1

@DonCarletto a dopóki są interesy to są koledzy:)

1

@takisobiektos to jest jakiś zabieg agitacji polityczne?
"po losował", "po wywracali"?

1

@PietrasCoelho Myślę, że Perez nie pójdzie po Paza sezon po sprzedaży go. A nie myślisz, że Turek przy zaufaniu może być takiem graczem?

5

Ciekawostka, o którą nikt nie pytał.

Jak wszyscy wiemy, znaczy z piętnaścioro nas obserwujących/oglądających Arabię, Al Ahli zdobyło w tym roku Azjatycką Ligę Mistrzów.
W składzie arabskiej drużyny jest wielu zawodników znanych z europejskich boisk, a wśród nich tych trzech poniżej, którzy już sięgali po LM ale w Europie:
- Firmino w sezonie 2018/2019
- Eduard Mendy w sezonie 2020/2021
- Mahrez w sezonie 2022/2023

I co z nimi? To pierwsi zawodnicy w historii, którzy mogą pochwalić się zarówno Ligą Mistrzów europejską jak i tą azjatycką.

pozdrawiam.

1

@Bocheno1 to mnie rozbawiłeś:)
Pozdro:)

6

@Kgorecki2500 jestem hydraulikiem z wsi i wiem jak przykręcić śrubę.

0

@PietrasCoelho ciekawe ile będzie kasy na wydatki. Myślisz, że kto by tam pasował na te pozycje?

1

@GTBTP grał w Norwich 2 kluby temu. Poleciał za ocean i teraz wymiata w rodzimej lidze. Także jakby uciekły Ci ze 2 lata:)

0

@PietrasCoelho no napisałem to właśnie, że zostaje druga linia i pytanie czy Alonso nie będzie chciał sprowadzić swojego podopiecznego - Wirtza.

1

@Bocheno1 interesuje Cię w jakim kolorze założyłem dzisiaj gacie?

1

Trent, Huijsen a i podobno dogadują Hincapie.
Zostaje druga linia - ciekawego kogo wybierze Alonso, byleby nie był to Wirtz.

1

@LOPEZ16 dlatego sprowadził sobie jeszcze większą liczbę Argentyńczyków:) Czego nie rozumiesz?

3

@Safrani ja jakieś 2 tygodnie temu widziałem fasolkę za 59,99.
@Jakchcesz czynsz może poczekać a bób będzie tylko taniał, wybór jest prosty, brać ten za 5 dych:)

2

@Walker skoro Duran Duran strzela gola dla Al Nassr to może dzisiaj coś z ich repertuaru?:)

0

@clyde wyobraziłem sobie po prostu kiełbasę rzucaną na olej, ale już takie w kostkę lepiej:) Chociaż wolałbym boczek i może pieczarkę:)

0

@July_6_BcN robie co moge:)
@clyde domowe kopytka to coś ekstra, do czego można dodać np pyszny sos z jakąś polędwiczką, a nie smażoną kiełbi. Kiełba to z grilla:)

0

@July_6_BcN tak naprawde to masz super brzuch:)

2

@Gomess polsat i nielegalne źródła, z których nie wolno korzystać bo popłyniesz... rozumiesz?;)

0

@July_6_BcN to żart:)

0

@July_6_BcN a potem zazdrościsz brzucha Anki!
@clyde tarta z porem i kurczakiem.
Nigdy nie jadłem Twojego zestawu:D

0

@baryn Nie widzę, żadnego skrzydłowego wartego takiej ceny.

7

Już się bałem, że "Barcelona negocjuje włączenie 46-letniego Niemca do... pierwszej drużyny":)

0

@xPiter ja tylko zapytałem co z jej brzuchem nie tak.
O gustach się nie rozmawia:)

0

@baryn na podstawie transfermarkt:
Kolumbijczyk wystąpił w 49 meczach, w których zagrał 3267 minut. Strzelił 17 goli i miał 8 asyst. Według kalkulatora mojego wychodzi gol bądź asysta co 130 minut.
Do tego lider swojej kadry, dla której strzela i asystuje.
Natomiast jeśli cena jaką podają media jest prawdziwa to uważam, że ten gość nie jest absolutnie wart tych pieniędzy.

W piłkę grać potrafi nie można mu tego odmówić, ale nie za takie pieniądze.

0

@D10SLEO z jednej strony zgadzam się z Tobą, ale z drugiej gdyby miał na łydce "kocham mojom pucie" wytatuowane, to wolałbym wiedzieć:D

0

@Szlag Mówiłem o tym gdy czarował w Chinach, gola za golem i asysta za asystą, ale teraz? Wrócił dopiero po kontuzji, no ale z drugiej strony za dużo poważnych rozgrywających w tej reprezentacji nie ma, niech go Włoch zobaczy na żywo.
Generalnie bym chciał:) Fajna sprawa gdyby tak było:)

0

Legende Chelsea i chińskiego Shanghai SIPG - Oscar - minionej nocy popisał się asystą przy golu w 1/16 pucharu Brazylii.
Sao Paulo awansowało do 1/8.

1

@blakkudium Może znowu być "świetnym perspektywicznym" graczem:)
@Eklerek no miejsce się zwolni, nie wiem jak tam z Asensio i Rashem czy wykupią czy nie. Do tego dobry sezon Rogersa może równać się transferowi. Co roku jakiś lider odchodzi - Douglas Luiz, Diaby, Duran - kto tym razem?

8

Ploteczki i nie tylko:
- Gabri Veiga po półtora sezonu w Arabii i po tym jak już nawieszaliście na nim psy o braku ambicji, prawdopodobnie podpiszę niedługo kontrakt z Porto.
- Beşiktaş zabiega o Oskara Pietuszewskiego. Młodego gracza Jagiellonii Białystok chętnie widziałby u siebie trenujący tam Ole Gunnar Solskjær. [Fanatik]
- Tomás Araújo z Benfiki znalazł się w kręgu zainteresowań Paris Saint-Germain, Liverpoolu czy Chelsea. [Sebastien Denis]
- O Rayana Cherkiego, skrzydłowego Olympique'u Lyon, zaczęła się ubiegać Aston Villa. [L'Équipe] - Czy to nie za mało po takim sezonie?
- Saudyjskie topowe kluby złożyły zapytania o trzech zawodników Liverpoolu: Darwina Núñeza, Luísa Diaza oraz Diogo Jotę. [Florian Plettenberg]

0

@bezalkoholowy Myslę, że Wojciech jeszcze dłużej nie jest osobą wiarygodną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?