9

@Kidd i to powinno być w gorących a nie te śmieciowe
"robie kupe tak czy nie"
"kto pogada?"

szacun Kidd, świetna inicjatywa.

0

@MOLESTA „ps. Polska przed Hiszpanią.” Ale i Niemcami czy Holandią… warto też dodać, że niestety też ZA Cyprem:D

1

@Encore to prawda.

1

@Encore trafił w okropnym czasie em nich. Zmarnowany potencjał na wiele wiele tytułów.

0

@Walker o to to.

0

@GigiAmoroso zdecydowanie!

1

@GigiAmoroso a niech jadą z nimi.

2

I Sociedad na dziurę 2:0 z Lazio. Elegancko. Minimaliści.

Jednak cofka:(

2

@Ojciec5tkidzieci @BorzyKrzys
Co Wy tam wiecie:)
Martakech, Hold You, no i kaman… You are not alone. A!! Cholera!! Jeszcze Ecstasy.
Chyba muszę zaktualizować bazę spotifaja:)

0

@arasz1819 tak jest.

0

@Ptasior nigdzie go nie powinno być

0

@BorzyKrzys było katowane na Vivie:)

1

Zbawiciel mowili… psia mać.

9 punktów po 7 kolejkach w LE, a jeszcze kilka drużyn może ich przeskoczyć.
6 punktów straty do lidera w Turcji.
Obrzydliwy Mou.

0

@PatrykBarca czwarty klub w dwa lata. Na dla mnie to będzie niewypał. No ale może Niemcy coś w nim widzą.

0

@Szalik słuszne uwagi. To poprawy następnym razem, dzięki.

1

@blakkudium czepiasz się:)

1

@kubix05 poprawione:) dzięki.

1

@blakkudium chciałeś napisać "Eintracht kupił napastnika", bo nie sądzę, żeby Wahi wskoczył w buty Egicpjanina.

3

@esem91 napastnik, który nie strzela jest zbędny - prawda.
Lewy jednak strzela i to całkiem nieźle.
Bramkarz, który miernie broni jest zbędny - prawda.
Ziemia jest okrągła.

10

Dzień dobry:)
Kilka kolejek opuściłem, ale no jakby to ująć, były ważniejsze rzeczy, tak czy inaczej

7 kolejka Ligi Mistrzów za nami, a w niej:
- padło 59 goli.
- najwięcej bramek padło w naszym meczu - 9. Dalej po 6 goli w meczach PSG - City (4:2) i Real - Salzburg (5:1).
- tylko w meczu Brugge - Juve nie padła żadna bramka (tfu), a z kolei w 4 spotkaniach padła tylko jedna: Milan - Girona (1:0), Celtic - Young Boys (1:0), Sparta Praga - Inter (0:1) i Monaco - Aston Villa (1:0).
- poza powyższymi drużynami goli nie strzeliły w tej kolejce również: Dynamo Zagrzeb, Bayern, Brest i Sturm Graz.
- pokazano 4 czerwone kartki (w meczu, nie poza boiskiem): Mandi (Lille), Flamingo (PSV), Barrios (Atletico) i Hincapie (Bayer).
- podyktowano 7 karnych z czego wykorzystano 6. Engels (Celtic) nie trafił.

Z Polaków zagrali:
- Robert Lewandowski 90 minut i 2 bramki z Benficą.
- Kamil Piątkowski około 30 minut i lanie od Realu.
- Radosław Majecki 90 minut i wygrana Monaco 1:0 z Aston Villą.
- Aston Villą, w której 90 minut zagrał Cash.
- Jakub Kiwior 90 minut i wygrana Arsenalu z Dynamem Zagrzeb.
- Łukasz Skorupski 90 minut i wygrana Bolognese z BVB 2:1.
- Piotr Zieliński 20 minut, a Inter wygrywa ze Spartą 1:0.
- Łukasz Łakomy 90 minut i porażka Młodych Chłopców 0:1 z Celticiem.
- Z kolei nie zagrali, ale byli na ławce Marcel Lotka (BVB), Kacper Urbański (Bologna), Michał Skóraś (Brugge), Maik Nawrocki (Celtic).

