escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VinDiesel no ma pojęcie o piłce, potrafi harować no i przede wszystkim potrafi grać w piłkę. Niestety najgorsze że gra w Realu, mógł sobie zostać w BVB:)
1
Jude po świetnym zeszłym aezonie - kozak. Potem słabszy okres i i wyszli znawcy jaki to flop. A tymczasem on znowu(niestety) ruszył. 10 ostatnich meczów (wliczając kadrę) to strzelił właśnie siódmego gola oraz zanotowa 6 asysty.
Można go lubić albo nie, może być boiskowym burakiem dla niektórych albo nie. Ja nie oceniam zachowania. Jednak wyśmiewać słabszy okres chłopaka, który ma 21 lat i omówmy się, potrafi grać w piłkę to naprawdę wyższy level głupoty.
1
@Adran360 szczerze wątpię:D
3
Oskar Zawada ewidentnie zaprzyjaźniliście już z holenderską ziemią. Co prawda jego zespół wszytko na dziurę, ale Polak strzela. W zeszłej kolejce gol, przed chwilą z kolei na 2:3 a i pierwszą bramkę również strzelił Oskar.
Co ciekawe przy drugim golu asystowała mu wokalistka Margaret.
2
@DonCarletto takie jak lubię:)
Dobre @Comentateiro
1
Schodzi będący w gazie Bury w Mainz i sobie myślę „eeee, to teraz już na pewno Mainz nie powalczy”. Tymczasem Sieb, który za niego wszedł ma już 2 asysty.
1
@ViscaelBarca2007 myślę że jednak czerwona kartka sporo namieszała:) nie brałbym tego meczu jako zadyszke.
0
@Rust_Cohle
1. Arsenal - Everton 1/+2,5
2. Liverpool - Fulham 1/+2,5
3. Newcastle - Leicester 1+2,5
4. Wolves - Ipswich 1/+2,5
5. Nottingham - Aston Villa X/+2,5
6. Brighton - Crystal Palace X/-2,5
7. Manchester City - Manchester United 1/+2,5
8. Chelsea - Brentford 1/+2,5
9. Southampton - Tottenham 2/+2,5
10. Bournemouth - West ham X/+2,5
0
@escarabajo banger*
1
@PatrychoO nie wiem co to banner, ale kawałek mega:) ciężko żeby było inaczej z takim składem;)
A to jeszcze Grejpfrut śpiewał:)
0
@PatrykBarca podobno to nawet nie jest ojciec. Dziwne rzeczy wypisują.
1
@Azazel_Pazuzu ale parsknąłem:D
0
@Kamiloza91 niestety przegrali. Ja śledzę i kibicuje (poza Polakami) w tej drużynie też Amourze. Złapał gaz facet.
0
Wilki gonią. Z 0:3 na 2:3. Ale brama piękna, przewrotka jak złoto.
2
@MichuZ44 żeby wykupić wszystkich i żeby rywale nie mili kim grać. Czego nie rozumiesz?
1
@TheNekro94 pączuszek.
0
@clyde zaraz tu się zlecą chłopcy, którzy są odrzucani i cisną po każdej lasce, a jest tu kilku:D
0
@clyde ta jak dorzuciła teraz do ognia. Nie gram w gry, w zasadzie żadne, ale pamiętam ból dupy w serialu „TLOU” - „ja pieprzę, co za gejowskie gowno, jak można zrobić taki odcinek”. Teraz czytam gównopłacz - „nie zagram w to. Nie będę grał babom!” A Ty jeszcze dodajesz ze lesbijka? Miej litość! Czy pomyliłem gry?:)
0
@Mitch_Atleta mówisz o pierwszym zdjęciu czy czymś innym?
0
@19Macio93 znajdziesz nowy obiekt westchnień;)
4
Adam Buksa z golem na Mitjuland.
A jednak cofajo
5
@blakkudium piękny to Pedro jest.
0
@19Macio93 każdy ma swojego bzika;)
0
@19Macio93 Zgadzam się:) kibicujemy naszym:)
5
@GigiAmoroso pełna zgoda.
0
@Stinger_ myślę że nie. A do jakiego klubu?
8
Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito z asystą. Ajax - Lazio 0:1.
4
Pajor szybko na 1:0:)
0
@Krzysztof1987 w takich ludzi powinni celować a nie „gwiazdy”, na które nie ma kasy.
0
@Krzysztof1987 o Ty Ty guciu;)