escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@ViscaelBarca2007 czyżby szykował sie 15 klub 5 lat po opuszczeniu Lecha?:D
Śmieszny piłkarz
0
@Astad czyli to zagadka jest. Myślałem że śmiejemy się z jakieś drużyny po prostu.
0
@Astad o kim to?
4
Ale brama Szoboszlaia. Wow!
1
@blakkudium wiem, dlatego dziwił mnie ten ruch. Olunga ostatnio nieco gorzej, ale miewał fantastyczne sezony, gdy np pod wodzą Crespo zdobywali mistrzostwo a Kenijczyk króla strzelców.
Ale z drugiej strony nie wydają 8,5 miliona na rezerwowego.
2
@blakkudium nowe Logo
Dla nikogo.
1
@blakkudium możliwe, albo nie chce czekać. No nic, trzymamy kciuki i tak:)
1
@blakkudium Myślisz, że nie ma/miał/miałby za chwilę lepszych ofert?
0
@Mazi ludzi mu zaufali - niech więc udowodni, że ma tę wiedzę albo wyborcy niech się przekonają, że jej nie ma.
W sumie to można byłoby do każdego ministra podpisać.
1
Król Benzema
0
@July_6_BcN @michal26 dajmy na to bierze te posadę i mówi głośno o pomysłach na rozwiązanie różnych problemów. Piszę ustawy i pokazuje.
I wtedy mamy dwie opcje - muszą się z nim liczyć i np przyjmować to, jeśli faktycznie są to dobre ustawy albo "ignorować" a wtedy Sławek wychodzi i mówi o tym głośno, tym samym poparcie im znowu leci.
Dobra, trochę może popłynąłem:)
@Mazi póki co wiceminister, żeby nie było że jawnie wywalają obecnego ministra. I powiedzmy, że proponują mu to żeby zdobyć głosy Konfederacji.
0
Polityka
Raczej omijam szerokim łukiem, ale naszła mnie taka myśl.
Mentzen gdzieś na jakimś filmiku, jakiś wywiad chyba czy coś, mówił, że on nie chce być prezydentem - on chce być ministrem finansów.
Czy myślicie, że gdyby np wyszedł Trzaskowski jako człowiek premiera i powiedział coś w stylu - "Będę dążył, żeby osoba która zdobyła takie poparcie pracowała w rządzie. Porozmawiam z panem premierem, żeby osoba która się zna na finansach pracowała w tym resorcie" i np zaproponowaliby mu wiceministra to:
A) Mentzen by to wziął?
B) wyborcy Konfederacji by to łyknęli?
1
Krzysiek Piątek.
Nie będę ukrywał trochę dziwny kierunek... Po świetnym sezonie Krzychu chyba wybrał pieniążek. Czy to źle? Nie mnie oceniać, co nie zmienia faktu, że dziwi.
Jak podają tureckie media jego nowym klubem będzie katarskie Al-Duhail.
Trenerem drugiej drużyny niedawno zakończonego sezonu jest dobrze znany z Francji Christophe Galtier, a w drużynie są już między innymi Hakim Ziyech, Luis Alberto (Lazio) czy wieloletni zawodnik Rennes - Benjamin Bourigeaud.
2
@SeWo77 w lidze 21, ale w całym sezonie (LKE, liga + puchar) ponad 30. Ogólnie 47 występów - 31 goli i 5 asyst.
7
Arabia Saudyjska kolejka 32.
Co wiemy? A no wiemy, że Papcio Benzema został mistrzem kraju, a więc zacznijmy od jego drużyny.
Al-Raed - Al Ittihad 1:3. Laurent Blanc dał odpocząć Papciowi Benzemie, ale i tak było komu grać. Steven Bergwijn i Danilo Pereira z golami, asystę z kolei zanotował nasz Unai Hernandez. Ponadto na boisku N'Golo Kante czy Fabinho.
Al Ahli SC - Al Kholood 4:1. Riyad Mahrez i Ivan Toney z golami, a jedną z asyst zapisał na swoim koncie Merih Demiral (Juve, Atalanta). Do tego na boisku Ibanez (Roma) czy Gabri Veiga.