Po 7 kolejkach:
- z kompletem zwycięstw Liverpool.
- awans do 1/8 zapewniony ma lider i Barcelona.
- Bologna, Sparta, Lipsk, Girona, Crvena, Sturm, Salzburg, Slovan i Young Boys na pewno odpadają.
- najwięcej strzelonych goli - 26 - ma Barcelona. Cała reszta poniżej 20 bramek.
- najmniej strzelonych Young Boys i Bologna - po 3. Po 4 z kolei mają Sturm, Salzburg, Girona.
- od siebie dodam obrzydliwe zespoły które zagrają na pewno dalej: Inter 8 goli, Aston Villa i Juve po 9 bramek. Z szansami na dalszą grę również Brugge z 6 bramkami. (tfu).
- najwięcej bramek - 24 - stracił Slovan, a dalej - po 23 - Young Boys i Salzburg.
- Slovan i Young Boys przegrały wszystkie swoje mecze.
- liderem strzelców Lewy - 11 bramek.
- liderem asyst De Ketelaere - 5.
- w klasyfikacji kanadyjskiej liderem Raphinha - 11 - 8 goli i 3 asysty. Dalej z 9 punktami Lewy (9G) , De Ketelaere (4G,5A), Guirassy (7g,2A).

Pozdrawiam

1

@mordini123 Darka z jego błędami mogę słuchać do końca:)

5

@mordini123 idealny wybór. Pięknie siądzie takie 1:0 po 90 minutach krwawiących oczu.

9

Ciekawostka Paragwaj.

Minionej nocy odbył się finał superpucharu Paragwaju, w którym Libertad pokonało 2:1 Olimpię Asuncion. W związku z tym mam dla Was kilka ciekawostek:)

Gwiazdą meczu został... tadamtadam werble... Roque Santa Cruz. 43 letni Paragwajec strzelił gola, a przy drugim asystował. Żeby pokazać Wam jak stary on jest, powiem że facet strzelał dla Bayernu jak Yamala, Musiali czy Bellinghama jeszcze nie było w planach. On strzelał dla Bayernu jak w bramce stał Kahn, w ataku był łysy Carsten Jancker, a w obronie biegał mistrz świata Bixente Lizarazu.

Ciekawostka numer dwa - w meczu zastąpił go z ławki o 2 lata młodszy Oscar Cardozo. Żeby pokazać Wam jak Cardozo jest stary napiszę, że strzelał on gole dla Benfici gdy w tym klubie grał jeszcze legendarny Rui Costa, strzelał on gole dla Benfici w LM gdy rywalem był Celtic z potężnym Borubarem w bramce i Nakamurą w składzie.

Ciekawostka numer trzy - trenerem przegranych jest Martin Palermo. Pamiętacie sympatycznego Argentyńczyka?

Ciekawostka numer cztery - w ataku u Palermo zagrał inny Argentyńczyk - Dario Benedetto. Legenda Boca i były zawodnik Marsylii.

Tyle, dziękuję:)

0

@Eklerek to prawda, dla mnie miał talent na dużo lepszy klub niż Crystal.

0

@Lanosss przy obecnej formie to wróżę mu podstawę.

0

Taka sytuacja…

/photo/1

2

@GigiAmoroso Soyuncu za słaby jednak? Czy któryś z nowych do rotacji?
@Eklerek 6 punktów. Nie tak dużo.

0

@Lanosss mnie raczej zastanawia skąd on ich wytrzasnął:)
Marmoush to gość, który na pewno podniesie poziom ataku.

3

Ciekawe czy dzisiaj Alvarez płacze za City, czy City z Pepulą płaczą za Alvarezem.

1

@MessiSuarezNeymar czasami nie warto:) po co się spalać jak Ty wyłożysz jednemu czy drugiemu fakty a dostaniesz odpowiedź o 15 Ligach Mistrzów?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?