escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pnog37 no liczę że wyprowadzi go z równowagi i ten pokaże swoją twarz, a nie takimi padami na murawę po dotknięciu.
1
@Pawci023x nie ma sprawy:)
Dla jasności mam swoje zdanie, bez klapek na oczach, każdy niech kibicuje komu chce. Messiemu, CRowi czy Mbappe czy Peszce;)
1
Liczyłem że Maffeo da popalić dzisiaj Brazolowi ale jak on taki pajac to podziękuję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Martwy teraz w Rosji;)
0
@Danny Gaucho napisałem niżej, po co dublujesz?
6
CR gol z karnego numer 37473, czyli 4748383848 gol w karierze.
Al Nassr z 0:1 wychodzi na prowadzenie 2:1. Mecz na Polsat sport premium 1.
Pierwszą bramkę strzelił Sadio Mane.
@Pawci023x pytales niedawno kiedy gra Al Nassr.
0
@wajb jak tysiące innych osób na świecie. Te dwa indywidua czymś się wyróżniły?
2
@Adran360 podziękował:)
0
@lithotripter to faktycznie kiepsko. U mnie na tel i tv działa tak jak napisałem. Śmiga aż miło.
0
@Derean ponownie stanę w obronie.
Co masz do „badzienwego” Viaplay? Od 2 lat oglądam angielską, niemiecką i czasem NHL. Chodzi żyleta, bez zacięć, bez „braku transmisji”, wszystko elegancko.
9
@blakkudium bez kitu, widzę predatora z 1990:)
0
Miesiąc temu w lidze komentatorzy przed meczem: „to najczęściej atakujące drużyny”, finalnie Bournemouth - Tottenham 1:0.
Dzisiaj komentatorzy w pucharze: „to najbardziej ofensywne drużyny w lidze”, póki co w 70 minucie Tottki - Liverpool 0:0.
:D
1
@JanneAhonen króciutko mnie wyjaśniałeś:)
0
@JanneAhonen ciężko. Galata - Osimhen, Icardi, Barszułaj. Fenerbahce - Dzeko, En Nesyri, Besiktas - Immobile.
0
@Marcelinho99 przeszło mi dzisiaj przez myśl „znajdźcie mi coś na Pene” - „spóźnia sieć kwestia czasu”.
0
@JanneAhonen są takie plotki?
6
Krzysiek Piątek.
Miał lepsze momenty, miał gorsze momenty, teraz znowu na fali wznoszącej.
Ja wiem, że to „tylko liga turecka”, ale trzeba przyznać, że bądź co bądź, w średniej ekipie, ale facet strzela w tym sezonie 22 bramki. Mamy dopiero styczeń.
3
Rodrigo Bentancour jest przytomny i rozmawia.
1
@bart_azz nie ma chłop szczęścia.
2
Di Maria z dubletem. Chłop jest nieśmiertelny.
1
@Adran360 ulala
3
Chciałem tylko powiedzieć, że 21 letni czeski bramkarz sprowadzony na szybko za niemal 20 milionów ze Slavii Praga zadebiutuje dzisiaj w pierwszym składzie Tottenhamu.
0
Włączam sobie mecz, a tam Bilbao - Wolfsburg. Dziwne koszulki:)
2
Krzysiek Piątek strzela na 2:1 przeciwko Galatasaray.
2
O 18:30 Galata podejmie w pucharze Basaksehir z Krzyśkiem Piątkiem w składzie. Co ciekawe, w dosyć eksperymentalnym składzie gospodarzy od pierwszej minuty nasza przyszła, przeszła, niedoszła austriacka gwiazda - Yusuf Demir. Chłopak niewiele grywa, głównie ogony na początku sezonu, dzisiaj podstawie. Zobaczymy.
0
@takisobiektos no ciekawe jak to by poukładał trener:)
2
Ciekawostka Indie.
Drużyna Goa tylko zremisowała 1:1 z Hyderabad. Dla gospodarzy bramkę strzelił były napastnik Legii Armando Sadiku. Albańczyk jest najlepszym strzelcem swojej drużyny i drugim strzelcem w lidze, ale uwaga, to nie jedyny nasz znajomy:)
Trzecim strzelcem indyjskiej ligi jest Jesus Jimenez (Górnik), a strzelają również Javi Hernandez (Cracovia) czy Daniel Chukwu (Legia.
0
@Transu96 warto czasem czytać coś więcej niż La Ramble:)
0
@blakkudium ciekaw, widziałem że też chcą Rashforda, w sensie Milan pytał o niego.