escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek z wszystkich tych 3 drużyn to wolałbym Como.
0
@Herato szkoda tego Fabiana. Mocno niedoceniany. Zasiedział się w West Hamie.
1
@Lucyffffer1922 z Rakowem to niech każdy trafia:)
2
Póki co w hitowym starciu w Turcji mistrz < uczeń.
Mou i jego Fenerbahce przegrywa do przerwy 0:1 z Ole Gunnarem Solsza i Besiktasem. Besiktas ponadto nie trafił karnego.
0
@FcPortoFan1999 No to wypadną. Trudno. Ja tylko mówię, że „liczby” pierwszej połowy robią wrażenie.
2
Nie za bardzo jaram się xG ale 2,37 w pierwszej połowie Jagi i 20 strzałów na bramkę Górnika robi wrażenie.
0
@Encore niech sobie w głowie ustabilizuje, wtedy lepiej na tym wyjdzie. W piłkę grać potrafi.
1
@Sysia11 nie no, ja wiem kto tam gra. Napisałaś „Tylko jacy tam grają” to mówię - tacy jakich sobie wybrali. Mogą mieć pretensje tylko do siebie.
0
Wizjoner
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15603920#comment-15603920
0
@mekston no właśnie. Poszli za daleko i już jedno trofeum przepadło.
@ToWinaSedziego tak;)
0
@Danny Gaucho poprawiłem, bo faktycznie myślałem że miał gola.
@Sysia11 no jacy tam grają? Rady jakich sobie wybrał Mascherano jako trener i myślę że konsultował to z Leo.
0
@Sysia11 a może reprezentuje Włochy bo czuje się Włochem? Czy to nie wchodzi w grę?
3
@Danny Gaucho albo źle spojrzałem albo poprawili - nie ma gola a dwie asysty.
@mekston Argentyńczycy już mieli Inter Miami ratować, póki co słabiutko.
3
Po latach gry w defensywnej lidze argentyńskiej przyszedł sobie typek do Genoi, tam zagrał sredni/poprawny sezon i poszedł do Atalanty.
Za słaby, za wolny, za zły, w ogóle wszystko za…
Dzisiaj do 24 bramek, dokłada szóstą i siódmą asystę.
Panie Retegui czapki z głów.
Ta mizerna reprezentacja może w końcu doczeka się pana piłkarza na pozycji numer 9.
0
Obi Wan Kenobi na szpicy United.
Pięknie będzie patrzeć na kolejną porażkę Diabłów.
Jazda Brentford!
0
@Czajka90 ale dobrze chociaż że na Wisienki Arteta poratował i wygrał.
A nie, czekaj…
2
@DeXt3rVeB to właśnie napisałem, dla mnie już jest lepiej niż 5-6 ostatnich sezonów.
12
Och… już widzę czarnowidztwo. A to a tamto.
Przypominam, że nasza drużyna to typ, który nie zdążył dokończyć szluga na emeryturze, banda dzieciaków, hejtowany Holender, sprzedawany po zeszłym sezonie Brazol i drewniany dziadek w ataku. A dziś mamy już dwa tytuły i nawet jeśli zostaniemy z tymi dwoma tytułami to i tak klasa i wielkie brawa dla ekipy i pana trenera.
3
@Pawlak1992 stary sezon LM się kończy a Ciebie wciąż dziwi brak Barcelony w TVP. Niebywałe.
2
Corinthians po 6,5 kolejkach ligi brazylijskiej ma strzelone raptem 7 bramek. 3 z tych 7 goli strzelił Memphis Depay a przy dwóch asystował.
Holender już pół zeszłego sezonu miał świetne - 11 meczów - 7 goli i asysta, a ten może mieć zdecydowanie lepszy.
1
@blakkudium dla Ajaxu i tak mega szacun za ten sezon.
1
@blakkudium Twente w zasadzie już pewnik do playoff o ligę konferencji.
1
Olmo był z raz przy piłce od wejścia?
1
@blakkudium tak, widziałem. Porażka i remis, a PSV idą jak burza.
1
Ivan Perisic hattrick. PSV 4:1 i 93 bramki w lidze. Kwadrans do końca meczu i 3 kolejki do końca sezonu. Może być tak że PSV sieknie 100+ goli ale to Ajax będzie z tytułem.
0
@tristan87 to prawda. Wyrażam jednak swoją obawę, że chłopak zasuwa w każdym meczu, nawet dzisiaj mając za chwilę ważny mecz w LM.
4
Ufff Pedri w składzie. To już jego 26473738373 mecz z rzędu. Całe szczęście że nie musi odpoczywać…
0
@Starrk nie no, napisałem że już raz miało to miejsce, pytanie czy będzie powtórka. Nic nie sugerowałem że to się już dzieje, absolutnie. Głośno myślę po prostu.
@RosjaninBut tak naprawdę myślę że nie końcówka sezonu a presezon zadecyduje.
No chyba że naprawdę Wojtek zrobi coś absolutnie dramatycznego w bramce.
2
@Starrk no wiadomo, robił kwas że to on ma być jedynką w rywalizacji z Bravo.
@ShawnC tak, masz kogoś konkretnego na myśli?
@zodiak_10 az tak to nie, mam nadzieję:)
@Values oby nie:)
@vangoor dzisiaj melodii przyszłości brak w drużynie na tej pozycji.
@Vurt myslisz że to już taki pewniak?
@blakkudium jeśli będą kwasy to pożegnać go od razu. W pierwszym możliwym terminie.
0
@FcPortoFan1999 ok, dziękuję.