escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek owszem:)
3
Ciekawostka 2 Bundesliga:
FC Nurnberg wygrywa u siebie 1:0 z Eintrachtem Braunchweig. Trenerem gospodarzy jest Miro Klose:)
0
Jak się nie strzela na 3:0 to się przegrywa 1:2.
0
@norbi77 to dopiero początek:)
0
@Stinger_ już 4 Schicka:)
0
Wirtz dwie asysty i bramka dzisiaj. Kolejny chłopiec z przynajmniej dekadą poważnej gry przed sobą.
0
@Czajka90 niech wraca i wywalczy pierwszy skład w Arsenalu a potem w kadrze.
0
@emeu Pogoni Szczecin?
0
@Bocheno1 komu?
1
@Who_you_mam ten akurat bioły;)
5
Duran ładuje dla Aston Villi, za dwie godzinki ląduje dla Celty. Elegancko.
0
@Gronek czyli taki przykład.
Mamy jedną drużynę, dajmy na to Real, który gra obrzydliwą piłkę. Nie gra nic całe mecze, ale końcówki ma zabójcze. I tak przechodzi kolejną i kolejną i następną rundę do finału.
Z drugiej strony mamy team, który ładuje każdego po 3-4 do 0.
Nadchodzi finał, niestety, słabszy dzień tych kozaków, do tego wypada jeden kluczowy zawodnik, jak się domyślasz w finale wygrywa Real.
Wtedy to Real kozak team i och i ach a ci co przegrali to generalnie słabe ogórki?
1
@Gronek LM nie jest dla mnie wyznacznikiem, takim jakim jest wygranie ligi.
2
@A4ron to tylko pokazuje że wystarczy wyjąć jednego puzzla - tym jest tu Rodri. U nas Yamal, kiedyś może Messi czy CR w Realu w prime.
12
Hejterzy wychodzą z nory. Pepula zweryfikowany, czekali 17 lat. Udało się:)
1
@snupson dokładnie.
2
@Kinginiesta akurat ubolewam, z Jesusem nie stracili. Więcej w szpitalu niż na boisku.
2
@Tasde „na etapie 17 kolejki” dobrze że dodałeś. Poczekaj do końca.
1
Za chwilę hit Getafe - Mallorca. Over 1,5 u niebieskich to 1,88, przyznam że szokowały mnie w Afryce stawki ok 1,5-1,6 za over 1.5 bramki, ale prawie 1.9? Wow!
Zapowiada się partidazo:)
2
Duran czwarty kolejny mecz z golem. Watkins zaraz się nie oderwie z ławki albo ogony.
0
@A4ron City 7 ostatnich meczów na wyjeździe to 6 porażek i remis. Każda passa się kiedyś kończy, ciekawe czy dziś:)
0
Fantasy angielska przypominam. Zmiany bo mecz o 13:30.
1
@sergio5 ja bym wciąż się podpiął pod tym;)
0
@mekston no jedni eksperci biorą pod uwagę sympatię, inni magię a jeszcze inni liczby. Niech każdy sobie wyrabia własne zdanie:)
Po prostu.
0
Nie będę ukrywał, że to moje marzenie od czasów City:)
Za darmo? Brałbym:)
1
@mekston w porządku Mekstonie:) dlatego warto rozmawiać i wymieniać się poglądami. Ja dzisiaj stawiam nieco wyżej Musiale, ale tylko ze względu na długość kariery, jeśli w ogóle można tak powiedzieć w przypadku 21 latka:)
Żeby nie było, Yamal to pan piłkarz:) cieszę się że jest u nas:)
Co do wszelkich plebiscytów FIfa się nie wypowiem bo może nie tyle co gardzę, co uważam od lat że to konkurs popularności.
0
@mekston ja Yamalowi nic nie ujmuje, niech utrzymuje swój poziom, a nawet i niech z sezonu na sezon będzie on coraz lepszy. Chodzi mi o to, że póki co Musiala jest kapke dłużej w piłce i sezon w sezon ma jest kluczowy.
4
@MESSIah16 pół godzinki i 4 wątki o tym samym, powiem Ci masz zdrowie:)
0
@takisobiektos no też ciężko wykańczać gdy masz takich strzelców jak Pulisic i Leao po dwóch stronach a i Morata więc jak zdobywać gole. Tym bardziej szacun, że pomimo tyle strzelców się chłopaki znajdują.
0
@takisobiektos to prawda świetna asysta Fofany no i ten Reijnders widzę wskoczył w miejsce Loftusa. Anglik w zeszłym sezonie świetnie się potrafił odnaleźć i parę goli strzelić a teraz Holender.