0

@FcPortoFan1999 tak właśnie.
@Robert_Kubica jako madryciak może tak, ale już w Neapolu poczarował.

0

@Azazel_Pazuzu ja tam go widziałem na Legii w barwach Napoli, ale Cracovia?:)

7

O 21 mecz pucharowy Marbella - Atletico. Goście na galowo a u gospodarzy… w ataku…werble… 37 letni Jose Callejon. La Rambla pamięta?:)

0

Sancho odżyje w Chelsea?

0

Gyokeres dublet w kwadrans:)

0

@FcPortoFan1999 bo Polska liga to odskocznia.

1

@Ronin47 jak wieża to tylko w Pizie!:)

0

@FcPortoFan1999 a czym jest Legia dla takiego Muciego, który ma talent i jest młodym, jeszcze, piłkarzem. Dla takich gości ekstraklasa to odskocznia. A Legia? Jak się hajs zgadza to każdy pójdzie, nie tylko z Legii.

0

@FcPortoFan1999 Muciego szkoda, Kramera nie.

0

@FcPortoFan1999 nie wiem.

6

Yildiz 1:0. Ładny strzał Turka, ale i asysta palce lizać.

3

Ciekawostka (stki) liga turecka.

Rizespor remisuje u siebie z Besiktasem 1 do 1. Gola dla gości strzelił były napastnik Legii Ernest Muci.

W innym meczu Alanyaspor wygrywa 2 do 1 z Konyasporem. Dla gości strzela kolejny były napastnik Legii - Blaz Kramer. W jego zespole również były ekstraklasowy bramkarz - Jakub Słowik jak również były obroną Jagi - Guilherme.

0

@FCBparasiempre chyba pomyliłeś nazwiska kolego:)

0

@FCBparasiempre akurat Piątek gra w sobotę. W sensie jutro.

1

@Jakchcesz tak. Ja tak pytałem znajomych. Nie rozumiem co Cię dziwi? Ale uważaj sobie @Jakchcesz

1

@Jakchcesz koniec tygodnia?

0

@Gronek co by zrobił?

5

To jest takie żenujące że brak mi słów…

2

Pieniądze to nie wszystko?

Seko Fofana - były gracz Lens czy Al Nassr - postanowił wrócić do Europy. Związał się z francuskim Rennes, które zapłaciło za niego około 20 milionów euro. Swoją drogą sporo jak na takie Rennes.
Fofana w Arabii przytulał około miliona euro miesięcznie.

Ponadto Gift Orban, który jeszcze niedawno ładował gola za golem dla Gentu, jak również popisał się 4 golami w jednym meczu LKE, zamienia Lyon na Hoffenheim. 22 lata, za wcześnie żeby mówić zjazd, no ale wygląda to kiepsko.

1

@NeroTFP1 robię co moge:)

2

@D10SLEO @NeroTFP1
Absolutnie:) ja mu nic nie ujmuje. Jest świetny, walczy i się nie poddaje. Z przyjemnością bym go zobaczył u nas. Niestety słaby ma okres obecnie. Po prostu.

5

Nie no Lautaro jest dramatyczny. To kolejny słaby mecz w jego wykonaniu.

2

No! Ruszyło. Atalanta na 1:2
Lautaro dzisiaj dramatyczny.
Edit - cofają. Niestety.

4

@negreanu idealnie.

6

Zmiany w Atalancie i ta zaczęła grać, Inter słabiutko, ale poszła kontra i piękna bramka Dumfriesa na 2:0.
Przepiękny gol!

1

@blakkudium widzę Atalanta oddaje bez walki patrząc na składy.

0

@Krzysztof1987 no wygląda zdecydowanie lepiej niż bigos świąteczny;)
Żartuje, zdecydowanie lepiej niż większość jedzenia w ostatnim czasie.
Smacznego;)

1

@Ares! Widzę to, mój błąd.

2

@FanRealu2010 przecierz tak

1

@Walker proszę mnie oznaczać.

Kiedyś to było MTV czy VIVA, a nie teraz to gówno… MTV - music television, w której nie ma żadnej muzyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?