6

Czyżby kolejna portugalska perełka?

Za chwilę 1/2 pucharu Portugalii, w którym Sporting z potężnym Gyokeresem i naszym Trinką podejmie Porto. W Porto supersnajper Samu, ale też, bo o nim chciałem, 17 letni pomocnik Rodrigo Mora. Nie zwróciłem wcześniej uwagi na niego, ale chłopak świetnie sobie radzi. W ośmiu ligowych meczach (nie wszystko od 1 minuty) zanotował już po 3 gole i asysty. Pięknie:)

1

@Adran360 mecz na nodze.

7

@GigiAmoroso każdy kozak tam gdzie gra. Żenujące. No ale to Ney:) nie spodziewałbym się czegoś innego.

0

@Pawci023x 9 stycznia w lidze. W pucharze nie grają.

10

W końcu! Nowy rok i poważna piłka wraca!!

Już za chwilę hit w 1/4 pucharu sułtana. O 18:30 Al Hilal zmierzy się z Al Ittihad, transmisja w polsacie sport 3.

Panujący mistrz zmierzy się w obecnym liderem i to będzie walka na noże!
Najpierw mistrzowie Arabii: w bramce wokalista U2 - Bono (kiedyś Sevilla), dalej w obronie mamy ścianę z Napoli - Coulibaly, a na bokach Renan Lodi z Atletico i nasz Cancelo.
Druga linia to między innymi Ruben Neves i Sergiej Milinkovic Savic, a za gole odpowiadać będą Mitrovic i Malcom.

Al Ittihad również mocnym składem. Nie ma miękkiej gry: Benzema, Aouar (Lyon, Roma), Steven Bergwijn. W drugiej linii Kante oraz Fabinho z Liverpoolu. W obronie zobaczymy niedawno gracza PSG - Danilo Pereira.

No cóż. Na moje oko będzie się działo:) także śmiało polecam.
@mekston @JimMorrisonFCB @kryhaa @NeroTFP1 @Kessie @Kidd @Lionel_Messi10

4

@Stinger_ tak!:)

8

Piękna asysta zewniakiem i najlepsza 9 w historii Barcelony z golem.

5

Arabia Saudyjka zapowiedź.

No i wracamy! Póki co przedsmak bo hit o 18:30.

W ćwierćfinale King Cup Al Taawon podejmie u siebie zespół Al Qadisiya. Transmisja w Polsacie sport 3.
U gospodarzy zagra Musa Barrow, Gambijczyk przez wiele lat grał w Serie A - Bolognese i Atalanta.

Jeśli chodzi o gości to wychodzą na galowo. Nasz najlepszy w historii napastnik, oczywiście gdyby tylko mógł tu grać, Auba, do tego Nacho z Realu czy belgijski bramkarz Koen Casteels.
Do tego w drużynie również Gaston Alvarez (Getafe), Nahitan Nandez (Cagliari) czy zeszłoroczny ktoś strzelców w Meksyku - Quinones.

Większa zapowiedź przed 18:30, oznaczę również wtedy fanów wielbłądów.

4

@emeu klasa Emeł. Szapoba.

0

Gannis postanowił zrobić to, co wczoraj Lebronowi prawie się udało.



11 punktów, 12 zbiórek i 13 asyst.

0

@Recha_0684 bardziej chodziło mi o „Ale bez przesady, że miałbym komuś do zadka wchodzić.” ale może źle zrozumiałem:) trzymaj się.

1

@Recha_0684 miałem nie odpowiadać, ale w sumie pomyślałem że czemu nie?
„Wiadomo, że fajnie z kimś pogadać i powymieniać się wrażeniami” - czyli powiedzenie lub pomyślenie o kimś „to spoko osoba, fajnie się z nią gada itp” czyli po prostu powiedzenie że to w porządku osoba to wchodzenie komuś w dupe? Czyli jak dzwonisz do ziomka i mówisz „Siemasz, wypiłbym z Tobą browar, byśmy pogadali” - czyli ni mniej ni więcej mówisz po prostu że go lubisz / darzysz sympatią, to mam rozumieć że wchodzisz mu „do zadka”? Smutne stary.
Redakcja robi to tylko dla nas, dla użytkowników, dla zabawy.
Masz problem powiedzieć komuś - lubię jak wrzucasz posty o muzyce, o NBA, o piłce, o astrologii, o kurach, o grzybach bo mnie one interesują?

Teraz sprawa banów i reklam.
Obserwujesz stronę od, za chwilę, dwóch dekad. Zainteresowałeś się jak to zmienić, jak pomóc, jako członek społeczności? Nie sądzę. Dorzuciłeś chociaż złotówkę na portal? Nie wiem, ale się domyślam.

Czy irytują mnie reklamy? Tak. Czy narzekam? Tylko sam sobie, bo nie płacę za ten portal i na ten portal.

Co do banów to może jaka płaca, taki moderator? Nie wiem. Też mi się nie podobają różne rzeczy, ale żeby przyjść i wyrzygać to w temacie, wydawałoby się, dosyć sympatycznym dla strony, to jednak dziwne.

2

@misterio dzięki:)

1

@mekston Kogo Barcelona nie obserwuje?
A na kogo stać?:)

0

@esem91 Interu by nie było w finale gdyby Gasperini nie zlekceważył półfinału.

8

Chris Drewno na 2:0 dla Nottingham.

2

Jestem pod wrażeniem z jakiego gówna w pierwszej połowie zrobiło się takie meczycho.

Piotrula wchodzi.

0

@FcPortoFan1999 no musiało musiało.

0

Leao to maszyna. Ale poszedł skurczybyk

2

@jedrek7000 2 razem z Arsenalem. Ale w sumie to trzecie:)

0

I 2:1. Wystarczyło postraszyć meczem w Anglii:)

2

@Adran360 dziękuję:)

2

@Adran360 można wybrać jednego:)

0

@esem91 otóż to, zobaczymy czy zadecyduje. Prawdę mówiąc słabiutko już wyglądali z Atalantą gdy ta wpuściła podstawowych zawodników, ale w sumie Milan też słabiutki dziś.

0

@FcPortoFan1999 każdy ma momenty zwątpienia:)

4

@Adran360 za najszybsze na świecie linki z bramkami, nawet z drugiego końca świata:)
@blakkudium Twoje linki również odpalam i doceniam, no ale tamten goguś był „pierwszy” ze swoją działalnością:)

1

@FcPortoFan1999 prawdę mówiąc niezbyt mnie interesują te drużyny B, zaciekawił mnie fakt, że nasz człowiek strzela:)

1

Benfica B wygrywa 2:1 z Porto B. Bramkę dla Porto strzelił nasz były napastnik (drużyna B) Angel Alarcon.

0

@esem91 w końcu, bo tragiczny od dłuższego czasu. W sumie ten mecz to też żałosny. No ale może ruszą.

2

Jak mawiał klasyk „nie na raz”, tymczasem Theo i Tomori: „a właśnie że na raz!”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?