escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest raptem 3. Jak na mocna szkółkę to dziwne że nikt nie gra „piętro” niżej.
0
Za chwilę Hiszpania U21 zagra z Niemcami U21. U Hiszpanów nie ma żadnego zawodnika Barcelony i tylko jeden Realu - bramkarz.
Dziwny widok
0
@PatrykBarca eleven pokaże 3 spotkania które są równocześnie z hitem.
0
@Darek_Maruszczak fakt, skupiłem się na słowach.
E tam, spodziewałem się krzyków, podniesionego tonu, zaciśniętej pięści. Nic nadzwyczajnego.
0
@Cvzx stary czy nie to jednak legenda. Ktoś więcej niż "WygRaŁem NaM MEcz Na ŁembLEj".
25
Scaloni klasa.
co do wywiadu to chętnie bym go zobaczył, bo "suche słowa na piśmie" mogą brzmieć tak jak każdy by chciał, żeby brzmiały. Tu jest dwóch Brazoli - jeden legenda, a drugi mam nadzieję, że przyszła legenda piłki. Wierzę, że tam było sporo śmiechu/uśmiechu.
1
@lithotripter źle zrozumiałem:)
0
@lithotripter i to jest argument w związku z czym?
Bo kolega wyżej napisał słuszną słuszność.
2
Bardzo dobre 20 minut naszych. Gramy jak równy z równym.
1
@Pnog37 zobaczymy;)
Nie dla Malty kolego, bo ja wiem o co Ci chodzi gagatku;)
2
@Luciano99 Trzeba być naprawdę Januszem by oczekiwać Lewego od 1 minut na Maltę. Bez kitu. Jesteśmy słabi, ale błagam… jest komu strzelać Malcie.
1
17 minuta Finowie 2;0.
„Oni ich rozjadą 12:0”, „to będzie pogrom”, „będzie dwucyfrówka”. Tymczasem Litwa…:)
0
@Nazio_87 3-4 do 0. Luźno.
1
Luźna propozycja bukmacherska.
Krótko. 20:00 mecz WKS - Gambia - obie strzelą grubo powyżej 2. WKS jeszcze bez straty gola w trwających kwalifikacjach, ale mam wrażenie że do dziś. W Gambii wbrew pozorom jest komu strzelać - 12 goli w 5 meczach.
1
@armat94 nie grał. Coś mi się popieprzyło, sorry. Pomyślałem o stoperze belgijskim w Bayernie i on mi się nawinął, a to przecież Van Buyten. Sorry.
0
@Czajka90 Fakt, że Belga Burnley odbiło się od Premier League, ale trzeba przyznać, że druga ligę zjedli, tak więc ktoś mógł tam widzieć w nim potencjał. Do tego Kompany to były zawodnik Bayernu, a po trzecie, chyba najważniejsze. 127 milionów - dzisiaj (w sumie "wczoraj" - sezon 203/24) to co to jest? Patrzę na transfermakt kogo on tam kupił? Jakieś zwykłe nołnejmy.
0
@rumilas masz prawo do swojego zdania:) Jak do nas trafił miał 21 czy 22 lata, kto wie jakby wyglądał jakby został parę lat.
0
@PatrykBarca o piłkarzu.
21
Mam wrażenie, że on czy Malcom trafili tu w nieodpowiednim momencie. Myślę, że to mogli być wartościowi zawodnicy. Albo trafili za wcześnie, albo głowa nie dojechała, ale nie dostali prawdziwej szansy. Jeszcze do tych dwóch śmiało dopisałbym Lucasa Digne'a.
0
Ale upadek.. nie widziałem wcześniej...
https://www.motorlublin.eu/aktualnosci/jean-kevin-augustin-dolacza-do-motoru
9
Afryka - Kwalifikacje Mistrzostw Świata 2026 - kolejka 5 (wybrane spotkania):
wyselekcjonowałem specjalnie dla Was mecze ze strefy, która niewielu interesuje.
pozdrawiam:)
Potężne Eswatini remisuje u siebie 0:0 z Kamerunem. U gości za słabi zawodnicy na strzelenie gola Eswatińczykom, wiadomo:) Vincent Aboubakar, Bryan Mbeumo, Martin Hongla (Granada), Carlos Baleba (Brighton), Danny Namaso (Porto), Nathan Ngoumou (B. Moenchengladbach) czy Onana z Manu.
W ekipie gospodarzy zawodnicy z między innymi takich klubów jak Young Buffaloes (specjalnie dla Was przetłumaczyłem - to znaczy Młode Bawoły) czy Zesco (to akurat jest afrykańska, a nawet bym rzekła eswatinijska odmiana Tesco).
Sudan - Senegal podobnie jak koledzy z Kamerunu - 0:0. Sudańczycy za mocni. W Senegalu zagrało tylko 8 zawodników z Top 5 Lig w Europie plus trzech mało znanych i mało doświadczonych w grze na najwyższym poziomie zawodników: Mane, Koulibaly czy Mendy. Poza tym Boulaye Dia (Lazio), Ismaila Sarr (Crystal Palace) Antoine Mendy (Nice), Pape Matar Sarr (Tottenham) czy Pape Gueye (Villarreal).
