escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Salah 17 strzał w ostatnich 4 minutach meczu. Liverpool napiera jak walec, ciekawe czy trafią.
1
@Stinger_ teraz rozumiem:)
0
@Danny Gaucho możliwe że ostatni sezon Rudego, nawet jeśli nie, to bez szans na lidera.
0
@Stinger_ jak cale City:)
Chociaż dzisiaj Foden ratuje dupe:)
1
@michaleu BB nie dałem rady. Kilka odcinków i odpuściłem. Nuda dla mnie. Ponoć później się rozkręca, ale nie chce mi się wracać.
Dom z papieru dobry, znaczy pierwsze 2 sezony, później już naciągane kapkę, ale do obejrzenia. Dla mnie Ozark a potem Dom.
0
@Stinger_ robię to wszystko dla Was, z całego serduszka! Nie zależy mi na tytułach (skrzyżowane palce).
2
@blakkudium @Adran360 zapomnij o moich głosach za rok;)
5
Fajna ciekawostka odnośnie Marmousha.
Egipcjanin ma już 15 goli i 8 asyst. Brał udział przy 23 golach swojej drużyny. To więcej niż goli mają poniższe drużyny:
- Bochum
- Heidenheim
- Hoffenheim
- St Pauli
- Union
- Augsburg
:D
3
Marmoush do asysty dorzuca gola.
Pan piłkarz w tym sezonie. Możliwe że to ostatni mecz w barwach Eintrachtu.
2
@michaleu a czy dzik sra w lesie?
1
Rudy asysta, piękna, i taki też gol Fodena. Ładnie poszli.
0
@takisobiektos tak, odwrócili:)
0
Plotki głoszą, że Chris Wood strzelił pierwszego gola nogą w karierze.
0
@BulaKG i co Ty na to?:)
@FcPortoFan1999 bo Milan to woski Robin Hood, tak @takisobiektos ?:)
5
Como Sawa. Com si com si com sa. 1:0 Milan
4
W wyjściowym składzie niemieckich Wilków Grabara i Kamiński. W końcu Jakub w pierwszym składzie. Oby dobry występ.
2
Człowiek broni Borussi w meczu z Bayerem, że ma totalnie eksperymentalną obronę, a ci dzisiaj wystawiają prawie podstawę w obronie i przyjmują 3 od Kielu do przerwy. Dramat…
1
Dzien dobry:)
Bundesliga, Premier League.
OM-Lille, Atalanta-Juve, Alkmaar-Ajax w pucharach krajowych.
Taki wtorek jak jakaś sobota to ja szanuje:)
0
@maroon dziękuję.
0
@Awtameok_Klana a rezerwat leśny sam w sobie nie jest miejscem rekreacyjnym?
0
@maroon uznaje się za społeczeństwo więc się odniosę. Czyli jeśli mnie jako osobę ze społeczeństwa zapytałoby ministerstwo „hej escarabajo wolisz więcej chronionych rezerwatów czy jednak wolisz sprzedać tę ziemię na prywatne działki, blokowiska, biurowce, wieżowce?” Odpowiedź jest prosta, mimo że nie jestem człowiekiem z ministerstwa.
Czy źle odbieram jego wypowiedź?
3
@Nightraider dla mnie to nielogiczne. Nie idzie tam ani dla kasy ani po tytuły obecnie.
1
@blakkudium chyba, że akurat postanowi całować herb innego klubu:) jeszcze go np w Juve nie było:)
1
@blakkudium może, ale w lidze coraz więcej nazwisk.
2
@blakkudium meksykańska rośnie w siłę.
1
@Derean nigdzie nie napisałem że Mallorca czy Valencia są lepsze. Od drużyny, która ma w składzie Kubo czy Oyarzabala oczekuje zdecydowanie więcej niż 0.89 brami na mecz.
4
Sociedad niestety znowu 3 punkty.
Szkoda Villarealu.
19 meczów i 17 strzelonych goli. Obrzydlistwo.
0
@FCB24 mecz trwa 90 minut.
0
@July_6_BcN dzięki!! Już mi lepiej;)
1
@mariosss20 zgadzam się we wszystkim plus sam chciałem dodać to co napisał @Stinger_
@GigiAmoroso to prawda, szczególnie mnie dziwi ten Ciro, który latami pakował dziesiątki goli w Serie A.