6

@Ojciec5tkidzieci szanuje. Takie lekcje języka obcego lubię.

2

Tamworth (kimkolwiek są) z 17 ligi angielskiej remisuje u siebie 0:0 po 90 minutach w 1/32 pucharu z Tottenhamem. U gości w podstawie Werner, Porro, Johnson czy Maddison, a później wszedł choćby Solanke.

Także taki to Tottenham potężny.

2

@maroon i to jest żenujące. Czytam że na utrzymanie tych gnid w więzieniu miesięczny koszt 3200-5000 a emerytura olimpijska od tego roku to 4200. To jest tak smutne, że aż brak słów.

1

@Gibbon_FCB Courtois jak i Oblak to wybitni bramkarze trzymający poziom od lat. Według mnie za mało się o nich mówi. Ale może się nie znam.
Tak czy inaczej myślę że Belg będzie jak zwykle dwoił się i troił w bramce, ale jednak coś wpadnie.
Trzeba się obawiać Mbappe, który sobiebpoczyna coraz lepiej no i Jude. Vini myślę że nie pogra przy Kounde. Taką mam nadzieję.

1

@Adran360 luzik:) wiem jak jest:)

0

@takisobiektos zwracam honor. Miałeś rację.

1

@Adran360 Sevilla:)

2

Farfocel Mamardaszwiliego i Sevilla na 1:1 w 94 minucie.

4

@Adran360 Benzema też nie trafił z 11.

1

@Adran360 cofanie takiego goła to jest dla mnie chora akcja.
W sensie gola Sevilli na 1:1.

3

Potężny Luuk z golem na 1:1 z Alkmaar.

2

@ViscaelBarca2007 a jakiż to poziom jest w Portugalii? Benfica i Sporting dalej w LM. Porto i Braga dalej w LE.
I ja rozumiem, że teraz łatwiej o dalszą fazę w pucharach no ale bez przesady z tym umniejszanie lidze. Angel to po prostu pan piłkarz.

9

Nieśmiertelny Di Maria z asystą w finale pucharu ligi. Sporting - Benfica 0:1.

0

@FcPortoFan1999 władze zmienily przepisy i skończyły się nieograniczone pieniążki.

0

@FcPortoFan1999 owszem. Dzisiaj są inne kierunki.

0

@D10SLEO myślę że już niedługo powrót do ekstraklasy.

0

@FcPortoFan1999 w zasadzie nie wiem jak to skomentować pisane przez s na początku.

0

@adamek20151 dziękuję:) nie ukrywam, że pytanie o psy było dosyć… absurdalne że tak powiem, ale że jestem zdecydowanie team psy, to strzeliłem na maksa:)
@FcPortoFan1999 pisze notorycznie o lidze chińskiej, jak jest o czym. A zdecydowanie było patrząc jak wybitny sezon zagrał Oscar:)

1

@D10SLEO myślisz że 24 klub w karierze Puchacza nabierze się na jego muzykę?

3

@FcPortoFan1999 obserwuje.

25

Gratuluję @Luciano99 zwycięstwa, ale i gratuluję wszystkim nominowanym!

Dziękuję też za głosy.
Bez względu na miejsce nadal będę Wam spamował ligą wielbłądów, ligą kóz czy innymi niszowymi:) byłem w MLS czy Arabii przed Leo i CRem i będę tam też jak oni postanowią opuścić te wybitne ligi:)

Dzięki!

1

@Gall akurat skromny bywam;)

0

@GigiAmoroso Walwijk samo sobie winne. Znaczy trener. Zawada 4 ostatnie mecze to 5 goli, a ten go na ławkę sadza.

2

@Danny Gaucho ja przeczytałem ostatnie pytanie i pomyślałem „co za banał, przecież Danny wygrał”. No ale to o ten rok było pytanie:)
Co w sumie nie ma znaczenia bo też zaznaczyłbym Ciebie:D

1

@KamQiX no sporo strzałów było:)

1

@Esteban_ Danny?

1

@Faro dziękuję:)

0

@takisobiektos teraz rozumiem:)

3

Burkardt z dubletem. Ładnie goni Harrego i Marmousha.

0

@takisobiektos Cagliari to test?:) nisko poprzeczkę zawieszasz;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?