0

@Eklerek z wszystkich tych 3 drużyn to wolałbym Como.

0

@Herato szkoda tego Fabiana. Mocno niedoceniany. Zasiedział się w West Hamie.

1

@Lucyffffer1922 z Rakowem to niech każdy trafia:)

2

Póki co w hitowym starciu w Turcji mistrz < uczeń.
Mou i jego Fenerbahce przegrywa do przerwy 0:1 z Ole Gunnarem Solsza i Besiktasem. Besiktas ponadto nie trafił karnego.

0

@FcPortoFan1999 No to wypadną. Trudno. Ja tylko mówię, że „liczby” pierwszej połowy robią wrażenie.

2

Nie za bardzo jaram się xG ale 2,37 w pierwszej połowie Jagi i 20 strzałów na bramkę Górnika robi wrażenie.

0

@Encore niech sobie w głowie ustabilizuje, wtedy lepiej na tym wyjdzie. W piłkę grać potrafi.

1

@Sysia11 nie no, ja wiem kto tam gra. Napisałaś „Tylko jacy tam grają” to mówię - tacy jakich sobie wybrali. Mogą mieć pretensje tylko do siebie.

0

@mekston no właśnie. Poszli za daleko i już jedno trofeum przepadło.
@ToWinaSedziego tak;)

0

@Danny Gaucho poprawiłem, bo faktycznie myślałem że miał gola.
@Sysia11 no jacy tam grają? Rady jakich sobie wybrał Mascherano jako trener i myślę że konsultował to z Leo.

0

@Sysia11 a może reprezentuje Włochy bo czuje się Włochem? Czy to nie wchodzi w grę?

3

@Danny Gaucho albo źle spojrzałem albo poprawili - nie ma gola a dwie asysty.
@mekston Argentyńczycy już mieli Inter Miami ratować, póki co słabiutko.

3

Po latach gry w defensywnej lidze argentyńskiej przyszedł sobie typek do Genoi, tam zagrał sredni/poprawny sezon i poszedł do Atalanty.
Za słaby, za wolny, za zły, w ogóle wszystko za…
Dzisiaj do 24 bramek, dokłada szóstą i siódmą asystę.
Panie Retegui czapki z głów.
Ta mizerna reprezentacja może w końcu doczeka się pana piłkarza na pozycji numer 9.

0

Obi Wan Kenobi na szpicy United.
Pięknie będzie patrzeć na kolejną porażkę Diabłów.
Jazda Brentford!

0

@Czajka90 ale dobrze chociaż że na Wisienki Arteta poratował i wygrał.

A nie, czekaj…

2

@DeXt3rVeB to właśnie napisałem, dla mnie już jest lepiej niż 5-6 ostatnich sezonów.

12

Och… już widzę czarnowidztwo. A to a tamto.

Przypominam, że nasza drużyna to typ, który nie zdążył dokończyć szluga na emeryturze, banda dzieciaków, hejtowany Holender, sprzedawany po zeszłym sezonie Brazol i drewniany dziadek w ataku. A dziś mamy już dwa tytuły i nawet jeśli zostaniemy z tymi dwoma tytułami to i tak klasa i wielkie brawa dla ekipy i pana trenera.

3

@Pawlak1992 stary sezon LM się kończy a Ciebie wciąż dziwi brak Barcelony w TVP. Niebywałe.

2

Corinthians po 6,5 kolejkach ligi brazylijskiej ma strzelone raptem 7 bramek. 3 z tych 7 goli strzelił Memphis Depay a przy dwóch asystował.
Holender już pół zeszłego sezonu miał świetne - 11 meczów - 7 goli i asysta, a ten może mieć zdecydowanie lepszy.

1

@blakkudium dla Ajaxu i tak mega szacun za ten sezon.

1

@blakkudium Twente w zasadzie już pewnik do playoff o ligę konferencji.

1

Olmo był z raz przy piłce od wejścia?

1

@blakkudium tak, widziałem. Porażka i remis, a PSV idą jak burza.

1

Ivan Perisic hattrick. PSV 4:1 i 93 bramki w lidze. Kwadrans do końca meczu i 3 kolejki do końca sezonu. Może być tak że PSV sieknie 100+ goli ale to Ajax będzie z tytułem.

0

@tristan87 to prawda. Wyrażam jednak swoją obawę, że chłopak zasuwa w każdym meczu, nawet dzisiaj mając za chwilę ważny mecz w LM.

4

Ufff Pedri w składzie. To już jego 26473738373 mecz z rzędu. Całe szczęście że nie musi odpoczywać…

0

@Starrk nie no, napisałem że już raz miało to miejsce, pytanie czy będzie powtórka. Nic nie sugerowałem że to się już dzieje, absolutnie. Głośno myślę po prostu.
@RosjaninBut tak naprawdę myślę że nie końcówka sezonu a presezon zadecyduje.
No chyba że naprawdę Wojtek zrobi coś absolutnie dramatycznego w bramce.

2

@Starrk no wiadomo, robił kwas że to on ma być jedynką w rywalizacji z Bravo.
@ShawnC tak, masz kogoś konkretnego na myśli?
@zodiak_10 az tak to nie, mam nadzieję:)
@Values oby nie:)
@vangoor dzisiaj melodii przyszłości brak w drużynie na tej pozycji.
@Vurt myslisz że to już taki pewniak?
@blakkudium jeśli będą kwasy to pożegnać go od razu. W pierwszym możliwym terminie.

0

@FcPortoFan1999 ok, dziękuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?