escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GTBTP tak, jeśli dobrze widzę.
0
@PatrykBarca oczywiście. Dziś jest Mbappe, Dembele, Thuram czy Kolo Muani, za chwilę ze sceny zejdzie Griez a poza tymi których wymieniłem mamy jeszcze Doué czy Barcole. Francja znowu 3 jedenastki wystawi, a przynajmniej w napadzie.
1
@mekston tak:)
@Rifek nie mam pojęcia. Mają naprawdę mega napad jak na ligę brazylijską. Może w kontrakcie jest coś o czym nie wiemy, a może liczą że chłopak odpali jak w poprzedniej brazylijskiej drużynie.
2
Hugo Ekitike 22 gole i 11 asyst w Eintrachcie we wszystkich rozgrywkach.
Jest życie po Marmoushu?
Ehitike, Cherki, Akliouche w Monaco.
Jeszcze obecna gwardia Francuzów ma lata gry przed sobą a tu już kolejne wilczki pukają do 1 drużyny.
0
@mekston broniłem Roque, bo oglądałem go w Brazylii przed transferem. Myślę że jako jeden z niewielu, no ale nie dał rady. Jednak chłopak ma jeszcze lata gry przed sobą.
Ale żeby mówić że Lewy się od niego może uczyć? Może tylko i wyłącznie waleczności i zadziorności jaką pokazywał w Athletico.
4
@GTBTP Szit to jest wypuszczać takie zdjęcie.
2
A już o 21 grają dwie nasze legendy w Brazylii.
Martin Nazario Braithwaite podejmie Santos - niestety bez Neya.
A w drugim meczu inny nasz legendarny napastnik - Vitor Roque zagra na wyjeździe z Vasco, w którym z kolei brak innej naszej legendy - Coutinho.
2 mecze a tyle legend. Łza się w oku kręci.
A teraz koniec żartów. Trener Palmeiras się nie poddaje widzę. Roque fatalnie wszedł do nowej drużyny. 12 występów - 0 goli i 0 asyst. Trener Brazylijczyków ma kim straszyć - dziś z Roque zagra młodziutki (jakby Roque był stary:D) Estevao. Do tego w składzie reprezentant Urugwaju Facundo Torres, a na ławce choćby kupiony niedawno z Atletico Mineiro, a wcześniej kilka lat w Bayerze - Paulinho no i jest też Flaco Lopez.
Palmeiras gra również w Copa Libertadores i trener rotuje ale Roque wszędzie ma minuty. Widocznie widzi on coś czego my nie widzimy w naszym Tigrinio:)
1
@UriBoyka i tak zgarnie ten tytuł. Należy mu się jak psu buda. Pan Piłkarz.
2
Bayer 2:2:D pięknie
0
Maszyna Alonso ruszyła. 1:2
0
@FcPortoFan1999 sam nie wierzę w to co napisałem, ale mecz trwa 90+ minut:)
0
Ta, Wy już wczoraj gratulowaliście tytułu Harremu, a dzisiaj zapominacie, że Bayer wygrywa mecze w 90+37383 minucie, także poczekajcie na doliczony czas gry:)
2
@mekston gdyby Jota nie był szklanka to Darwina mam wrażenie już by w klubie nie było.
0
@FcPortoFan1999 dla mnie trudno bo nie zależy mi jakoś mocno na ich pucharach:) kumasz chłopaku?
0
@poskus w sumie też prawda.
2
@blakkudium spalony go uratował.
Bo chyba był, co?
1
@blakkudium i bardzo dobrze. Miejsce BVB jest w LM i niech Lyon się obudzi z tym Lens i wchodzi do LM.
0
@Eklerek z wszystkich tych 3 drużyn to wolałbym Como.
0
@Herato szkoda tego Fabiana. Mocno niedoceniany. Zasiedział się w West Hamie.
1
@Lucyffffer1922 z Rakowem to niech każdy trafia:)
2
Póki co w hitowym starciu w Turcji mistrz < uczeń.
Mou i jego Fenerbahce przegrywa do przerwy 0:1 z Ole Gunnarem Solsza i Besiktasem. Besiktas ponadto nie trafił karnego.
0
@FcPortoFan1999 No to wypadną. Trudno. Ja tylko mówię, że „liczby” pierwszej połowy robią wrażenie.
2
Nie za bardzo jaram się xG ale 2,37 w pierwszej połowie Jagi i 20 strzałów na bramkę Górnika robi wrażenie.
0
@Encore niech sobie w głowie ustabilizuje, wtedy lepiej na tym wyjdzie. W piłkę grać potrafi.
1
@Sysia11 nie no, ja wiem kto tam gra. Napisałaś „Tylko jacy tam grają” to mówię - tacy jakich sobie wybrali. Mogą mieć pretensje tylko do siebie.
0
Wizjoner
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15603920#comment-15603920
0
@mekston no właśnie. Poszli za daleko i już jedno trofeum przepadło.
@ToWinaSedziego tak;)
0
@Danny Gaucho poprawiłem, bo faktycznie myślałem że miał gola.
@Sysia11 no jacy tam grają? Rady jakich sobie wybrał Mascherano jako trener i myślę że konsultował to z Leo.
0
@Sysia11 a może reprezentuje Włochy bo czuje się Włochem? Czy to nie wchodzi w grę?
3
@Danny Gaucho albo źle spojrzałem albo poprawili - nie ma gola a dwie asysty.
@mekston Argentyńczycy już mieli Inter Miami ratować, póki co słabiutko.