Al Nassr Riyadh - Al-Taawon 1:1. CR poza składem, z golem Otavio (Porto) a w składzie jeszcze Mane, Jhon Duran i Brozovic. U gości Musa Barrow (Bologna) czy Roger Martinez - Kolumbijczyk strzelił bramkę, a niektórzy mogą go kojarzyć z kadry, ale też z Villareal. Chociaż w Hiszpanii zagrał raptem kilka meczów.
Al Fateh - Al-Hilal 3:4. Aleksandar Mitrovic dublet i asysta, Malcom dwie asysty. Do tego kolejny świetny mecz Salem Al Dawsariego - gol i asysta. Arabski pomocnik w 7 ostatnich meczach strzelił 10 bramek i zanotował 4 asysty! W drużynie również Ruben Neves, Sergej Milinkovic-Savic, Renan Lodi czy Bono.
Al Qadisiya - Al Wehda 3:1. Świetny mecz duetu Pierre-Emerick Aubameyang - Cameron Puertas. Nasz były napastnik skończył mecz z golem i asystą, a były pomocnik Royale Union ustrzelił dublet no i również miał asystę. W składzie też Iker Almena (Girona), Nahitan Nandez (Urugwaj), Nacho Fernandez i Koen Casteels (Belgia). Dla gości gola strzelił były napastnik Manu - Odion Ighalo.
Al Orubah - Al Khaleej 1:2. U gospodarzy z asystą nasz Cristian Tello a u gości były zawodnik Lecha - Pedro Rebocho.
Tabela (zostały 2 kolejki do końca):
1. Al Ittihad 77 punktów
2. Al-Hilal 71
3. Al Qadisiya 65
4. Al Nassr Riyadh 64
5. Al Ahli 64
Strzelcy (wybrani):
1. CR 23 gole i 3 asysty
2. Benzema 21/9
3. Toney 21/4
6. Mitrovic 18/2
8. Salem Al Dawsari 15/14(!!!)
9. Auba 15/3
11. Mane 13/10 (też ładnie).
Ponadto:
- Wijnaldum 13/4
- Aouar 12/4
- Bergwijn 11/6
- Milinkovic-Savic 10/6
- Malcom 9/10
- Mahrez 8/10
- Moussa Diaby 3/14
@Kessie @mekston @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa @Kidd
0
@SeWo77 nie wiem czy zgadzasz się ironicznie czy nie, ale patrząc na naszych snajperów to naprawdę Piątek zrobił mega wynik.
2
@SeWo77 ponad 30 goli w sezonie. Pokaż mi drugiego takiego snajpera poza Lewym. Fakt, że mogło być trochę lepiej bo spudłował kilka karnych, ale mówić że "klasyczny zjazd formy", bo dwa ostatnie mecze bez gola to chyba nadużycie.
10
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry)
- Łukasz Skorupski 90 minut i porażka 2:3 z Fiorentiną.
- Jakub Kiwior 90 minut i żółta kartka. Arsenal wygrywa 1:0 z Nowym Zamkiem.
- Jan Bednarek bez gry. Southampton przegrywają 0:2 z Evertonem.
- Kamil Piątkowski bez gry, a jego Kasimpasa przegrywa 2:3 z Basaksehirem.
- Jakub Kamiński 90 minut. Wilki wygrywają 1:0 z Mynsiengladbach.
- Mateusz Bogusz 74 minuty i porażka 1:2 Cruz Azul z Club America.
- Jakub Moder 90 minut. Feyenoord przegrywa 0:2 z Heerenveen.
- Sebastian Szymański 80 minut i zwycięstwo Fenerbahce 2:1 z Eyupsporem.
- Przemysław Frankowski 20 minut i 3:0 Galaty z Kayserisporem.
- Krzysztof Piątek niepełne 70 minut i żółta kartka. Basaksehir przegrywa 2:3 z Kasimpasą.
- Karol Świderski bez gry. Grecja zakończyła rozgrywki. Panathinaikos Karola zakończył sezon na drugim miejscu.
Ponadto zagrali:
- Robert Lewandowski 75 minut, Barca przegrywa 2:3 z Villarealem.
- Matty Cash 90 minut i żółta kartka. Aston Villa wygrywa 2:0 z Tottenhamem.
