escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Ojciec5tkidzieci szanuje. Takie lekcje języka obcego lubię.
2
Tamworth (kimkolwiek są) z 17 ligi angielskiej remisuje u siebie 0:0 po 90 minutach w 1/32 pucharu z Tottenhamem. U gości w podstawie Werner, Porro, Johnson czy Maddison, a później wszedł choćby Solanke.
Także taki to Tottenham potężny.
2
@maroon i to jest żenujące. Czytam że na utrzymanie tych gnid w więzieniu miesięczny koszt 3200-5000 a emerytura olimpijska od tego roku to 4200. To jest tak smutne, że aż brak słów.
1
@Gibbon_FCB Courtois jak i Oblak to wybitni bramkarze trzymający poziom od lat. Według mnie za mało się o nich mówi. Ale może się nie znam.
Tak czy inaczej myślę że Belg będzie jak zwykle dwoił się i troił w bramce, ale jednak coś wpadnie.
Trzeba się obawiać Mbappe, który sobiebpoczyna coraz lepiej no i Jude. Vini myślę że nie pogra przy Kounde. Taką mam nadzieję.
1
@Adran360 luzik:) wiem jak jest:)
0
@takisobiektos zwracam honor. Miałeś rację.
1
@Adran360 Sevilla:)
2
Farfocel Mamardaszwiliego i Sevilla na 1:1 w 94 minucie.
4
@Adran360 Benzema też nie trafił z 11.
1
@Adran360 cofanie takiego goła to jest dla mnie chora akcja.
W sensie gola Sevilli na 1:1.
3
Potężny Luuk z golem na 1:1 z Alkmaar.
2
@ViscaelBarca2007 a jakiż to poziom jest w Portugalii? Benfica i Sporting dalej w LM. Porto i Braga dalej w LE.
I ja rozumiem, że teraz łatwiej o dalszą fazę w pucharach no ale bez przesady z tym umniejszanie lidze. Angel to po prostu pan piłkarz.
9
Nieśmiertelny Di Maria z asystą w finale pucharu ligi. Sporting - Benfica 0:1.
0
@FcPortoFan1999 władze zmienily przepisy i skończyły się nieograniczone pieniążki.
0
@FcPortoFan1999 owszem. Dzisiaj są inne kierunki.
0
@D10SLEO myślę że już niedługo powrót do ekstraklasy.
0
@FcPortoFan1999 w zasadzie nie wiem jak to skomentować pisane przez s na początku.
0
@adamek20151 dziękuję:) nie ukrywam, że pytanie o psy było dosyć… absurdalne że tak powiem, ale że jestem zdecydowanie team psy, to strzeliłem na maksa:)
@FcPortoFan1999 pisze notorycznie o lidze chińskiej, jak jest o czym. A zdecydowanie było patrząc jak wybitny sezon zagrał Oscar:)
1
@D10SLEO myślisz że 24 klub w karierze Puchacza nabierze się na jego muzykę?
3
@FcPortoFan1999 obserwuje.
25
Gratuluję @Luciano99 zwycięstwa, ale i gratuluję wszystkim nominowanym!
Dziękuję też za głosy.
Bez względu na miejsce nadal będę Wam spamował ligą wielbłądów, ligą kóz czy innymi niszowymi:) byłem w MLS czy Arabii przed Leo i CRem i będę tam też jak oni postanowią opuścić te wybitne ligi:)
Dzięki!
1
@Gall akurat skromny bywam;)
0
@GigiAmoroso Walwijk samo sobie winne. Znaczy trener. Zawada 4 ostatnie mecze to 5 goli, a ten go na ławkę sadza.
2
@Danny Gaucho ja przeczytałem ostatnie pytanie i pomyślałem „co za banał, przecież Danny wygrał”. No ale to o ten rok było pytanie:)
Co w sumie nie ma znaczenia bo też zaznaczyłbym Ciebie:D
1
@KamQiX no sporo strzałów było:)
1
@Esteban_ Danny?
1
@Faro dziękuję:)
0
@takisobiektos teraz rozumiem:)
3
Burkardt z dubletem. Ładnie goni Harrego i Marmousha.
0
@takisobiektos Cagliari to test?:) nisko poprzeczkę zawieszasz;)