escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Joe_Barbaro odpowiedź brzmi nie.
Teraz ja zadam pytanie. Chłopak ma 22 lata, jest sprawdzony na boiskach w Hiszpanii, gra w kadrze, rozumie się z naszymi. Może się zdarzyć słabszy okres, jak każdemu.
Lepiej mieć takiego Williamsa, który wiemy że potrafi grać w piłkę czy kisić się na lewej stronie z Raphem czy Olmo?
0
Ciekawostka Meksyk.
Koniec sezonu! Mistrzem Club Tropicana… a nie, to nie ten kawałek.
Mistrzem kraju zostaje Club America, który wygrywa 3:2 w dwumeczu z Monterrey (2:1 u siebie i dzisiaj 1:1 na wyjeździe). A co za tym idzie, z kolejnym tytułem krajowym nasz Jonathan dos Santos, który w rewanżu pojawił się na 20 minut przed końcem meczu.
Asystę w dzisiejszym meczu dla gospodarzy zanotował Sergio Canales, były zawodnik Betisu. W jego drużynie zagrali również inni zawodnicy z Sevilli, z drugiej części tego miasta, mianowicie: Olivier Torres czy Jesus Corona. Sporą stratą dla Monterrey był na pewno brak Lucasa Ocamposa, który już w czwartej minucie pierwszego finałowego meczu musiał opuścić boisko. Kontuzja była na tyle poważna, że Argentyńczyk nie zdążył wykurować się na rewanż.
Trenerem Monterrey jest były zawodnik Bayernu, mocnej kiedyś Malagi czy City.
2
@alamoss 17 kolejek Lewy 16 goli. Powiedz mi kim byś grał na Lewego gdyby go nie było?
0
@Kubsoleon Digne też do słabych fizycznie nie należy. Nie miał zaufania i od sztabu i od zawodników. Tyle razy uciekał lewą stroną w stylu Alby, a rzadko kiedy dostał piłkę od Leo, tak jak ten to robił do Hiszpana. Niestety, żałuję naprawdę.
0
@ViscaelBarca2007 tak, tylko wtedy ten wózek ciągnął Palmer, dzisiaj tych koni pociągowych jest znacznie więcej.
0
@parpe nie przypominam sobie śmiania się z Adriano, ja pamiętam co innego. To, że nikt nie zaufał Digne’owi, żałowałem strasznie tego. Dzisiaj mógłby być to kawał zawodnika na swojej stronie.
5
@BARCA1899Messi ja w to wchodzę.
0
@Luciano99 United to mem od czasów Mou, który przebombił setki milionów na Depaye, Martiale czy Lukaki a w obronie grały wozy z węglem pokroju Jonesa, dzisiaj to samo, Harry królem defensywy.
A Chelsea się nie pierdzieli w tańcu. 100 zawodnikowi podpisani na wiele lat, ktoś wypali na pewno. W każdej formacji.
1
Ale co było śmieszków heheszków z Chelsea. A to że dwie szatnie potrzebne dla takiej ferajny, a to że kupują wszystkich, a to że „a kogo oni nie chcą he he he”, a dzisiaj co? Ławka jak złoto.
Komplet punktów w LKE totalnie mieszając składem. Madueke, Palmer, Nkunku, Felix, do tego Enzo robi mega liczby, Majkel Dżekson przypomniał sobie jak się strzela.
I wszyscy mówią o Slocie, że wszedł z buta do Liverpoolu, ale trzeba przyznać, że Maresca póki co ma obuwie w tym samym rozmiarze co Slot.
Tyle, że nas nawet na kapcie nie stać a co dopiero na dobre obuwie (taka metafora do kupna zawodników, rozumiecie?).
1
@Pnog37 świetna dyspozycja innych ofensywnych zawodników - Lewy, Yamal, Raph, tylko zamazała to, że naprawdę potrzebujemy jakiegoś poważnego zawodnika na lewym skrzydle.
2
Ja chciałem tylko powiedzieć, że nie Dzeko, nie Osimhen, nie Icardi, nie Batshuayi, nie Immobile, nie Tadic a właśnie
Pio Pio Pio Pio Pio ntek jest liderem klasyfikacji strzelców w Turcji. I co hejterzy? Wy szczekacie a Krzychu jedzie dalej:)
0
@FcPortoFan1999 nigdy byś nie zgadł.
1
Była polska partia polityczna AVS strzela na 1:1 Benfice w 94 minucie.
Znam tu na forum przynajmniej jednego człowieka, który się ucieszy z takiego wyniku. Następnie napiszę, że nawet tego nie ogląda, bo woli obejrzeć klasyk ekstraklasy z 1986 roku, w którym to Odra Wodzisław podejmowała Stomil Olsztyn.
1
5!!! Ale jadą!!
1
Southampton broni wyniku. 0:4.
Czuję, że Bednarek zaraz odniesie kontuzje:D
1
@Stinger_ elegancko:D
4
Southampton zmienia napastnika na obrońcę w 17 minucie:D
0
@mariosss20 Chelsea ma ławkę by nie spuchnąć.
3
Bednarek w kwadrans przyjmuje trójkę od Tottków.
5
Ośmiu Hiszpanów w składzie. Miło patrzeć.
0
@FcPortoFan1999 zdziwiłbym się gdyby ugrali chociaż punkt.
0
Barcelona z golem dla Betisu. Roki gol a Abde asysta.
0
@FcPortoFan1999 nie bardzo, ale widzę faktycznie się dzieje.
0
Piątek strzela gola na 1:1 na wyjeździe Josowi Murinjo i jego Fenerbahcze. Piątka team gra w 10. Ładnie. Frajdej w formie.
Dla gospodarzy strzelił Dzeko po asyście Sebka Szymańskiego.
0
Ciekawostka Zjednoczone Emiraty Arabskie.
W trwającym właśnie meczu Al Jazira - Al Ain mamy remis 1:1.
Dla gospodarzy bramkę strzelił byku zawodnik Lyonu i Betisu - Nabil Fekir. To trzeci kolejny mecz z golem Francuza.
Asystował mu, uwaga… połączenie idealne - Vinicius Mello. Mix skrzydłowego Realu i naszego nowego Iniesty… wow!
(Ps wiem że nasz miał nazwisko przez jedno L)
0
@Gall ok, przepraszam za błąd językowy:)
0
@gumaz wszystko przy piłce.
Pęknięta kość łódeczkowata w nadgarstku.
A innym razem naderwanie wszystkich więzadeł w stawie skokowym w kostce. Ból jak skur… byk. Ortopeda powiedział że tylko kilka takich urazów widział w życiu. Natomiast można psioczyć na różnych medyków, ale jeśli chodzi o ten uraz to szacun dla pracowników Enelmedu. (Nie, nie pracuję w tej firmie).
0
@Gall tak mi się napisało:) ale wiesz o kogo chodzi, więc aż tak się nie pomyliłem:)
2
@norbi77 Hannę;)
Daj się zaskoczyć;)
2
@norbi77 jeszcze półPolka zwróci Ci w głowie. Poczekaj:)