escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 tak właśnie.
@Robert_Kubica jako madryciak może tak, ale już w Neapolu poczarował.
0
@Azazel_Pazuzu ja tam go widziałem na Legii w barwach Napoli, ale Cracovia?:)
7
O 21 mecz pucharowy Marbella - Atletico. Goście na galowo a u gospodarzy… w ataku…werble… 37 letni Jose Callejon. La Rambla pamięta?:)
0
Sancho odżyje w Chelsea?
0
Gyokeres dublet w kwadrans:)
0
@FcPortoFan1999 bo Polska liga to odskocznia.
1
@Ronin47 jak wieża to tylko w Pizie!:)
0
@FcPortoFan1999 a czym jest Legia dla takiego Muciego, który ma talent i jest młodym, jeszcze, piłkarzem. Dla takich gości ekstraklasa to odskocznia. A Legia? Jak się hajs zgadza to każdy pójdzie, nie tylko z Legii.
0
@FcPortoFan1999 Muciego szkoda, Kramera nie.
0
@FcPortoFan1999 nie wiem.
6
Yildiz 1:0. Ładny strzał Turka, ale i asysta palce lizać.
3
Ciekawostka (stki) liga turecka.
Rizespor remisuje u siebie z Besiktasem 1 do 1. Gola dla gości strzelił były napastnik Legii Ernest Muci.
W innym meczu Alanyaspor wygrywa 2 do 1 z Konyasporem. Dla gości strzela kolejny były napastnik Legii - Blaz Kramer. W jego zespole również były ekstraklasowy bramkarz - Jakub Słowik jak również były obroną Jagi - Guilherme.
0
@FCBparasiempre chyba pomyliłeś nazwiska kolego:)
0
@FCBparasiempre akurat Piątek gra w sobotę. W sensie jutro.
1
@Jakchcesz tak. Ja tak pytałem znajomych. Nie rozumiem co Cię dziwi? Ale uważaj sobie @Jakchcesz
1
@Jakchcesz koniec tygodnia?
0
@Gronek co by zrobił?
5
To jest takie żenujące że brak mi słów…
2
Pieniądze to nie wszystko?
Seko Fofana - były gracz Lens czy Al Nassr - postanowił wrócić do Europy. Związał się z francuskim Rennes, które zapłaciło za niego około 20 milionów euro. Swoją drogą sporo jak na takie Rennes.
Fofana w Arabii przytulał około miliona euro miesięcznie.
Ponadto Gift Orban, który jeszcze niedawno ładował gola za golem dla Gentu, jak również popisał się 4 golami w jednym meczu LKE, zamienia Lyon na Hoffenheim. 22 lata, za wcześnie żeby mówić zjazd, no ale wygląda to kiepsko.
1
@NeroTFP1 robię co moge:)
2
@D10SLEO @NeroTFP1
Absolutnie:) ja mu nic nie ujmuje. Jest świetny, walczy i się nie poddaje. Z przyjemnością bym go zobaczył u nas. Niestety słaby ma okres obecnie. Po prostu.
5
Nie no Lautaro jest dramatyczny. To kolejny słaby mecz w jego wykonaniu.
2
No! Ruszyło. Atalanta na 1:2
Lautaro dzisiaj dramatyczny.
Edit - cofają. Niestety.
4
@negreanu idealnie.
6
Zmiany w Atalancie i ta zaczęła grać, Inter słabiutko, ale poszła kontra i piękna bramka Dumfriesa na 2:0.
Przepiękny gol!
1
@blakkudium widzę Atalanta oddaje bez walki patrząc na składy.
0
@Krzysztof1987 no wygląda zdecydowanie lepiej niż bigos świąteczny;)
Żartuje, zdecydowanie lepiej niż większość jedzenia w ostatnim czasie.
Smacznego;)
1
@Ares! Widzę to, mój błąd.
2
@FanRealu2010 przecierz tak
1
@Walker proszę mnie oznaczać.
Kiedyś to było MTV czy VIVA, a nie teraz to gówno… MTV - music television, w której nie ma żadnej muzyki.