escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle myślę że Ty jak i pewnie większość la Bamby była wyjątkowo dojrzała na każdej płaszczyźnie, mając 16 czy 17 lat.
2
@agaFCB czyli ustalone;) nadają sie:)
2
@agaFCB tak tak, mi nie chodzi o „kształt” obcasa tylko fakt, że im wyższe tym większy problem mają kobiety z chodzeniem:)
3
@agaFCB wszystkie trzy mają głębokie rozcięcia. W tańcu może być problem:)
Przychylam się do większości - trójeczka. Do każdej też raczej potrzeba butów na wysokim obcasie, a to dla niektórych kobiet to jednak sztuka nie do ogarnięcia. W sensie mają problem z chodzeniem i wyglądają jak pokraki.
1
@blakkudium taki trochę na większą skalę duński Nordsjaelland:)
0
@Criss18Barca czyli chwalisz czy ganisz wybór Haalanda porównując go z Lewym?
0
@BulaKG zdecydowanie w naszych słownikach „przyjemny” znaczy co innego:)
U mnie tym słowem opisałbym Gumisie:) Ty natomiast opisujesz tak serial, w którym ciągle klną, knują, biją, czasem zabijają:)
@pt9 pełna zgoda:)
1
@Alvarinho zdecydowanie w 3D
5
@Gibbon_FCB indywidualnie myślę że ostatnie 10 lat w Anglii to jeszcze Kane + de Bruyne.
Wszyscy mega regularni, a jeśli wziąć pod uwagę więcej lig to trzeba oddać że i Lewy swoje robił w Bayernie.
2
@MOLESTA on był oczywisty, na ustach wielu w swoim pierwszy sezonie, później łapał kontuzje i sporo go nie było. W piłkę grać potrafi, ale zdrowie jakby kiepskie.
Ja czekam, aż Cunha pójdzie dalej. Po nieudanym epizodzie w Atletico wydaje się, że Wolves jest dla niego za małe.
0
@GigiAmoroso sezon temu to przeszłość.
@FcPortoFan1999 chwilowo lepszy.
@AFA ta czerwona kartka to była głupota Durana.
0
@FcPortoFan1999 umiejętności gry w piłkę nie zawsze idą w parze z umiejętnością myślenia.
3
Ech… Duren jak już wywalczył miejsce w składzie wygryzając Watkinsa to postanowił sam mu pomóc wrócić do jedenastki.
1
Palmer pokazuje że nie trzeba mieć kopyta jak koń i tyleż samo siły, piękny strzał, tam gdzie chciał. Chłodna głowa i mamy elegancki gol.
3
@SelloutCrowd nie wiem o jakich przedsięwzięciach mówisz. Zaoferowali mi z pakietem telewizji jakoś z rok po wejściu na rynek. Jeśli chodzi o mnie to oglądam angielską, niemiecką i NHL. Absolutnie złego słowa nie dam powiedzieć. Śmiga jak złoto.
0
@MateS 13 trzynaście
1
@Sinirsey @Bykunn to zarkazm panowie.
@Comentateiro Ty miałeś szczęście oglądać ich wszystkich, Ty w ogóle miałeś szczęście oglądać od podstaw kto i jak wymyślił piłkę.
1
@Rastafarnianin co takiego świadczy o poziomie MLS?
Drużyna, która graj w playoff i w tych playoff ogrywa Inter z gwiazdami w skaldzie sprowadza Polaka, mając już jednego. O czym to świadczy?
0
@Rewolucja123 bo głównie tam gra:)
W lidze ogony przeważnie.
4
Mati Klich zamienia DC United na Atlantę. W środku pola Wtlanty dwóch Polaków - Klich i Slisz?:)
7
Dzień dobry.
Chciałbym Wam wszystkim razem i każdemu z osobna życzyć wesołych świąt. Spokoju radości, więcej luzu, empatii, dystansu i mniej nerwów:)
Barca jest najlepsza, jak nie dziś to jutro, a jak nie jutro to kiedyś na pewno:)
Trzymajcie się i najlepszości:)
1
@Encore otóż to, a to nie jest kot w worku. Biorąc pod uwagę fakt, że ci na wysokich stołkach kręcą, że dźwigają jakieś dźwignie, że generalnie jesteśmy w dupie z finansami to tylko takimi Davidami powinniśmy póki co się ratować. A to i tak nie jest pewne że uda się ich zarejestrować.
2
@Encore wymieniłeś Davida - to gość który przyszedłby za darmo, taki transfer może okazać się niewypałem. Klub i tak na nim nie straci, bo nawet jak sobie nie poradzi tutaj to przychodząc za darmo zawsze klub zarobi na sprzedaży.
Co do reszty nazwisk, Lewy młodszy nie będzie, trzeba będzie sypnąć nie groszem, a potężnym hajsem na topowego napastnika.
No chyba, że przyjdzie sobie taki David i wejdzie z buta w Lalige.
0
@Kamiloza91 oj tak, spory ścisk.
5
Piotrula asysta a pan piłkarz Thuram co wsadził. Ulala. 2:0 Inter.
0
@BorzyKrzys dziękuję.
0
@FcPortoFan1999 oczywiście.
3
Como sava, com si com si com si com sa:)
2
@Tasde taktyk sobie zostawię:)
0
Ciekawostka liga turecka.
Za chwilę - 18:00 - swój ligowy mecz rozegra drużyna Basaksehir, która podejmie u siebie Kasimpasę.
Trener gospodarzy wykalkulował sobie na chłopski rozum - skoro Krzysiek Piątek strzela w świątek piątek to może dajmy mu następnego Polaka do składu? I tak, po prawie półtorarocznej przerwie, do pierwszego składu wraca Patryk Szysz. Były zawodnik Zagłębia Lubin zagrał już dwa razy z ławki po kilka minut niedawno, ale dziś już wskakuje do pierwszej jedenastki.