escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Walker dziękuję pięknie:)
1
@mekston dziękuję pięknie:)
1
@mordini123 przecież to Power Rangers!!!!
Kiedyś to było:(
1
@Stinger_ lama?
0
@BorzyKrzys dobrze, że poruszyłeś. Nie oglądałem Substancji, jednak czytałem różne opinie na temat tego filmu, tematyce itd. wytłumacz mi czemu ten film jak i nagroda dla Demi była w tematyce „NAJLEPSZA AKTORKA W KOMEDII LUB MUSICALU”?
0
@Patriskos polecam
Świetnie się słucha, dziwnie ogląda - głosy mają twarze:)
0
@Encore oj nie:) ja tam śledzę Lebronów, Currych itd, reszty totalnie nie znam, także nie pociągnę wątku:)
3
Co prawda Houston wygrywa 119 do 115 z Lakersami, ale pan koszykarz Lebron kolejny dzień w biurze. 68 lat, 55 sezon w NBA a on ładuje prawie triple double: 21 punktów, 13 zbiórek i 9 asyst.
Legenda.
1
@blakkudium grubo.
1
@budel17 ja też nie. Słyszałem że na początku zacinały sie transmisje itd, ja mam jakoś od 2 lat i tak jak mówię - niemiecka, angielska i NHL hulają aż miło.
3
@sidi12843 „ludzi starszej daty”?! Kolego Ty nie pomyliłeś odwagi z odważnikiem?:)
A więc tak:)
Zaczęło się od disco polo w programie disco relax, później był program disco Polo Live. Następnie wszedł pop - Backstreet Boys, N’Sync, Britney, Christina Aguilera. Ale też DJ Bobo, Mr President.
Kiedyś to było:)
@Ojciec5tkidzieci widać że człowiek starszej daty:D
9
@HypeR „słyszę dzwięki” - obawiam się, że to potrzebny specjalista.
Taki suchy żart:)
2
@Fake69 rozumiem że mecze to nie są duże wydarzenia. Z moich doświadczeń liga angielska, niemiecka i NHL śmiga aż miło.
1
@Criss18Barca czyli nie masz nic do Viaplay, po prostu problemem jest że go nie masz, tak?
0
@Criss18Barca ale dobrze bo masz C+ czy dobrze bo Viaplay słabe?
1
@Comfortable_ grał, dlatego zamieniło Bolognese na Anglię.
1
@mekston zdecydowanie:)
@FcPortoFan1999 czasami milczenie jest złotem:)
3
Anthony Martial z kolejnym golem dla AEK.
Edin Dzeko z asystą dla Fenerbahce. Tu gola strzelił były „znajomy” z Sevilli - En Nesyri.
2
@FcPortoFan1999 powiem Ci, że jak niewiele ogólnie, tak to Ci wyszło:)
4
@mekston tak. We wtorek puchar i hit Hilal - Ittihad. Do tego transmisja w Polsacie.
0
@sergio5 ale czy skłamał?:)
1
@sergio5 o matko… to się nie dzieje..
3
@Sulimo zobacz na zdjęcie wyżej, które zamieścił @Ojciec5tkidzieci tam to dopiero zaraz u niektórych będzie dopiero erupcja Wezuwiusza.
3
@maroon wolę brązowy, ale nigdy biały!
2
@Eklerek zobacz jaki oni mają szpital z Vicario włącznie.
1
@kryhaa to prawda, do tego w ostatnim czasie błyszczy w kadrze jeszcze Trezegeut. I w sumie to by było na tyle jeśli chodzi o Egipt;)
6
@blakkudium żeby go drożej sprzedać. Tak mi się wydaje. Wolves jest za małe dla Brazola.
0
@pero1983 za chwilę osiągnie rekord legendy, no słaby to on nie jest:)
5
NHL
Oviechkin znowu to zrobił. Rosjanin strzelił dzisiaj swojego 872. gola. Rekord wszech czasów należy do legendy tej dyscypliny - Wayne’a Gretzky’ego - 894 bramki.
39 letni Rosjanin idzie w tym sezonie jak burza - strzelił już 19 bramek w raptem 23 spotkaniach. Z taką formą tylko kontuzje mogą pokrzyżować mu pobicie rekordu, a jedna już mu się przytrafiła. Oviechkin wypadł przez nią na 16 spotkań. Kapitalna dyspozycja tak zawodnika, jak i drużyny. Jego Washington Capitals zajmują pierwsze miejsce w konferencji wschodniej.
0
@FcPortoFan1999 może:)