escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb pięknie.
2
@Arkon mam słabość do Jasia, chociaż mam mu też za złe z sytuacje z Paluchowskim;)
9
Ciekawostka NHL!!!
Mamy to!!!! Ovechkin przed chwilą z golem na 1:2 przeciwko Islanders. Tym samym strzelił 895 bramkę i został najlepszy strzelcem ligi w historii.
Do tego muszę coś sprostować. Wcześniej pisałem również o playoffach, ale mój serdeczny przyjaciel @JanneAhonen zwrócił mi uwagę że to gole tylko w sezonie regularnym!
Także Panie i Panowie - nie ma już rekordu legendarnego Kanadyjczyka Wayne’ Gretzky’ego - mamy rekord Rosjanina Alexandra Ovechkina.
Mecz przerwany, wszyscy świętują. Są śpiewy i tańce. Wszyscy trzymają się za ręce. Jestem wzruszony.
2
@Arkon nigdy nie oceniałem pracy dyrektorów itd, poczekam na nazwiska które przyjdą. Nie wypowiem się teraz;)
4
Ciekawostka liga turecka.
Wcześniej pisałem o Szakirim i jego powrocie z MLS, który zjada teraz ligę szwajcarską.
Teraz Talisca. Brazylijczyk pogoniony z Al Nassr z Arabii, żeby zrobić miejsce gwiazdom, przed chwilą wszedł z ławki w drugiej połowie i po 30 minutach ma hattricka. 8 występów w lidze tureckiej i 5 goli. Można?
0
@Encore tyle wiem, ale ja nie o tym;)
0
@Encore kilka lat temu miał 26-28 lat, dzisiaj ma 33 i jest po półrocznej kontuzji, czy ile tam.
4
Ciekawostka Szwajcaria.
Xherdan Shaqiri la zabawa. Dzisiaj z kolejnym golem dla FC Basel. Ostatnie 6 meczów Szwajcara to 2 gole i 4 asysty.
Można się bawić? Facet ma 11 goli i 14 asyst w tym sezonie. Można wrócić z MLS i pokazywać że nadal się to ma?
Ktoś powie „ale liga szwajcarska jest słaba, każdy kasztan da tam sobie radę”.
Możliwe, tylko że:
A) ostatnie mistrzostwo Bazylei to sezon 2016/2017, a dzisiaj są liderem z 4 punktową przewagą.
B) niby „każdy kasztan” a Ty czy Ty czy jeszcze tamten siedzicie na kanapie i się mądrzycie zamiast grać choćby w Szwajcarii:)
Dziękuję, pozdrawiam:)
2
@Arkon z chęcią był Fabiana zobaczył.
1
@Arkon no Rado też, ponadprzeciętny jak na naszą ligę. Nie zapomnę jak Carvajal jeździł na dupie, a Rado jeden zwód:D
No wiesz, akurat bramkarzy to Legia miała hoho, co jeden to lepszy tak naprawdę. Boruc, Kuciak, Mucha a przecież i Malarz o tym fachu miał pojęcie.
1
@Arkon Dziekan nie, to prawda. Jacek Zieliński zawsze mi się z taką klasą i dostojnością kojarzył. Mieciel za plaster i przewrotki, Karwana uwielbiałem. Zeigbo, Borubar no i tak jak piszesz - Vadis i Ljuboja klasa.
0
@FcPortoFan1999 co pograł to jego:)
0
@FcPortoFan1999 no trudno. Może zdobył inne tytuły:) nie wiem, nie sprawdzałem.
0
@FcPortoFan1999 każda seria się kiedyś kończy
0
@Sinirsey w porządku
7
Co prawda to nie Legia - Górnik tylko odwrotnie, ale pamiętam że to był mój pierwszy mecz na Łazienkowskiej.
Legia - Górnik 0:1. W Legii Szamo, Zielu, Kucharski. U gości Kosowski, Probierz.
No i koniecznie trzeba wspomnieć, że w Legii z ławki wszedł nasz były szanowny kolega piłkarz.
18 października - rok 1998.
0
@FcPortoFan1999 nie no wiadomo:)
0
@FcPortoFan1999 na pewno grają pod to;)
1
Liverpool się skończył.
Drugi Arsenal gra Merino na szpicy.
Trzecie jest Forrest.
Dalej Chelsea i City mają 20 punktów straty.
Czyli Liverpool się skończył ale i tak zgarnie mistrza:)
5
Schalke grające w 10 wychodzi na prowadzenie 2:1 w 89 minucie. Gola strzela, mysle ze przez wielu już zapomniany, stoper - Marcin Kamiński.
1
Już wczoraj odpowiedziałem któremuś użytkownikowi na temat naszego Brazylijczyka. Nie wiem czemu Wy się go czepiacie. Ter Stegen powiedział mu, że niedługo wskakuje do bramki, to chłopak się wkurzył. I prawidłowo, też wolę Teka w bramce.
0
@kubix05 jestem zawiedziony:) jak się ładował link to myślałem o rosole;)
Właśnie wstawiłem, nie mogę się doczekać;)
3
Ciekawostka liga brazylijska.
Minionej nocy odbyło się spotkania, w którym mistrz Botafogo podejmowało zespół Juventude.
Mistrz wygrał 2:0, ale to nie jest ciekawostką. Ciekawostką jest fakt, że w zespole gości w drugiej połowie na boisko wszedł Nene.
Brazylijczyk najbardziej znany jest z gry w PSG, ale on również grał w hiszpańskiej lidze 20(!!!!) lat temu. Żeby Wam pokazać jak było to dawno to powiem, że w meczu jego Alaves przeciwko Barcelonie, u nas grali między innymi:
Ronaldinho
Deco
Eto
Puyol
Czy Oleguer na prawej obronie:)
Brazol ma 43 lata:)
3
@Pedri16Future Niemiec mu powiedział, że niedługo wraca do bramki z której wyjazd robi Wojtek. Dziwisz się, że tak Rapha zareagował? Ja nie.
0
@Kukiz FCB to prawda. Klasa:)
3
Memfys Depaj z golem na 2:0 dla Corinthians. W 28 minucie Holender ma gola i asystę.
1
Kounde jak kiedyś Pique z bramkarzem Interu. Gimby nie znajo:)
0
@APTAPT nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. MLB i NFL jest totalnie poza moim „zasięgiem”.
Co do reszty to kiedyś tu nawet pytałem czy ktoś gdzieś może widział porównanie zawodników z różnych sportów. Ile np przebiega piłkarz, koszykarz, hokeista (chociaż tu raczej przejeżdża;) czy choćby tenisista grając 5 setów.
0
@FcPortoFan1999 ok:)
0
@FcPortoFan1999 Po co?:)