0

Bez spalonego. Karny.

Nie wierzę.

1

@blakkudium swoje we Włoszech wygrali, teraz idą zarobić.

0

@blakkudium W końcu. Ten pet taki skład a 14 punktów straty do lidera.
Jest Pioli to idzie i Allegri;)
Sarri robi mistrza z Napoli i na nowy sezon do Al Hilal:D i cała śmietanka włoska w Arabii;)

0

2:2 a ha ha.
Darek jest bezbłędny:)

0

Ale akcja Diallo-Eriksen

1

Zirkzee zepsuł jedną sytuację. Zamiast podawać to się zakiwał i to tyle na minus. Chłopak dzisiaj wszedł z ławki i haruje aż miło. Wielki kloc niby (193cm), ale dzisiaj bardzo dobrze wygląda. Nie przegrywa pojedynków, świetnie się zastawia, dynamiczny.

2

Onana wyczynia cuda. Świeci już powinni prowadzić.

0

@Pawlak1992 tak, ale ja nie o tym;)

3

Ciekawostka liga wielbłądów.

Pod nieobecność Mitrovica w ataku Al Hilal gra były zawodnik Benfici - Marcos Leonardo.
Chłopak dzisiaj (67 minuta) ma już hattricka. Piąty kolejny mecz z golem. To ósme trafienie w tych kilku spotkaniach.

1

@Coutinho007 tak tak. Już poprawiłem się.

1

Skoro kadra Brazylii jest taka słaba, skoro ostatnio powoływani byli „dziwni” zawodnicy z ligi brazylijskiej, skoro ten Pan znalazł klub, to z całego serduszka życzę formy z Chin i powołania!

/photo/1

5

@BezglutenowyPedri dobre:)
Jak akurat pływałem na kajcie w nowej zelandii i też nie oglądałem. Także podpinam się pod pytanie:)

0

@Hrzan jednak nie. Bramkarz, ale inny:) Cillessen:)

0

@Coutinho007 no i ter Stegen wtedy przyszedł z nimi. Dla mnie Digne nie dostał szansy. Uważam, że dalej mógłby grać u nas.

0

@Maker0 ja mam wrażenie że właśnie na lewej gra najgorzej.

1

Brazylijska Serie A

Arsenal wypożycza do Cruzeiro Marquinhosa. Cruzeiro sprowadza też Gabigola (ten, któremu nie poszło w Interze), a w składzie jest już Yannick Bolasie (Crystal Palace, Aaron Villa).

Sao Paulo ma już w swoim składzie legendę chińskiej piłki, a zarazem byłego zawodnika Chelsea - Oscara. Tym samym błyskotliwy pomocnik dołącza do Lucasa Moury (Tottenham) czy Luiza Gustavo (Bayern, OM).

To może być kolejny ciekawy sezon w Brazylii:)

1

@Transu96 długo wytrzymałeś.

0

@PatrykBarca ale skąd wiesz że straci? Zapytałem czy Yamal będą w takim gazie jak obecnie był próbowany na lewej stronie?
Nie wtedy gdy „raczkował”.

0

@AnqFCB z tego co widzę możesz tylko wybrać osobno. Teoretycznie transfermarkt pokazuje wszystko zsumowane.

0

@WiernyKibic111 debiutował, ale zapytałem „Yamal będąc w takim gazie był próbowany na lewej stronie?”

0

@PrzemekK95 tak jest. Auba też przychodził pokłócony z Arsenalem, z kadrą Gabonu i proszę jak odpalił.

1

Taka mnie rozkminka wzięła.

Mamy trzech muszkieterów w przodzie. Lewy z pozycji 9 nie do ruszenia. Yamal na prawej raczej nietykalny. Raph gwiazda na prawej, z konieczności przesunięty na środek, gdzie też odpalił jak totalny mistrz. Teraz przy zdrowej kadrze przesunięty na lewą, gdzie jednak traci kapkę swojego blasku.

I teraz ta „tytułowa rozkminka” - czy Yamal będąc w takim gazie był próbowany na lewej stronie?
Może by się zmieniali w trakcie meczu?

Pamiętam jak pięknie grającą Wisła Kraków tak robiła ze skrzydłami - Kosowski/Uche.
Ale też, jeśli mnie pamięć nie myli, nieźle to wyglądało u nas w kadrze jak zmieniali się stronami Kosowski i Krzynówek.

2

Tymczasem Espaly nie zaspaly i wyrównaly z PSG 2:2. Grającą w 36373837 francuskiej lidze druzyna Espaly groźna dla mistrzów Francji.

2

Tymczasem w lidze niemieckiej w Lipsku czerwone kartki Openda i Sesko.
Nastepny mecz z ostatnim w tabeli Bochum ale i tak czuję ciężary RB.

0

Haller druga bramka. Świetnie!
Szkoda że z drużyną Zawady, no ale Polak ma słabszą ekipę.

0

Panie Kounde chciałem Pana przeprosić za zwątpienie. Nie chce jednak nikogo na prawą stronę i powrotu Pana na środek obrony.
Takie głupoty wymyśliłem ja, escarabajo, czym tam dziennikarze:)

La zabawa:)

1

@Hajny to prawda.

4

Sebastian Haller, były napastnik BVB, ten sam który pokonał raka jądra, strzela swojego pierwsze gola w nowym klubie.

W pucharze Holandii w 46 minucie Walwijk - Utrecht 1:1. Wybrzeżokosciosłoniwijczyk wszedł w drużynie gości zaraz po przerwie i od razu zdobył gola.

0

@TridenteMSN czasem gra i właśnie tam marnuje swój talent. Na prawej gwiazda, w środku gwiazda, a na tej lewej jednak z konieczności i widać że słabiej wygląda.

1

@krol211 nie chce byc złym prorokiem, ale jak Olmo po tych czy innych czarach wypadnie na kilka tygodni, to Ferran nagle znowu zyska w oczach trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?