1

@PatrychoO myślę że odgrywają, jak duża zobaczymy w 2 turze.

0

@PatrykBarca Baroniego nie znam, nie wiem czy mierzył się z Inzaghim na boisku a o tych dwóch wiedziałem:)

5

Christian Chivu i Antonio Conte czyli trenerzy Parmy i Napoli dostali dzisiaj czerwone kartki.

Panowie znają się z boiska, gdzie między innymi grali przeciwko sobie w Serie A. Na przykład 8 lutego 2004 roku Roma Rumuna ograła 4:0 Juventus Włocha.

Nikt nie pytał.

Pozdrawiam.

0

Brawo!!!
Pedro Pedrito Pedro Pedrito!!!

Za Barcelonę!!

0

Muslera z golem z karnego!!!

0

@Stinger_ właśnie to nie są losowe mecze tylko ostatnie w jakich grał. Czyli nie kolejne?
Ja wiem co chciałem napisać i rozumiem o co Tobie chodzi, jednak nie dam sobie uciąć ręki że mam rację jak również że masz Ty:)
Dlatego też poprosiłem naszego polonistę który jednak za Polonią nie jest:)

4

Frankowski i Galata mistrzem Turcji.
Szymański z Fenerbahcem drudzy.

0

@Stinger_ @NeroTFP1 jak bardzo minąłem się z prawdą?
Chodziło mi że Urus strzelił właśnie piątego gola w sześciu (szóstym defacto bo ten wciąż trwa) ostatnich meczach.

0

@Stinger_ piąty gol w szóstym meczu. Siłą rzeczy w jednej nie strzelił.

2

39 letni w tym roku Stuani strzela 5 gola w 6 kolejnym meczu.

Wieczny Urus:)

0

Osimhen 25 bramka lidze. Do tego 5 w pucharze i 6 „w Europie”. 36 goli w w 39 spotkaniach.

On i potężny Szwed to będą gorące nazwiska w okienku coś czuje.

2

Były napastnik Legii - Mahir Emreli - zdobył klasycznego hattricka. Jego Nurnberg do przerwy wygrywa 4:0 z Eintrachtem Brunszwikiem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mateusz33 benis to Ty masz w gaciach;)
He he he :)

1

@Astad tez bym chcial, ale i tak mega udana pogoń w górę tabeli na przestrzeni sezonu.

1

Tak jest!!! Melduję się w europejskich pucharach!!

Strasburg w 7 minucie doliczonego czasu sprokurował karnego, którego wykorzystuje Havre i tym samym gospodarze przegrywają 2:3, maja tyle samo punktów co Lyon ale gorszy bilans!

100 minuta! Panie Francuzie kończ pan mecz!!

4

Dembel zszedł z boiska, a Greenwood dołożył drugiego gola. Jak strzeli jeszcze jednego to zostaje królem strzelców.

2

Greenwood spudłował drugiego karnego, ale pierwszego wykorzystał.
Anglik ma 20 goli w lidze.
Ładnie.

Gdyby trafił karniaka to zrównałby się z Ósmanem Dembele jako lider strzelców, a tak wciąż Francuz prowadzi.

0

Papszun pewnie żałuję drugiego Polaka w wyjściowym składzie. Z jednym tak dobrze szło… ech.

2

88 goli Sportingu a 39 nastukał sam Szwed.
Maszyna.

0

@Commando dzięki za info:)

0

Do kiedy jest cisza wyborcza?

4

12 goli i 17 asyst.
Przyszedł sobie chłopak z deszczowego Londynu do Monachium i wybrał przemoc.

0

@Redakcja przy Brazolu nie zabrakło „t”?
„Odmieniony. Ha trick.” Nie o hattrick chodziło?

0

@Stinger_ oczywistym skandalem jest brak piłki dla Lewego.
Tak wielkiego skandalu już uważam nie ma, ale czy w 2021 Lewy np nie zasłużył bardziej?
Zobaczymy co będzie w tym roku.
No ale nic. To jest moje zdanie.

I tak, uważam że ta nagroda straciła troszkę swój prestiż - co nie znaczy że jest nieważna i że piłkarze mają na nią wywalone.

0

Arabia Saudyjska

Al Fatej - Al Hilal 2:0 po 60 (:D naprawdę) minutach pierwszej połowy.

Jeśli Mitrovic i spółka tego nie wyciągną tego, to Laurent Blanc, Benzema, Kante i całe Al Ittihad mają już dzisiaj mistrza bez gry.

0

@tristan87 za dawno:)
@Stinger_ wiesz co odpuszczam. Zacząłem analizować kto ile goli, jakie drużyny zdobyły tytuły poszczególnych graczy i przepraszam, ale nie chce mi się.

To co napisałem to moja opinia.
Napisaliście o Modricu, to jest raz, mam gdzieś w głowie że Leo i CR to po jednej dostali trochę na wyrost (nie pytaj o rok).
Brak dla Lewego to skandal - jakby na siłę zrobione żeby tylko nie dostał - co akurat w mojej opinii dyskredytuje organizatorów.

Tak jak wyżej napisałem - ja nie mówię że nie zgadzam się z każdym wynikiem, nie mówię że Leo nie powinien ich mieć, ale np gdyby jedna mniej na rzecz Xaviego czy Iniesty (wtedy gdy zdobyli tytuł z reprezentacją) to chyba nie byłoby skandal, prawda?

To tylko moja opinia. Lubię plebiscyty, najlepsze jedenastki itd, ale nie muszę się zgadzać z ich rezultatami, prawda?

3

@Kinginiesta i żaden z nich nie jest polskim wilkiem:)

3

@mekston jest z PO, czego nie rozumiesz?

1

@blakkudium nie dziwie się, że ma pretensje o to. Gość biega na lewym skrzydle a co chwila ktoś go podwaja.. a to Mbappe, a to Rodrygo:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?