0

@Andi18 otoczenie nastawione pozytywnie.

9

Widzę ze Kiwior przegrywa walkę o miejsce w obronie z potężnym Parteyem i jakimś 18 latkiem, który według FlashScore też jest pomocnikiem. Najs.

1

No i @Eklerek wyszlo na Twoje. Cieszę się:)

0

@LeoMessiiBarcaPepa tak, tyle że oni nie są zbyt mocni ze swoimi najlepszymi strzelcami, więc co będzie dzisiaj?:)

0

Propozycja od buka.

Lipsk gra z ostatnią drużyną. W Lipsku nie grają Openda i Sesko. W napadzie gra Simmons i Nusa. Dobrze płacę za gola któregokolwiek.

Tak tylko pisze:)

0

@Eklerek możesz mieć rację:)
Ps. Z tym drzewem to taki nieśmieszny żart, bo Ci słownik chyba słowo zmienił:)

2

@partymaker A - jakieś Bournemouth ma kolejny bardzo dobry sezon
B - mecz trwa 90 minut:)

0

@Eklerek przesadzić to możesz drzewo…
He he he
:D
Co do tamtego meczu to wtedy miał 3 karne i stąd hattrick:) dzisiaj może będzie lepiej, z gry wszystko.

2

@Eklerek nie „mecz życia” bo niedawno miał hattrick;)

2

Kluivert 3 kolejny mecz z golem. Biorąc pod uwagę dzisiejszy dublet, to już 4 bramki.

Zważywszy na fakt, że pierwszym barcelońskim idolem był tatuś, to pięknie się patrzy na synka:)

2

Bournemouth na dziś punkt za LM, a przypomnę, że drużyna sprzedała najlepszego strzelca (Solankę), mimo to oni i tak swoje. Iraola pan trener.

3

@Lionel_Messi10 facet od 20 lat gra na najwyższym poziomie, raczej formy mu nie odmówimy, pytanie jak jego gruby kolega;)
@mekston tak jest.

3

@Lionel_Messi10 myślę, że ten mecz absolutnie nie pokaże kto jest w jakiej formie. America zaczęła już, zeszłej nocy grali mecz ligowy.

5

NHL.

Przed chwilą zakończył się mecz Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins.
Pingwiny wygrały 5:2. Ciekawostką w meczu jest fakt, że bramkarz wygranych zakończył mecz z golem i asystą:)

0

@waletpl masz rację. Powinno byc inaczej, albo „wystarczy mu ten który zastał w trafiając tu”, albo „wystarczy mu ten który zastał w kadrze gdy tu trafił.”

Co do Twojego drugiego komentarza „ponieważ nie gra w żadnych poważnych rozgrywkach.” to on nie tyle co nie gra w poważnych, co w żadnych:)

1

@fart tak myślałem o Salahu. Pogonią Neymara i kawał pieniędzy zostaje na wydatki.

2

Tymczasem stoper Wajadoid na 1:1 bezpośrednio z rzutu wolnego. Ściągnął pajęczynę.

1

@ViscaelBarca2007 nawet mi ich nie żal.
@misterio tak, dlatego je Wam polecam;)
@FcPortoFan1999 miłego oglądania.

2

Już za 5 minut hit ligi hiszpańskiej. Odwróć tabele a Espanyol i Valladolid na czele. Trzecia od końca ekipa podejmuje drugą od końca. Espanyol niepełne 0,9 gola na mecz, a goście niepełne 0,7. Zapowiada się majstersztyk hiszpański.

0

@ShawnC no ja lubię szary, dlatego wybrałem te, a pozostałe dwie odpuściłem;)

1

Najlepszy napastnik w historii na świecie w Barcelonie z kolejnym golem w Arabii.

0

@Chada ale ja też mu ani nie ubliżyłem ani nie skrytykowałem jego. Przecież grzecznie odpisałem.
Powtarzam koszulki były trzy do wyboru, że strony https://rambla.pl
Dodam też opis, bo może nie wszyscy wejdą. „Barcelona to nie tylko dom naszego ukochanego klubu piłkarskiego. To też fascynujące miasto, pełne wyjątkowej energii i odważnej architektury… dlatego bez problemu znaleźliśmy w nim inspirację dla nowego, lifestyle’owego projektu.

Nie da się mówić o Barcelonie, nie wspominając o Antonio Gaudim. I nie da się mówić o Gaudim, nie wspominając o trencadís, specyficznym dla Katalonii stylu mozaiki. To właśnie jego interpretację przedstawiliśmy na naszej najnowszej koszulce.”
Mi ta mozaika się od razu skojarzyła z Gaudim, więc swoją funkcję spełniła. Do tego poza klubem, miasto też mi się podoba:)

0

@BulaKG Flick jest trenerem. On nie chce szrotu, wystarczy mu ten który zastał w kadrze zanim tu trafił.

1

Jorge Jesus, który nie oszukujmy się, doświadczenie ma i z kilku pieców jadł chleb, otwarcie mówi, że skreśla Neymara.
Gość go skreśla bo uwaga… jest za słaby na ligę wielbłądów. Czaicie?
I teraz ktoś ma się nabrać na niego w o wiele bardziej zaawansowanej lidze?
Jeśli przyszła drużyna nabierze się na typka, który w ciągu roku zagrał 7 minut to będzie naprawdę źle świadczyć o tej ekipie.
Marketingowo spoko, ale w kontrakcie powinnien byc zapis „grasz-zarabiasz”.

2

@GigiAmoroso 7 w tym sezonie:)
A mamy styczeń:)

1

@ShawnC miałem do wyboru 3, w moim mniemaniu wybrałem najlepszą. Na szczęście to ja będę mega słabo w niej wyglądał a nie Ty;)
@Transu96 a tego nie wiem, nie wklejał rączki.
@wpwelement tak jest szefie:)

0

@Dari0G ale ja ją wygrałem a nie ukradłem:)

4

@MesQueUnClub96 jeszcze tylko 2 miliony komentarzy w swoim stylu w tym roku i wygrasz za rok nagrodę redakcji.

8

3

@GigiAmoroso idzie do drużyny, która ma kim straszyć, jak będą obrzydliwą defensywną drużyną to nie wyczymie.
Co do pytania to tak, chyba jest to największe nazwisko. Chociaż Blanc też trochę wygrał, no ale to na ziemiach francuskich głównie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?