6

KMŚ

Dobra przeleciałem kilkadziesiąt wpisów i nie widziałem informacji.

Ostatnią drużyną, która zakwalifikowała się do turnieju jest Los Angeles FC. Pokonali oni 2:1 po dogrywce meksykański Club America.
Obie drużyny zagrały mecz kwalifikacyjny po tym jak FIFA wykluczyła meksykańskie Club Wilfredo Leon z tego turnieju.

U zwycięzców golem i asystą popisał się Gabończyk - Denis Bouanga, a asystę przy golu w dogrywce zanotował Olivier Giroud. W LA zagrali również: Lloris, nasi Marlon i Palencia, Cengiz Under czy Yaw Yeboah (Wisła Kraków).
U gości z kolei inny nasz były zawodnik - Jonathan dos Santos.

1

@blakkudium uuu. No ciekawe.

3

@blakkudium 15 lig mistrzów. Tyle w temacie gimbazo
:D

2

Jak za Wichniarkiem nie przepadam, tak powiedział w punkt:
„Barcola zrobił z Acerbiego 37 latka”.

1

@blakkudium tak:)

1

@blakkudium Barcola taki kapitalny sezon a dzisiaj ława i to Doue robi robotę:)

1

@Messibestplayerintheworld Z tego
co kojarzę to Sane grał na lewej w City a teraz w Bayernie na prawej króluje Olise i jak byli to Niemiec grał bliżej lewej.

0

@Hindus nie ustawki, a szlachetne męskie walki. Dokształć się:D

1

@lithotripter myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja na przykład pisałem i pucharze Arabii Saudyjskiej:D
Ciekawe? No właśnie:) mógł szukać dalej:D

0

@Matheu12 słaby czytasz:)

3

Arabia Saudyjka

W finale pucharu mistrz kraju - Al Ittihad wygrywa do przerwy 2:1 z Al Qadisiya.

Gole strzelały gwiazdy. Po jednej stronie Benzema (asysta Bergwijna) i Aouar, a z drugiej strony karnego na gola zamienia nasz najlepszy strzelec w historii świata - gdyby oczywiście został w Barcelonie Gabończyk Pierre-Emerick „jestem lepszy i tańszy od Roberta Lewandowskiego” Aubameyang.

1

@Kluivert_P klasa

0

@agaFCB po ile? Kolega pyta:)

0

@rasta212 dziękuję:) Robię co mogę:) Poczekaj do meczów w Afryce - PNA czy afrykańskich kwalifikacji:D

1

@ikar34 Przesadzasz trochę. Akurat dzisiaj "gość wypchnięty z MU" to tylko plus - Antony, Mctominay i Rash właśnie. Anglik przechodzi do nowego klubu i na dzień dobry notuje 11 goli i 9 asyst. Mówiłem już w poprzednim okienku, że to jest gość który potrafi grać w piłkę i z przyjemnością bym go u nas zobaczył. Na dziś - mając pustki w kasie - takie Rashfordy to dla nas bardzo dobre wyjście.

0

@BezglutenowyPedri "śmierdzi" brzmi negatywnie, a dalszy wpis sugeruje, że to coś pozytywnego, dlatego ja bym zmienił na Rashford pachnie:)

3

Ciekawostka MLS.

20 letni Wiktor Bogacz - były gracz Miedzi Legnica - wyszedł w pierwszym składzie Niu Jork Red Bulls i już w 14 minucie strzelił gola. Jego drużyna wygrała 4:2 z Charlotte.

Polaka w 64 minucie zmieniła legenda Bayernu - Choupo Moting. Kameruńczyk skończył mecz z dubletem, oba gole z karnych.

U gości legenda - i tutaj raczej prawdziwa legenda - Crystal Palace - Wybrzeżokościsłoniwijczyk Wilfried Zaha.

0

@D10SLEO w Anglii. Mam nadzieję że pomogłem:)

3

Szybko przestało boleć. Ten Enzo jaka to parówa jest. O matulu.

1

@Gibbon_FCB nie zgadzam się:)
@Deathwing112 tak, NBA ma to coś:) 48 minut gry, a 3 godziny trwa mecz:D

0

@tristan87 Luuk Lukkiem, ale Auba? To byłaby dopiero maszyna u Flicka, a nie ten drewniany Lewandowski.

0

@pluszek O hur dur, zła Unia. Stary, to że ktoś nie wiem może spółdzielnia/administracja, może dostawca energii Cię ̶d̶y̶m̶a̶ znaczy wykorzystuje, a Ty na to pozwalasz to myślisz, że Unia?
Ostatnie dwa rachunki (miesięczne):
- zużycie 118,43kWh - kwota 125,69PLN
- zużycie 97,01kWh - kwota 105,88PLN

Czy mnie dymają? Możliwe, ale Twoja stawki to jakaś abstrakcja.

Ach dodam, że również mieszkanie w bloku, Warszawa.

1

@Kinginiesta Przeczytałeś to w ogóle?:)

1

@robsesh Nie wiem, miałem natłok miejscowości w głowie.
Nic nie mam do Puszczy, Bartoszyc i Góry Kalwarii, żeby nie było.
@Roobo na te dwa mecze odda:)

0

@directedbyfcb już, luzik:)

2

@Roobo Postaram się wytłumaczyć. Znaczy inaczej, powiem Ci jak ja to widzę.

Jestem Robertem - mam już swoje lata, jestem po urazie. Jestem królem Polski i w piłce zostanę nim (czy się to komuś podoba czy nie) jeszcze na wiele wiele wiele, nawet nie lat, a dekad. Moja kadra gra dwa mecze, z niezbyt wymagającymi rywalami - umówmy się.

Barcelona to moje miejsce zatrudnienia, tu zarabiam niemałe pieniądze, tutaj mój zmiennik jest niedysponowany i tutaj jestem bądź co bądź bardziej potrzebny. Do tego mam 99 goli. Nie w Puszczy, w Bartoszycach czy Górze Kalwarii, mam 99 goli i brakuje mi gola do 100 w wielkiej potężnej Barcelonie. W klubie, w którym spędzam +- 300 dni rocznie.

I teraz siadam i się zastanawiam:
100 bramek i przejście do historii takiego klubu jak Barcelona - czy mecz na potężną Mołdawię/Finlandię.

Ja wciąż myślę, a Ty?

0

@MessiForeverTheBest nie raz, i to pierwszy.

0

@Deathwing112 w porządku, to żart niskich lotów, masz prawo nie rozumieć.

3

Dlaczego selekcjoner naszej Repki powołuje całą Repkę?

Kumacie? Bo repka=reprezentacja he he he

0

@Stinger_ Ach rozumiem, ok:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?