escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto a dopóki są interesy to są koledzy:)
1
@takisobiektos to jest jakiś zabieg agitacji polityczne?
"po losował", "po wywracali"?
1
@PietrasCoelho Myślę, że Perez nie pójdzie po Paza sezon po sprzedaży go. A nie myślisz, że Turek przy zaufaniu może być takiem graczem?
5
Ciekawostka, o którą nikt nie pytał.
Jak wszyscy wiemy, znaczy z piętnaścioro nas obserwujących/oglądających Arabię, Al Ahli zdobyło w tym roku Azjatycką Ligę Mistrzów.
W składzie arabskiej drużyny jest wielu zawodników znanych z europejskich boisk, a wśród nich tych trzech poniżej, którzy już sięgali po LM ale w Europie:
- Firmino w sezonie 2018/2019
- Eduard Mendy w sezonie 2020/2021
- Mahrez w sezonie 2022/2023
I co z nimi? To pierwsi zawodnicy w historii, którzy mogą pochwalić się zarówno Ligą Mistrzów europejską jak i tą azjatycką.
pozdrawiam.
1
@Bocheno1 to mnie rozbawiłeś:)
Pozdro:)
6
@Kgorecki2500 jestem hydraulikiem z wsi i wiem jak przykręcić śrubę.
0
@PietrasCoelho ciekawe ile będzie kasy na wydatki. Myślisz, że kto by tam pasował na te pozycje?
1
@GTBTP grał w Norwich 2 kluby temu. Poleciał za ocean i teraz wymiata w rodzimej lidze. Także jakby uciekły Ci ze 2 lata:)
0
@PietrasCoelho no napisałem to właśnie, że zostaje druga linia i pytanie czy Alonso nie będzie chciał sprowadzić swojego podopiecznego - Wirtza.
1
@Bocheno1 interesuje Cię w jakim kolorze założyłem dzisiaj gacie?
1
Trent, Huijsen a i podobno dogadują Hincapie.
Zostaje druga linia - ciekawego kogo wybierze Alonso, byleby nie był to Wirtz.
1
@LOPEZ16 dlatego sprowadził sobie jeszcze większą liczbę Argentyńczyków:) Czego nie rozumiesz?
3
@Safrani ja jakieś 2 tygodnie temu widziałem fasolkę za 59,99.
@Jakchcesz czynsz może poczekać a bób będzie tylko taniał, wybór jest prosty, brać ten za 5 dych:)
2
@Walker skoro Duran Duran strzela gola dla Al Nassr to może dzisiaj coś z ich repertuaru?:)
0
@clyde wyobraziłem sobie po prostu kiełbasę rzucaną na olej, ale już takie w kostkę lepiej:) Chociaż wolałbym boczek i może pieczarkę:)
0
@July_6_BcN robie co moge:)
@clyde domowe kopytka to coś ekstra, do czego można dodać np pyszny sos z jakąś polędwiczką, a nie smażoną kiełbi. Kiełba to z grilla:)
0
@July_6_BcN tak naprawde to masz super brzuch:)
2
@Gomess polsat i nielegalne źródła, z których nie wolno korzystać bo popłyniesz... rozumiesz?;)
0
@July_6_BcN to żart:)
0
@July_6_BcN a potem zazdrościsz brzucha Anki!
@clyde tarta z porem i kurczakiem.
Nigdy nie jadłem Twojego zestawu:D
0
@baryn Nie widzę, żadnego skrzydłowego wartego takiej ceny.
7
Już się bałem, że "Barcelona negocjuje włączenie 46-letniego Niemca do... pierwszej drużyny":)
0
@xPiter ja tylko zapytałem co z jej brzuchem nie tak.
O gustach się nie rozmawia:)
0
@baryn na podstawie transfermarkt:
Kolumbijczyk wystąpił w 49 meczach, w których zagrał 3267 minut. Strzelił 17 goli i miał 8 asyst. Według kalkulatora mojego wychodzi gol bądź asysta co 130 minut.
Do tego lider swojej kadry, dla której strzela i asystuje.
Natomiast jeśli cena jaką podają media jest prawdziwa to uważam, że ten gość nie jest absolutnie wart tych pieniędzy.
W piłkę grać potrafi nie można mu tego odmówić, ale nie za takie pieniądze.
0
@D10SLEO z jednej strony zgadzam się z Tobą, ale z drugiej gdyby miał na łydce "kocham mojom pucie" wytatuowane, to wolałbym wiedzieć:D
0
@Szlag Mówiłem o tym gdy czarował w Chinach, gola za golem i asysta za asystą, ale teraz? Wrócił dopiero po kontuzji, no ale z drugiej strony za dużo poważnych rozgrywających w tej reprezentacji nie ma, niech go Włoch zobaczy na żywo.
Generalnie bym chciał:) Fajna sprawa gdyby tak było:)
0
Legende Chelsea i chińskiego Shanghai SIPG - Oscar - minionej nocy popisał się asystą przy golu w 1/16 pucharu Brazylii.
Sao Paulo awansowało do 1/8.
1
@blakkudium Może znowu być "świetnym perspektywicznym" graczem:)
@Eklerek no miejsce się zwolni, nie wiem jak tam z Asensio i Rashem czy wykupią czy nie. Do tego dobry sezon Rogersa może równać się transferowi. Co roku jakiś lider odchodzi - Douglas Luiz, Diaby, Duran - kto tym razem?
8
Ploteczki i nie tylko:
- Gabri Veiga po półtora sezonu w Arabii i po tym jak już nawieszaliście na nim psy o braku ambicji, prawdopodobnie podpiszę niedługo kontrakt z Porto.
- Beşiktaş zabiega o Oskara Pietuszewskiego. Młodego gracza Jagiellonii Białystok chętnie widziałby u siebie trenujący tam Ole Gunnar Solskjær. [Fanatik]
- Tomás Araújo z Benfiki znalazł się w kręgu zainteresowań Paris Saint-Germain, Liverpoolu czy Chelsea. [Sebastien Denis]
- O Rayana Cherkiego, skrzydłowego Olympique'u Lyon, zaczęła się ubiegać Aston Villa. [L'Équipe] - Czy to nie za mało po takim sezonie?
- Saudyjskie topowe kluby złożyły zapytania o trzech zawodników Liverpoolu: Darwina Núñeza, Luísa Diaza oraz Diogo Jotę. [Florian Plettenberg]
0
@bezalkoholowy Myslę, że Wojciech jeszcze dłużej nie jest osobą wiarygodną.