escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 pięknie:)
0
@mrboom klasy się nie kupi.
0
@Joe_Barbaro ale zaśmiane:)
5
Waśnie rzucił mi się filmik w oczy jak jak Raph się zachował gdy opatrywali Mbappe:D
Tam leży, zwija się, przy nim medycy, gadka szmatka, a ten podbiega, bierze torbę medyków i wynosi za boisko bo tam jest miejsce na opatrywanie:D
Kogucik ten nasz kapitan:)
0
@wojopancer no mam wrażenie, że ktoś kto lata na mecze, komentuje je, zna język, czyta hiszpańską prasę, wie jednak więcej niż my:)
Mogę też się mylić;)
2
@wojopancer 5:0 to manita. 5 do iluś tam inaczej się nazywa. Mówili wczoraj na Eleven.
5
@Gronek czerwona kartka Szczęsnego wystawi Penie.
1
@Stinger_ niech nie wydaje na głupoty:)
6
@Stinger_ daj spokój, chłopak zaoszczędził tyle czasu nie pisząc tych dwóch liter, że teraz na pewno go świetnie spożytkuje.
1
@Aragorn33 a z jaką miał robić jak ma 12 lat chłopiec?:)
0
Po co było wygrywać 5:1?
1
@ViscaelBarca2007 tak i zna 11 języków;)
2
Wejdźcie sobie w skład i zobaczcie wiek trenera Flamengo:D
https://www.flashscore.pl/mecz/dG3E0B6F/#/szczegoly-meczu/sklady
0
@kamiVeB eleven nie ma „studiów” bo powiększają ich budynek. Mają remont.
0
Ciekawostka Holandia.
Twente wygrało dzisiaj 6:2 z Willem II. Trzy pierwsze gole strzelił pomocnik Sem Steijn. W zeszłym sezonie w 34 meczach zdobył 17 bramek i zanotował 3 asysty. W tym sezonie z kolei po 17 występach ma już 15 goli i 4 asysty.
Odnoszę dziwne wrażenie że to ostatni sezon 23 latka w Twente.
0
@Uukasz_93 sezon trwa, poczekaj;)
Kasa jest, limity jednak też są. Jak się ma 8 na papierze klasowych zawodników spoza Arabii to ciężko o następnych gdy limit to właśnie 8.
1
Nasz Ferran Jutgla ładuje dublet do przerwy na wyjeździe Anderlechtowi.
2
@blakkudium to prawda. Może Lipsk znowu będzie miało serię zwycięstw.
2
Deniz Undav 10 kolejek bez gry z powodu kontuzji, wchodzi przed chwilą z ławki i mamy 1:0 dla Stuttgartu.
1
@blakkudium asysta w moim stylu, z falsza:)
7
Piątek w tygodniu ustrzelił Galatę w pucharze a dzisiaj robi to samo w lidze.
1:1 w 54 minucie.
Bez dwóch zdań, w tym sezonie to Pan piłkarz.
0
@Criss18Barca a to Cysio Stanoski jednak odpuścił?
1
@old.school ta. Kibicie i trener się cieszy że mają dodatkowe 30 minut w nogach z 14 ligowcem:)
2
@Ojciec5tkidzieci podobasz mi się, o to chodzi!
Nawet mam pomysł na pytanie w quizie @Eoren skoro były Wasze psy to może zapytajcie za rok ile dzieci ma @Ojciec5tkidzieci ?:)
0
@comtedurgell zgadzam się:)
6
@Ojciec5tkidzieci szanuje. Takie lekcje języka obcego lubię.
2
Tamworth (kimkolwiek są) z 17 ligi angielskiej remisuje u siebie 0:0 po 90 minutach w 1/32 pucharu z Tottenhamem. U gości w podstawie Werner, Porro, Johnson czy Maddison, a później wszedł choćby Solanke.
Także taki to Tottenham potężny.
2
@maroon i to jest żenujące. Czytam że na utrzymanie tych gnid w więzieniu miesięczny koszt 3200-5000 a emerytura olimpijska od tego roku to 4200. To jest tak smutne, że aż brak słów.
1
@Gibbon_FCB Courtois jak i Oblak to wybitni bramkarze trzymający poziom od lat. Według mnie za mało się o nich mówi. Ale może się nie znam.
Tak czy inaczej myślę że Belg będzie jak zwykle dwoił się i troił w bramce, ale jednak coś wpadnie.
Trzeba się obawiać Mbappe, który sobiebpoczyna coraz lepiej no i Jude. Vini myślę że nie pogra przy Kounde. Taką mam nadzieję.
1
@Adran360 luzik:) wiem jak jest:)