escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19Macio93 taką Salme Hayek to bym zobaczył na boisku.
1
@Stinger_ Jaga ich rozjedzie i pepićki jutro w gazetach będą pisać „Biada Bolesław”. Bum!
Rzucam mikrofon po tym wybornym żarcie.
2
Cercle Brugge ciekawostka.
W zeszłym sezonie napastnik Kevin Denkey został królem strzelców z 27 golami. Drugi zawodnik miał o 8 mniej. W tym sezonie Togończanin w 16 występach w lidze ma 9 goli, trochę słabiej niż ostatnio ale… ale za to w LKE w pięciu spotkaniach ma 4 gole i 4 asysty. Dzisiaj wszedł w 70 minucie i skończył mecz z golem i asystą. Koleś ma 24 lata (o ile licznik niekręcony). Ciekaw co dalej.
W sumie w głowie mam Prezenta (bo on Gift ma na imię, kumacie? Gift - prezent. Kolejna lekcja angielskiego z escarabajo. Za darmo!!) Orbana, który w pucharach ładował 4 gole w meczu i w lidze 7 bramek co spotkanie, a teraz trafił do Lyonu i zaginął. Zeszły sezon średni, w tym dużo lepszy bo 2 gole w 3 występach… no właśnie, tylko trzech bo ciągle kontuzja.
8
Balonik pękł. Feio do grudnia.
1
@michal26 uuuu na bogato:)
1
@michal26 ja nie mam z tym problemu nawet, żeby tu grały same Twente, Malmo czy Galata. Gramy tu gdzie nas stać. Jesteśmy słabą ligą na tle Europy dlatego gramy w LKE. To dla mnie nie jest ujmą. To wciąż europejskie rozgrywki.
1
@michal26 psy które szczekają, że to „tylko LKE” niech sobie szczekają. Mnie rozpiera duma, że polskie kluby tak dobrze sobie radzą.
1
@michal26 108 klubów w europejskich pucharach a tylko oni bez straty gola. No na mnie robi to wrażenie.
Z resztą Jaga tylko 4 stracone to też świetny wynik.
1
Ale brama Makkeniego! Wow!!
2
Łakomy z golem dla Młodych Chłopców.
1
@Adran360 no to prawda. Pachcua świetnie zaczęła sezon a potem tylko gorzej.
0
@Adran360 e tam kompromitacją:) myślę że i tak zdecydowanie ponad stan:)
1
No i świętowanie Botafogo chyba się przedłużyło. Pachuca, która od miesiąca nie zagrała żadnego meczu, wygrywa z mistrzami Brazylii i Copa Libertadores 2:0. Zostało 20 minut.
@Adran360
0
@karolszymek wyraziłem swoją opinię:) mają zasuwać na boisku i gryźć trawę:) tego oczekuje i tego życzę nam kibicom:)
1
Tak czytam i w sumie nie dowierzam. No nie wiem, straszycie tą Borussią jakby było kim. Największym rywalem jesteśmy sami dla siebie. BVB 2 remisy 1:1, wygrana z kończącym w 9 Freiburgiem, porażka z Mainz, wygrana z Zagrzbiem i pogrom u siebie mocne 1:0 Sturm Graz. To ostatnie mecze. Pytanie jaką formę my wylosujemy.
I te liczenie, jak ktoś wygra, a ktoś przegra, a tamci zremisują, to Ci przyjadą tramwajem, tamci statkiem. Kaman. Mają wyjść na boisko i zapierdalac. Tyle oczekuję
1
@Hosh najpierw odpisałem wyżej Amigo a potem zobaczyłem Twój wpis:D
8
@AmigoBlancos błagam Cię… golimy frajerów. Po 9 punktów!
1
@Recha_0684 luzik:) dla mnie mega bramka:) dobrej nocy.
0
@Recha_0684 Piłka to gra błędów mówią… a jak Ronaldinho jechał dziurą rywali to można się podniecać czy to zwykłe wypuszczenie sobie piłki, tyle że rywale mieli nogi szeroko i w zasadzie taka dziura to jednak słabe zagranie?
3
@kamiVeB za dobry na Aston Ville:)
Bo za rywala ma Watkinsa, który też sobie świetnie radzi, a Emery nie gra nimi dwoma jednocześnie.
5
Ale brama Durana… tak jak pisałem wcześniej. Aston Villa za chwilę będzie za mała dla niego.
2
Ciekawostka PSV.
13 marca to data ostatniego meczu o punkty, w którym PSV nie strzeliło bramki, był to mecz w LM z BVB.
Ładna seria się skończyła.
0
@Encore Brugge na 2:1
1
@fart zeszłym sezon jakoś lepiej wspominam. W tym mi trochę obrzydzili siebie. W LM średnia gol na mecz - mizeria. W lidze ok, ostatnie dwa mecze to wygrane, ale wcześniej seria 8 meczów bez zwycięstwa, w tym 4 porażki w lidze.
Mnie ten Duran zastanawia. Za chwilę będzie za duży na bycie rezerwowym, chłopak 20 lat.
1
@takisobiektos amerykany umio:)
0
@Czajka90 rząd ukrócił:)
0
@tbas dla mnie już nie muszą nic wygrać w tym sezonie;)
1
@Czajka90 gdzie on tam poszedł. Piniendze sie już dawno w chińskim futbolu skończyły.
1
@PatrychoO a niech się bawi.
1
@tbas niech Atalanta pokaże że Real może przegrać dwa mecze pod rząd:)