0

@Krzysztof1987 no wygląda zdecydowanie lepiej niż bigos świąteczny;)
Żartuje, zdecydowanie lepiej niż większość jedzenia w ostatnim czasie.
Smacznego;)

1

@Ares! Widzę to, mój błąd.

2

@FanRealu2010 przecierz tak

1

@Walker proszę mnie oznaczać.

Kiedyś to było MTV czy VIVA, a nie teraz to gówno… MTV - music television, w której nie ma żadnej muzyki.

5

I Arsenal na prowadzeniu po rzucie rożnym. Żodyn się nie spodziewał:)

0

@mrboom lubię się „bawić” słowem legenda:) często na wyrost po kilku nastu nawet spotkaniach. O Macie jednak pisałem poważnie a nie z żartem. Jasne ze legendami jest pokolenie Fergusona (w sensie jego zawodnikach).

Prawie 300 spotkań, kilka tytułów. Jasne że trafił tam w kiepskim momencie. Ale z drugiej strony co świadczy o legendzie? Lata spędzone w klubie czy tytuły?

2

Ciekawostka liga australijska.

W prawie 40 minucie meczu WS Wanderers przegrywa u siebie 1:2 z Macarthur FC. Gola dla gospodarzy - swojego pierwszego w nowym zespole strzeliła legenda Manchesteru United - Hiszpan Juan Mata.

0

@Xxxbarca4ever nie zdążył.

0

0

@okiemtypera_lucaxx95 wiadomo. Każdy mundry wymieni jedenastki Arabii czy Korei, ale Omanu? Właśnie.

2

Ciekawostka z Pucharu Państw Zatokowych (nie wiecie co to? Ja też nie):

W półfinale tego potężnego turnieju Oman grający w dziesięciu od 30 minuty strzela dwa gole i finalnie wygrywa 2:1 z Arabią Saudyjską. A jak wiemy liga wielbłądów jest mocniejsza od Omanu, znaczy ligi francuskiej.
Taaa:)

0

@Encore i wciąż maszyna.

0

@Arden ale co był wzmocnieniem Realu to jego:)
@Encore no nie gadaj.

1

@Eklerek słyszałem że jeszcze mógłby spróbować swoich 46letnich sił.

0

@Kwiatek67 może tak być.

4

Skoro zaraz okienko transferowe to może jakieś ploteczki?

- Fenerbahçe oczekuje od Al-Nassr zwiększenia oferty do 40 milionów euro w celu zatwierdzenia transferu Youssoufa En-Nesyriego. Byłby to absolutny rekord sprzedażowy w Süper Lig. [Sabah] - Czyli Al Nassr szuka 9, wtedy pewnie CR na stałe na lewo, więc Mane out?
- FC Barcelona nie skupia się na transferze Jonathana Davida. Zamiast Kanadyjczyka woli skoncentrować się na innych opcjach. [Mundo Deportivo] - to to byłby hit. Nie skupiamy się na darmowym podpisaniu zawodnika, szukamy opcji za grube miliony gdyż nie mamy ich wcale:)
- Martin Zubimendi to absolutnie pierwszy kandydat Realu Madryt do zastąpienia Toniego Kroosa. Pomocnik Realu Sociedad może zmienić klub za 60 milionów euro. [AS]
- Marcelo prowadzi zaawansowane negocjacje z Club America. Meksykański klub oferuje mu 23 miliony euro w ramach dwuletniego kontraktu. [RTI Esporte] - taka kasa w Meksyku?! Gdzie podpisać?!
- Meksykańskie Cruz Azul przejawia zainteresowanie Mario Balotellim, rozważającym szybkie rozstanie z Genoą. [La Gazzetta dello Sport] - tam go jeszcze nie było:D
- Fabio Cannavaro może zastąpić Nenada Bjelicę na ławce trenerskiej Dinama Zagrzeb. [Fabrizio Romano]
- Sławomir Abramowicz wzbudza zainteresowanie AS Romy. Trwają dyskusje dotyczące letniego transferu bramkarza Jagiellonii Białystok. [Tomasz Włodarczyk]

1

@Bobo25 nie dwa dni opóźnienia tylko dwa dni więcej na zwiedzanie naszego pięknego kraju. Helloł

0

@Kengo troche jak grafika wygląda a nie rzeczywistość.

0

@GigiAmoroso Salah maszyna od lat jeśli patrzymy na liczby, ale ten sezon zapowiada się naprawdę imponująco.

1

Nie mam pojęcia kim/czym jest Santi Aouna, ale donosi to/on , że Chelsea rusza po Randala Kolo Muaniego.
I może mają 3234 zawodników w kadrze, ale prawda jest taka, że Jackson nie ma konkurencji na 9.
No ciekawe ile sobie krzyknie PSG bo jak grube siano, to nie wiem czy bym się nie skusił na Gyokeresa.

0

@Barceloniarz987 dla Anglii strzelił, liczy się?:)

2

@sergio5 patrzę na ten skład i prawdę mówiąc kto tam jest? Paulo długo długo nic i reszta.

1

@BorzyKrzys „wystyngowane”?

2

Laporta i Deco

Wy nawet nie wiecie jak szwagry ciężko pracują! Oni się nie dwoją i troją a wręcz troją i czworzą. Wracam niedawno do domu i patrzę stoisko z choinkami, jak wiele w sumie przed świętami. Nagle na płocie ukazał mi się napis, którego niestety nie zrobiłem z jazdy prowadzenia auta. Do puenty, uwaga…

„Choinki u szwagrów”.

A wy tylko psioczycie… miejcie więcej wyrozumiałości dla ich ciężkiej pracy. Chłopaki się dostosowują do okoliczności, podpisali nową dźwignię / dźwignie choinki.

0

@ViscaBarca123 no powiem Ci, że sporo z Twojego programu wyborczego „Mogę zapewnić, że odwołania do banów będę skutecznie ignorował, a każdy komentarz, który nie rozpocznie się do "Visca el Barca" będzie banowany. Dla zwiększenia interakcji na stronie jestem gotowy wstawiać kontrowersyjne posty i mam zamiar wprowadzić nowe standardy w kategorii "żart, który nikogo nie obraża, ale wszystkich boli". Niewygodne pytania będą usuwane dla zwiększenia prostoty dyskusji, a co tydzień mam zamiar organizować koło losowania bana - każdy setny użytkownik zostanie zbanowany na miesiąc, bowiem dyscyplina u mnie to podstawa.” mniej lub więcej obserwujemy cały czas:)

0

@FcPortoFan1999 w porządku.

3

Ciekawostka liga australijska.

Pod nieobecność Patryka Klimali jego Sydney FC wygrało 3:0 z Melbourne Victory. Przy jednym z goli asystował Douglas Costa - były zawodnik Bayernu czy Juve.

1

@Transu96 Alba i Alves mogli nigdy nie wracać bo Barcelona miała piłkę 120% czasu gry. Tak jak napisał @Pawci023x
Co do Bayeru to gra jednak 3 stoperami, a nie 2 jak Barca z Alvesem i Albą czy Real obecnie.

1

@Encore Trent i Davies wysoko grający boczni obrońcy. A w obronie zostanie Kamawindża z Rudigerem:) jak dla mnie niech Real ich bierze obu. Jednego to bym się martwił, że druga strona zbilansuje i będzie bardziej defensywna, ale dwóch? Śmiało:)

1

@Encore 25 CR, 23 Mitro. Rok kalendarzowy 2024 sama liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?