kamiński ławka. Wilki 1:1 Bochum.
- Nicola Zalewski ławka. Inter 1:0 Genoa.
- Piotr Zieliński 26 minut, Inter 1:0 Genoa.
- Jakub Moder 180 minut. 90 minut i awans w LM kosztem Milanu, a w lidze wygrana 2:1 z Almere.
- Sebastian Szymański 84 minuty w LE - Fenerbahce remisuje 2:2 z Anderlechtem i awansuje dalej. Dzisiaj hit z Galatą!
- Adam Buksa 180 minut. W tygodniu w LE gol i asysta, jednak porażka 2:5 z Sociedad. W lidze 0:1 z Kopenhagą.
- Karol Świderski 35 minut w LKE i wygrana Koniczynek z Vikingiem (awans), a w lidze 45 minut i porażka 1:3 z Lamią.
Ponadto zagrali:
- Bartosz Slisz 90 minut. Atlanta wygrywa 3:2 z Montrealem.
- Tymoteusz Puchacz 180 minut. Plymouth remisuje 1:1 z Luton i Cardiff.
- Michał Gurgul 85 minut, Lech wygrywa 3:1 z Zagłębiem.
- Antoni Kozubal 26 minut, Lech wygrywa 3:1 z Zagłębiem.
- Bartosz Kapustka 90 minut i bramka, Legia przegrywa 1:3 z Radomiakiem.
- Marcin Bułka 90 minut. Nice 2:0 Montpellier.
- Mateusz Wieteska 90 minut, jego PAOK przegrywa 1:2 z Olympiakosem.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
1
@Huck Ty chyba nie widziałeś co robi Ney w Brazylii. Zapomnij to jakichś plackach Nickach czy innych wynalazkach. Tylko Brazol!
1
@Adran360 w NHL nawet 32
6
MLS
O 1 swój mecz rozegra mistrz - LA Galaxy. Co prawda bez kontuzjowanego Pucia, ale z Reusem w składzie.
Podejmą oni beniaminka, który jak na pierwszy mecz, pierwszy sezon i bycie świeżynką w lidze - mają naprawdę ciekawy skład:
- Hirving Lozano (Napoli, PSV)
- de la Torre (Celta Vigo)
- Dreyer (Anderlecht)
- Ingvartsen (Mainz, Union Berlin)
- czy chociażby (nie będę ukrywał, przeoczyłem go robiąc „skarb kibica MLS) Paddy Mcnair, który przez kilka lat, dekadę temu balansował między Manu U21, a pierwszą drużyną (w której to, kapkę pograł).
2
@Encore nie o tej (mam nadzieję) telewizji pisze kolega wyżej:)
2
@Adran360 wlasnie spojrzałem na wynik chwilę przed tym jak wrzuciłeś. Chłopak 3 asysty i bramka. Ladnie.
3
@Eklerek to nie druga liga brazylijska:)
5
Nasz przyszły skrzydłowy do asysty dorzuca gola.
Rzucam mikrofon. Mnie przekonał.
0
@misterio zgadzamy się w takim razie!:)
@mekston otoz to!
23
Neymar z asystą już w 9 minucie.
Naprawdę jeszcze kogoś nie przekonał do transferu do nas?
Żałosne.
3
NHL
Alexander Ovechkin strzelił w niedawno zakończonym meczu 3 gole. Jego Waszyngton Kapitals ograli aż 8:3 Edmonton Ojlers.
Rosjanin tym samym ma już w tym sezonie 29 bramek. Do pobicia rekordu wszech czasów zostało mu 13 goli.
Legendarny Wayne Gretzky w 1994 ustanowił obecny rekord - 802.
Drużyna Rosjanina rozegra jeszcze przynajmniej 25 meczów.
Warto wspomnieć dwie rzeczy:
- raz - Oviechkin nie grał z powodu kontuzji w kilkunastu meczach.
- dwa - chłopu we wrześniu stuknie 40 lat.
1
@mekston i o to chodzi:)
6
Nasz przyszły lewoskrzydłowy ponownie w pierwszym składzie Santosu.
0
@4drian0 ma kim to bombardują.
5
@Joe_Barbaro Nie będę ukrywał że to była „moja” Barcelona, ta holenderska.
Bracia de Boer, Reiziger, Zenden, Cocu, Overmars, później gdzieś tam Gio.
Wybór oczywisty pada na Kluiverta bo od niego zaczęła się moja miłość do Barcy. Następnie dwa wybory bardzo nieoczywiste - Davids, którego uwielbiałem i w Juve i w Holandii. No i zawodnik, w którym pokładałem duże nadzieje - Depay.
24
Brazylijski klaun
0
@partymaker to prawda. Miliard podań, a strzałów celnych jak na lekarstwo. Liverpool zagrał majstersztyk w obronie.
0
@blakkudium no ja bym brał:)
1
@blakkudium Sane wciąż ma to cos, do tego Olise. Jest jeszcze Coman… wyciągnąć któregokolwiek… Marzenie.
2
@mekston od kiedy zaczął grać, to wychodzi ciągle w podstawie. Wydaje mi się że zagra.
2
@blakkudium mega ofensywnie znowu. W LKE takie zestawienie nie zdało egzaminu, dzisiaj widzę pan trener powtarza:)
0
@Sulimo jeszcze parę kolejek zostało, może na koniec się okazać że to jednak dobry sezon:)
0
@partymaker City w gownianej formie gwalci w imponującej formie Newcastle, a za chwilę wypina sie Realowi.
Jestem mega ciekaw tego meczu i naprawdę nie wierzę, że City zagra drugi taki syfny mecz jak z Realem.
2
O, Bilbao jak idzie:D
Ludzie zarzucali Nico słaby sezon, ale chłopak tym meczem nadrobił:) dwa gole i asysta, a brat gol i asysta.
3
Heidenheim 3 dni temu 120 minut w LKE. Lipsk tydzień wolnego.
12 minuta Lipsk - Heidenheim 0:2. Ja wiem że dużo czasu, ale bez kitu, ten Lipsk jest żałosny.