- Jakub Piotrowski 40 minut, asysta i czerwo . Łudogorec remisuje 2:2 z Levskim.
Szału nie ma...
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
0
@PatrykBarca ale też trzeba wziąć pod uwagę, że gra w drużynie, która na przykład w obecnej edycji LM do dwumeczu z nami strzeliła "2" gole.
Alvarez też tego nie dokonał (30 bramek w sezonie) - brałbyś?
0
@Stinger_ Nie będę dyskutował czy on zasługuje na balona czy nie, bo to jest w ogóle żart, że ktoś go bierze na poważnie. Chyba tylko pan dziennikarz.
Odniosę się do czegoś innego. Nigdy nie zestawie Lautaro z Lewym - i nie chodzi o pozycje na boisku, a o grę. Argentyńczyk jest przede wszystkim pracusiem. Zapierdziela cały mecz na całym boisku. Czy tego oczekujemy od napastnika? No pewnie nie, ale gdy już te gole rozkładają się na całą ofensywę to taki Lautaro to skarb. Dlatego jak ktoś pyta o wymarzonego napastnika do Barcelony to ja mówie - Lautaro albo Julian.
0
@NeroTFP1 jemu nic się nie stało, on był kierowcą tego auta w które wpadli. Spokojnie:)
1
@NeroTFP1 ok, dziękuję:*
@Stinger_ miałeś rację:) Z czym w zasadzie się poniekąd zgadzałem, ale miałem nadzieję, że "moje" też ma trochę prawo bytu:)
0
@NeroTFP1 czyli jeśli chce napisać, że odbyło się to w ostatnich meczach - czyli występujących jeden po drugim (co chyba można nazwać - że są to kolejne) to i tak błędnie, tak?
6
Marco Reus musiał wziąć sprawy w swoje ręce.
"wczoraj" mistrz, "dzisiaj" szorują o dno. Niemiec się wkurzył i wybrał przemoc, ustrzelił dublet w derbowym spotkaniu. Nie straszny mu był Lloris w bramce, Marco robił swoje:)
Co prawda tylko 2:2, ale może zaczną marsz ku górze.
1
Muriel raz i Pasalic (taki z BVB, nie ten z Atalanty na dwa. Orlando - Inter 2:
1
@Eklerek a co nasz najlepszy wojownik w kraju pan aktor Fabijanski robi koło Stana?
4
@JordiAlbion mnie natomiast dziwi fakt, że ̶C̶z̶ł̶o̶w̶i̶e̶k̶ ̶z̶ ̶p̶ó̶ł̶ś̶w̶i̶a̶t̶k̶a̶ ̶t̶r̶ó̶j̶m̶i̶e̶j̶s̶k̶i̶e̶g̶o̶ ̶ niezależny kandydat na prezydenta i jego niezależne ugrupowanie straszy pełnią władzy czyli dokładnie tym co mieli oni przez lata.
3
Za chwilę mecz Inter Miami - Orlando City.
O takim meczu, a w zasadzie o składach, świętej pamięci Leo Why? For money Beenhakker powiedziałby „Internarional” i wcale nie chodziłoby o poziom drużyn, a o składy. Obaj trenerzy z wypiekami na twarzy obserwują poczynania Rakowa i pana trenera Papszuna. Skoro on może z jednym Polakiem w składzie to i oni mogą mieć po jednym „swojaku” w zespole. Szapoba:)
A teraz na poważnie - będący w dołku Inter podejmuje Orlando i będącego na fali byłego napastnika Atalanty - Luis Muriela. Orlando bez porażki od 11 spotkań a Kolumbijczyk w 13 meczach 5 goli i 3 asysty.
Po 3 z kolei derby elej.
Szorujący o dno mistrz z zeszłego sezonu - Galaxy z Reusem w składzie podejmie Giroud i spółkę. Ci pierwsi (przypomnę mistrz) bez choćby jednego zwycięstwa (!!!) w tym sezonie, natomiast ich wizawi bez porażki od 6 spotkań.
Oba mecze zapowiadają się ciekawie.
0
@MadafakinGuy to prawda.
1
A oto gol na 3:0 który przypieczętował tytuł dla Galaty.
Strzelcem 39 letni za chwilę urugwajski bramkarz Fernando Muslera.