2

@Eklerek owszem:)

3

Ciekawostka 2 Bundesliga:

FC Nurnberg wygrywa u siebie 1:0 z Eintrachtem Braunchweig. Trenerem gospodarzy jest Miro Klose:)

0

Jak się nie strzela na 3:0 to się przegrywa 1:2.

0

@norbi77 to dopiero początek:)

0

@Stinger_ już 4 Schicka:)

0

Wirtz dwie asysty i bramka dzisiaj. Kolejny chłopiec z przynajmniej dekadą poważnej gry przed sobą.

0

@Czajka90 niech wraca i wywalczy pierwszy skład w Arsenalu a potem w kadrze.

0

@emeu Pogoni Szczecin?

0

@Bocheno1 komu?

1

@Who_you_mam ten akurat bioły;)

5

Duran ładuje dla Aston Villi, za dwie godzinki ląduje dla Celty. Elegancko.

0

@Gronek czyli taki przykład.
Mamy jedną drużynę, dajmy na to Real, który gra obrzydliwą piłkę. Nie gra nic całe mecze, ale końcówki ma zabójcze. I tak przechodzi kolejną i kolejną i następną rundę do finału.
Z drugiej strony mamy team, który ładuje każdego po 3-4 do 0.
Nadchodzi finał, niestety, słabszy dzień tych kozaków, do tego wypada jeden kluczowy zawodnik, jak się domyślasz w finale wygrywa Real.
Wtedy to Real kozak team i och i ach a ci co przegrali to generalnie słabe ogórki?

1

@Gronek LM nie jest dla mnie wyznacznikiem, takim jakim jest wygranie ligi.

2

@A4ron to tylko pokazuje że wystarczy wyjąć jednego puzzla - tym jest tu Rodri. U nas Yamal, kiedyś może Messi czy CR w Realu w prime.

12

Hejterzy wychodzą z nory. Pepula zweryfikowany, czekali 17 lat. Udało się:)

1

@snupson dokładnie.

2

@Kinginiesta akurat ubolewam, z Jesusem nie stracili. Więcej w szpitalu niż na boisku.

2

@Tasde „na etapie 17 kolejki” dobrze że dodałeś. Poczekaj do końca.

1

Za chwilę hit Getafe - Mallorca. Over 1,5 u niebieskich to 1,88, przyznam że szokowały mnie w Afryce stawki ok 1,5-1,6 za over 1.5 bramki, ale prawie 1.9? Wow!
Zapowiada się partidazo:)

2

Duran czwarty kolejny mecz z golem. Watkins zaraz się nie oderwie z ławki albo ogony.

0

@A4ron City 7 ostatnich meczów na wyjeździe to 6 porażek i remis. Każda passa się kiedyś kończy, ciekawe czy dziś:)

0

Fantasy angielska przypominam. Zmiany bo mecz o 13:30.

1

@sergio5 ja bym wciąż się podpiął pod tym;)

0

@mekston no jedni eksperci biorą pod uwagę sympatię, inni magię a jeszcze inni liczby. Niech każdy sobie wyrabia własne zdanie:)
Po prostu.

0

Nie będę ukrywał, że to moje marzenie od czasów City:)
Za darmo? Brałbym:)

1

@mekston w porządku Mekstonie:) dlatego warto rozmawiać i wymieniać się poglądami. Ja dzisiaj stawiam nieco wyżej Musiale, ale tylko ze względu na długość kariery, jeśli w ogóle można tak powiedzieć w przypadku 21 latka:)
Żeby nie było, Yamal to pan piłkarz:) cieszę się że jest u nas:)

Co do wszelkich plebiscytów FIfa się nie wypowiem bo może nie tyle co gardzę, co uważam od lat że to konkurs popularności.

0

@mekston ja Yamalowi nic nie ujmuje, niech utrzymuje swój poziom, a nawet i niech z sezonu na sezon będzie on coraz lepszy. Chodzi mi o to, że póki co Musiala jest kapke dłużej w piłce i sezon w sezon ma jest kluczowy.

4

@MESSIah16 pół godzinki i 4 wątki o tym samym, powiem Ci masz zdrowie:)

0

@takisobiektos no też ciężko wykańczać gdy masz takich strzelców jak Pulisic i Leao po dwóch stronach a i Morata więc jak zdobywać gole. Tym bardziej szacun, że pomimo tyle strzelców się chłopaki znajdują.

0

@takisobiektos to prawda świetna asysta Fofany no i ten Reijnders widzę wskoczył w miejsce Loftusa. Anglik w zeszłym sezonie świetnie się potrafił odnaleźć i parę goli strzelić a teraz Holender.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?