escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 lepiej późno niż wcale:)
Uważam że pozycja obowiązkowa:)
A teraz do sedna. Oczywiście piękno, uroda bla bla bla rzecz gustu. Mnie natomiast osobiście zaskoczyła serialowa Rita. Ona tutaj taka grzeczna, skryta, cicha myszka, a (jeśli dobrze pamiętam) zupełnie co innego w „Święci z Bostonu”. Może niezbyt duża rola, ale jakże inna od tej „cichej myszki”. Nie wiedziałem, że drzemie w niej taki „potencjał”:)
0
@mekston na koniec sezonu liczą się liczby. Wiesz że lubię wszelakie serie z golami, asystami itd. Patrząc tylko na to, lepszym będzie ten, który zrobi więcej liczb na swojej pozycji. Czy jeśli Arda będzie miał 10 takich asyst na koniec sezonu a Yamal 5 „swoich” asyst to znaczy, że Turek jest lepszy piłkarsko?
Niech każdy sam sobie to oceni.
Piłkarzy weryfikuje historia, tych akurat zweryfikuje przyszłość.
1
@AmigoBlancos czy najgłupsza to nie wiem, ale zdecydowanie nie jest to statystyka, którą powinno się brać na poważnie.
0
@Jackazz no ja nie przepadam i już lata temu sobie odpuściłem. Wolę przyłączyć sobie na inny mecz. Mnie w zasadzie nie jest potrzebny komentator bo ja i tak widzę co się dzieje na boisko. Z racji sympatii i tego, że się na nim wychowałem, to z przyjemnością (mimo błędów) słucham głosu Szpakowskiego.
1
@Jakchcesz zamiast zagrać tę piątkę jutro na Barce - 1,13 kurs - to Ty temu oszustowi pożyczyłeś. Ech, nigdy się nie nauczysz.
0
@macio_944 co kolejkę ta sama śpiewka. Wciąż dziwi Cię stronniczość części łamane na większości dziennikarzy Eleven? Mają hiszpańską od lat.
To samo czytam co kolejny odcinek Ćwikały (osobiście nie oglądam), tylko tyle co tu przeczytam, mianowicie - Ćwiąkała dzisiaj udowodnił że jest za Realem.
Za tydzień - Ćwiąkała chyba jednak za Barceloną. I tak się kręci:)
1
@July_6_BcN wiele rzeczy biorę pod uwagę i wiele rzeczy mnie bawi. Sporo też mnie „żenuje”, jeśli mogę użyć tego sformułowania:)
3
@macio_944 wyleczyłem się ze „studiów” przed, po i w trakcie „meczowych”. Proponuję zrobić to samo. A jeszcze lżej będzie jak się zaakceptuje, że naprawdę każdy może kibicować komu chce.
1
@July_6_BcN nie myliłbym emocji z frustracją.
1
@kuz zapomniałeś wspomnieć o „wyłanczam”, o tym że Wajekano nie jest nieopodal Hamburga, i że nie pisze się „wiedziołem”;)
@FcPortoFan1999 wiem, smutne życie z ekstraklasa to lepsze niż smutne życie bez ekstraklasy;)
2
@Marian_Pazdzioch nie. Jutro ich zbijemy bardzo mocno.
1
@FcPortoFan1999 Ty oglądasz Ekstraklasę z zapartym tchem, nie dziwię się że Tobie się podobają tego typu komentarze.
2
Napisałbym „cykl typowego Janusza z la bamby”, ale taki dni jak dziś bardziej pasują do:
Cykl frustrata z la bamby.
2:0 Rayo - hahaha. Jazda z kurami. Chu, spier, kur, dobrze im!! Hahaha!!
2:2 - matko jedyna jak można być tak jujową drużyną. Nie rozumie.
2:3 - żeby czternasta siła la ligi oddała wynik 2:0 byle realowi (koniecznie z małej). Można wyłączyć! Niech spadają z tej ligi! Ja wiedziołem, że tak będzie! Wyłanczam!
3:3 - brawo!! Wierzyłem w Was do końca. Od zawsze kibicuję Rayo. Nawet byłem kiedyś w tym mieście nieopodal Hamburga! Świetne do życia.
Drodzy Panowie:) mecz trwa 90 (97) minut i kończy się ostatnim gwizdkiem. Dziękuję:)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ciekawostka dla graczy (bukmacherka).
Liga argentyńska to taka, w której pada 10 bramek w 4748393 spotkaniach. Obecnie jesteśmy na etapie ostatniej kolejki. I ta kolejka jest wyjątkowa. Wiele meczów o nic, można się „pobawić”, co widać po wynikach.
Za nami 6 spotkań tej kolejki, w której padło 20 goli. Za 1,5 bramki w wielu meczach płacą ok 1,4-1,5. Ci co grają wiedzą, że przy wyższych overach kurs już jest zacny.
Jeśli ktoś chce się pobawić w Argentynie to to jest bardzo dobry czas. Zostało jeszcze 7 spotkań, najbliższe już 15 po 23.
1
Trinką z golem na 2:1.
0
Może i Juventus wciąż niewiele strzela, ale za to zaczął więcej tracić. Leczo, Bolognese a dzisiaj Wenecja.
Niepięknie przyznam.
0
@ViscaelBarca2007 mnie w to nie mieszaj:) niech sobie każdy ma opinię jaką chce:) ja dałem ciekawostkę, że gość strzelił 47474738 bramkę w drugim sezonie gry w Sportingu:)
0
@FcPortoFan1999 jak mówię - nie przesądzam:)
0
@tbas a na jakieś platformie jest?
0
@tbas kiedy?! Gdzie?!
0
@FcPortoFan1999 to prawda
1
Napastnik Feyenoordu - Meksykanin Santiago Gimenez, po bardzo dobrym zeksz sezonie ten zaczął trochę słabiej. Później doszła kontuzja i od końcówki września aż do końcówki listopada był poza grą. Wrócił jednak i tu z przytupem. Cztery meczy po powrocie to trzy gole i asysta. Dzis mecz numer 5 i hattrick do przerwy. Można?
0
@Roobo ja mam wrażenie, że jakby Real nie strzelił dwóch goli to Rayo do przerwy miałoby 2;0.
0
@FcPortoFan1999 Toney poszedł. Nie mów hop.
0
@jakub1906 ani jeden ani drugi nie ładowali tyle nie tylko w klubie ale i w kadrze.
0
@VinDiesel nie no, z tym „podziwiać” to przesadziłeś. „Doceniać” ok, ale podziwiać?:)
@FcPortoFan1999 tak jest.
0
@takisobiektos on się skończy jak Wam się oczy zamkną niedzielni kibice:)
7
Gyokeres z kolejnym golem. Potężny Szwed:)
1
@Adran360 niech wygra lepszy z Meksyku:)