0

@kulek22 i w tej również. Ajax musi stanąć na rzęsach.

3

PSV

Trzech zawodników z double double, de Jongowi brakuje do tego 2 asyst, a Perisicowi 2 goli i asysty.

99 strzelonych bramek. Trwa 33 kolejka, dzisiaj pęknie setka.

Wpadło - 4:0.

PSV strzeliło już 100 bramek lidze.

5

Walka o mistrza w Holandii na żyletki.

Ajax roztrwonił dużą przewagę, ale wciąż jest zależny od siebie.

PSV wygrywa 2:0 u siebie i raczej to będzie pogrom. Ajax do przed chwili remisował 0:0 i stracił lidera, ale strzelili właśnie na 1:0 z Gronignen i znowu sa liderem. Trwa przedostatnia kolejka.

1

@MateuszDoniec w leadzie czy jak to tam się nazywa, zanim kliknie się w artykuł jest literówka - "DRUŻUYNA chcę powtórki..."

0

@Who_you_mam ok, dzięki:)

0

@Who_you_mam a jakie słowo miało być i co ono znaczy?:)
ja nie żartuję.

1

@Who_you_mam co to znaczy "benger"?

0

@Karolo1 w porządku, siemano.

0

@Karolo1 człowieku jakie Ty masz argumenty? O czym z Tobą rozmawiać? Oceniasz piłkarza po tym co zobaczyłeś na instagramie czy innym gównie?
Obejrzałeś jego jeden mecz?
A bo "Juve go wywaliło, a Roma się cieszyła, że oddała." To jest dla Ciebie argument? Legia nie chciała Lewego bo Lewy to słaby piłkarz. Zagłębie Lubin nie chciało Essiena bo słaby, kojarzysz smyku takiego gracz z Chelsea?
Boże, że ja marnuje czas na takiego "eksperta".

0

@lucca87 ciężko mi to wytłumaczyć prawdę mówiąc.

2

@pt9 Wygląda jakby się Emery'emu udawało, czemu więc Flickowi miałoby się nie udać?
Wszystkie "odpady" z United póki co sobie dobrze/bardzo dobrze radzą - Antony, Rash, Greenwood.

2

Jedyny prawdziwy Ronaldo boleśnie się przekonuje, że La Liga nie jest dla wszystkich.
Jego Valladolid przegrali dzisiaj z Żyroną 0:1. Zatem w nowym roku drużyna Brazylijczyka wygrała RAZ, z Betisem w styczniu, a od tamtej pory same porażki plus jeden remis. 16 porażek i jeden remis.

3

@Karolo1 Gość ma 20 lat, gra mega sezon w Anglii, obserwuje go już pół „poważnej” piłkarsko Europy a Ty piszesz takie głupoty - Wygląda na typowego milenialsa z bogatym starym, który mu ciągnie karierę, takich chłopaczków jest wiele na peryferiach.??
Myślisz że jak spojrzysz na socjale człowieka i gdy zobaczysz w jakim klubie gra to możesz sobie wyrobić o człowieku zdanie?
Ja nie patrzyłem na Twoje socjale, a już sobie wyrobiłem zdanie o Tobie. I nie należy ono do tych dobrych.

0

@Starrk są dwie pucie i sa trzaskoski, stanoski:)

3

Ktoś mógłby bo wiedzieć no CR no fun, ale nie tym razem. Nie ma CRa i fun trwa w najlepsze. 70 minuta meczu dochodzi al Al Nassr 7:0. Hattrick Mane, dublet Durana.
W ogóle to dobry czas Senegalczyka. Ósmy kolejny mecz „z liczbą”. I to jak!! 8 goli i 3 asysty.

0

Ciekawostka Izrael.

Nie, nie o polityce:) także nie będzie gorących i nie zapraszam do dyskusji.

Walczące o mistrza kraju Makabi Tel Awiw wygrywa na wyjeździe z drużyną Netanya (kimkolwiek są) 5:1. 3 bramki w meczu i asystę na swoim koncie ma Eran Zahavi. Ten sam który wrócił z Chin po kilku latach o pokazał w PSV że potrafi grać w piłkę.

Izraelita ma 38 lat w tym roku.
Stary człowiek i może? A no może:)

2

Ciekawostka liga cypryjska.

W trwającym meczu grupy mistrzowskiej AEK Larnaka w 64 minucie prowadzi 3:0 z Apollonem.
Wszystkie bramki strzelił były zawodnik:
- Wisły Płock
- Korony
- Radomiaka
- Piasta
- Śląska
- Zawiszy
- Olimpii Grudziądz
Karol Angielski.

1

@Joe_Barbaro Kluivert.
A ogólnie sportowa to Jordan.

0

@gaucho104 napisałem w tym sensie, że za dużo. No ale nie wiem co tam masz w koszyku:)

0

@gaucho104 i tak mi się wydaje bardzo dużo.

0

@July_6_BcN e tam, no ale co kto lubi:)

2

@July_6_BcN bo się lejsików za chciało, idź po syf za 3pln i sobie kup.
Rozpieszczone to wszystko dzisiaj:)

0

@lithotripter a na dwie to w porządku? No chyba, że raz w tygodniu sobie kupujecie po parze butów po 200-300 pln:)

1

@gaucho104 850-900 co tydzień?
Nic sobie nie odejmuje, jak mam chęć to biorę. Nie wiem ilu osobową masz rodzinę, ale porównując się do Ciebie płace przynajmniej połowę tego.

9

@Pedri16Future dowieść to powinni oszustwa Realu, Barcelona musi dowieźć mistrzostwo:)

0

@Borry trener Flick: potrzymaj mi piwo:D

7

@Eklerek Pracowałem wiele lat jako kelner w Wawie.
Członek wielu krajowych "gałęzi" w odbycie mnie boli, ale ten gastronomiczny jakoś wyjątkowo mi dokucza. Ceny są z kosmosu, doją nas jak mogą. Stać mnie, żeby iść i zjeść czy wypić, ale ograniczam do minimum. Tym bardziej, że sam nie mam problemu ze zrobieniem czegoś do jedzenia.
Oczywiście - ktoś powie "nie chcesz nie jesz" jasne, i tak też czynie, niemniej wyrażam opinie, że mnie do wku denerwuje w sensie.
Co do paragonu - niestety nie robi na mnie wrażenia.

Z innej beczki - piekarnia Lubaszka w Warszawie. Jest kilka większych lokali ze stolikami itd. Robią pizze, śniadania na miejscu. Obłędne bez kitu. Za 23-28 (w zależności od śniadania) dostajesz solidną porcje, pyszne pieczywo, sok wyciskany z pomarańczy. Mnóstwo ludzi w weekend przychodzi coś zjeść. Można? można.

4

Roque wchodzi z ławki i strzela gola na wagę 3 punktów.
3 kolejny mecz z golem.
Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Elegancko:)

0

@norbi77 o cie panie.

0

@FcPortoFan1999 tak, Zenit czy Machaczkała z naszym Eto.
Znaczy moim, nie Twoim:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?