Gabon - Seszele 3:0. Napastnik FC LA Denis Bouanga z dubletem. Auby w tym meczu brak.
Komory - Mali 0:3. Komory to państwa Dembele. Rozumiecie? Komar - Komary (he he he). Yves Bissouma (Tottenham) dwie asysty, El Bilal Toure (Stuttgart) z jedną asystą.
Botswana - Algieria 1:3. Algieria swoje, masz pakę to golisz frajerów. Amine Gouiri (OM) gol i asysta, Mohamed Amoura (Wolfsburg) dublet. Do tego Riyad Mahrez, Aissa Mandi (Lille), Ramy Bensebaini (BVB), Rayan Ait Nouri (Wolves) czy Said Benrahma (Lyon, West Ham).
Rwanda banda i wanda - Nigeria 0:2. Victor Osimhen dublet, a z asystami Ademola Lookman i Samuel Chukwueze. W składzie też Alex Iwobi (Fulham) czy Wilfred Ndidi (Leicester).
Doktor Kongo (DR Kongo) - Sudan Południowy 1:0. Yoane Wissa (Brentford) z asystą, a bramkę strzelił Theo Bongonda (kiedyś Celta czy Cadiz). U lekarzy (bo doktor Kongo, rozumiecie? Kolejny wyborny żart) zagrali też Silas (Stuttgart, Crvena), Chancel Mbemba (OM), Arthur Masuaku (Besiktas, West Ham) czy z ławki Cedric Bakambu.
Ghana dała Czadu 5:0. Masz napastników - to ładujesz. Antoine Semenyo (Bournemouth) z golem, Inaki Williams i Mohammed Salisu (Monaco) również, Jordan Ayew i Ernest Nuamah (Lyon) z golem i asystą. Ponadto w ich drużynie również Thomas Partey.
Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:1. Evann Guessand (Nice) z golem, a z asystą legenda BVB - Sebastian Haller.
Etiopia - Egipt 0:2. Salah z golem i asystą... proszę bardzo, niby Ramadan, niby w Liverpoolu zmęczony i bez formy, ale jedzie na Etiopczyków i w gazie. Pfff
Omar Marmoush i Trezeguet (legenda francuskiej kadry) również w kadrze.
Niger (to nie obraźliwe, proszę nie usuwajcie @Moderacja wpisu. Jest takie państwo) - Maroko 1:2. Noussair Mazraoui i Youssef En Nesyri z asystami w Maroku. Potężna ekipa: Brahim Diaz, Azzedine Ounahi, Eliesse Ben Seghir (Monaco), Achraf Hakimi czy wokalista U2 - Bono.
wkrótce wpis o strefie azjatyckiej i Ameryka Południowa, bo wiem że wielu z Was:D przebiera już nóżkami niecierpliwie:)
3
To co? Skoro już grzeje się wyczynami Rayana Cherkiego, to warto zaktualizować:)
Ostatnich 10 meczów (Lyon + Francja U21):
- klub (9 meczów) - 10 asysta i 3 bramki
- reprezentacja (1 mecz) - 2 asysty i bramka.
12 asyst i 4 bramki w dziesięciu ostatnich spotkaniach.
W meczu kadry Francuzi zlali Anglików 5:3, poza Cherkim błysnął również Hugo Ekitike z Eintrachtu, któzy skompletował hattricka.
0
@Kapitan hawk niemożliwy jesteś.
On jedyny tak drobi. Nikt na świecie wcześniej ani później tak nie strzeli.
A jeśli już to oznacz mnie jak tu o tym kimś napiszesz:)
0
@MateuszDoniec błąd tam i tu, przeczytaj akapit ze słowami Holendra. Powtórzone „się”.
2
@Antimadridista_WR tak będzie. Dzisiaj pogrom i nasi znowu są najlepsi na świecie.
1
@Danny Gaucho Paco Jebako Alcacer od kilku miesięcy poza składem, zaraz mogą go pogonić z ZEA.
Co do "Martín Cáceres. Ktoś pamięta takiego zawodnika?" żałuje, że nie został dłużej, myślę że miał zadatki żeby tu pograć więcej sezonów. Ostatnio w LA, ale od miesięcy kontuzjowany, dopiero "przed chwilą" zadebiutował w Paragwaju.
0
@Safrani ale też dowodów na to nie ma...
1
@Eklerek piękna bramka:D
co do Greków to zobacz co Pavlidis robił w Holandii przed transferem do Benfici.
Mi ten Tzolis wpadł w oko, szybki, przebojowy skurczybyk. Dobrze się wpasował do Bruggi.
3
Dżonatan Dejwid gol i asysta przeciwko USA. Kanada prowadzi 2:1.
0
@Szmulek golimy frajerów w 90 minut. Żadnych dogrywek i karnych:)