3

@FcPortoFan1999 obserwuje.

25

Gratuluję @Luciano99 zwycięstwa, ale i gratuluję wszystkim nominowanym!

Dziękuję też za głosy.
Bez względu na miejsce nadal będę Wam spamował ligą wielbłądów, ligą kóz czy innymi niszowymi:) byłem w MLS czy Arabii przed Leo i CRem i będę tam też jak oni postanowią opuścić te wybitne ligi:)

Dzięki!

1

@Gall akurat skromny bywam;)

0

@GigiAmoroso Walwijk samo sobie winne. Znaczy trener. Zawada 4 ostatnie mecze to 5 goli, a ten go na ławkę sadza.

2

@Danny Gaucho ja przeczytałem ostatnie pytanie i pomyślałem „co za banał, przecież Danny wygrał”. No ale to o ten rok było pytanie:)
Co w sumie nie ma znaczenia bo też zaznaczyłbym Ciebie:D

1

@KamQiX no sporo strzałów było:)

1

@Esteban_ Danny?

1

@Faro dziękuję:)

0

@takisobiektos teraz rozumiem:)

3

Burkardt z dubletem. Ładnie goni Harrego i Marmousha.

0

@takisobiektos Cagliari to test?:) nisko poprzeczkę zawieszasz;)

0

@Tridente2015 @Joe_Barbaro zadal pytanie. Staram się odpowiedzieć najbardziej „logicznie”. Uczepiłeś się nie wiem czemu. Gdybym odpowiedział „nikogo nie możemy zakontraktować bo mamy problemy” wtedy byłoby ok?

0

@Tridente2015 prędzej nas stać na darmowego zawodnika i majstrować przy rejestracji niż wydać kupę siana na transfer i znowu kombinować z rejestracją:)

1

@Adran360 a cisnęli w 1 połowie, tam już mogło być i kilka bramek a i asysta:)

3

No i Marmoush z golem.

0

@takisobiektos Trelowski raczej, chyba że sprzedadzą. Wtedy kto wie:)

0

@bartas97 możemy iść w stronę Anglii. Tylko wtedy nie płaczmy o żenującej kadrze.

2

@bartas97 Wysoko? Bo postawił na bramkarza? Ostatnie mecze to Trelowski i Amayew.

Wolę żeby polskie kluby dawały szanse Polakom, a nie szrotowi z innych krajów.
@FcPortoFan1999 nie wiem.

0

Koniec młodzieżowca w Ekstraklasie. Papszun zaciera rączki. 1 czy 2 Polaków w składzie to i tak było za dużo.

1

Chiesa z golem!!
Dobrze, lubię Włocha. Niech już będzie zdrowy.

0

@tbas kładzie się i za to też go ludzie … delikatnie mówiąc obrażają.
Teraz chodzi mi tylko o Hiszpana. Kreował się na kozaka a wyszło jaka pipa z niego w tej akcji. Tylko tyle.

1

Luźny bukmacherski typ:)

Eintracht o 15:30 gra na wyjeździe z St Pauli. Marmoush (jeden go za Kane’em) od 3 ligowych meczów bez gola. Na kim zaczynać nową serię jak nie na 14. drużynie w Bundeslidze?

Gol Egipcjanina u niebieskich za 2,4.
Jeśli to ryzykowne dla kogoś to 1,75 ze strzeli gola albo zaliczy asystę w tym meczu. Przypominam że chłopak ma w 15 meczach Bundesligi strzelił 13 goli i zanotował 7 asyst.

No i dla bardzo odważnych - strzeli gola i zaliczy asystę kurs 15,00.

0

@Joe_Barbaro dzisiaj stać nas na Davida, bo za darmo:)
Ja bym chciał Alvareza/Lautaro, obaj zasuwają na całym boisku.

0

@MOLESTA @tbas abstrahując od tego jakim Jude bywa bucem, tak tutaj pięknie powiedział Maffeo. Ten go musnął a tamten jak „miękka faja” padł:)

2

@Luciano99 „animowany haker” piękne:)

0

@mekston nie sądzę:)

4

Patryk Klimala z golem na 1:0. Po kilku meczach bez trafienia Polak sobie przypomniał jak to się robi.
Sydney - Central Coast Mariners 1:0.

0

Denver - Brooklyn 124-105.

Jokic 35 punktów, 12 zbiórek i 15 asyst
Westebrook 25, 11, 10.

Dwóch gości z triple double w drużynie. Można się bawić?:)

0

@RoberDzik Przepraszam! Zasugerowałem się nickiem;)
Nie widziałem oświadczenia. Wszystko zepsułeś:)

0

@RoberDzik no Robert;) jak na 47483837483 komentarzy napisanych przez 47473847 użytkowników na ten temat i po 12 godzinach problemu to szybka reakcja:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?