escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@karolszymek nic. Nie interesuje mnie prawdę mówiąc co mają do powiedzenia opiniotwórcy. Tutaj widzę komentarze - a ci w eleven to za tymi, a tamci za tamtymi i sobie myślę - skoro wiesz to po co to oglądasz?
Ja swoją przygodę z wszelkimi "studiami" skończyłem gdy zaczął się pokaz gotowania w tle Ligi Mistrzów w polsacie.
Nawet dekoracji nie oglądam bo w zasadzie nie bardzo mnie to interesuję. Ale z drugiej włączam mecz w Arabii czy Australii. Także nie wiem czy mój komentarz coś wnosi:D
0
@Ryoumen ale w związku z czym robi problemy? Bo ja widziałem, że Włoch dogadał się z Brazylią, chciał odejść z Realu, ale dostać pieniądze za zerwanie kontraktu z winy klubu. O tym mówisz? Bo jeśli tak to chyba Ci się coś pomyliło.
0
@T^L czyli jakie ma te koszmarne staty? Mi się on kojarzy z gościem do brudnej roboty. Odbiory, przeszkadzanie rywalowi, defensywa itp. On nie odpowiada za rozgrywanie, za asysty czy bramki.
1
@Aragorn33 @michal26 jak będziesz pisał odpowiedź Aragornowi na ten komentarz "nie jestem uprzedzony - po prostu oglądałem wywiad z Zandbergiem, Nawrockim i Mentzenem i widać było kolosalną różnicę." to oznacz mnie proszę.
Nie oglądałem żadnego wywiadu Stana, słyszałem tylko, że z Nawrockim było miło i przyjemnie, wzajemnie lizanie się po jajach, bez trudnych pytań i spijanie sobie z dziubków. Jeśli oglądałeś te wywiady z nim czy Zandbergiem to napisz i mi prosze czy faktycznie z Nawrockim było tak grzecznie?
1
@misterio Pisząc swoje myślałem właśnie o złotej piłce - plebiscycie popularności.
2
@Ojciec5tkidzieci Burnley za Kompanego zjadło 2 ligę, weszło do 1 i spadło z hukiem. Przepaść straszna.
Także szacun za to jak grają na drugim szczeblu, ale w zasadzie to tyle.
1
@damianex10 gdzieś w radio słyszałem kilka dni temu, że zmienili zasady co do Oscarów i Jury. Otóż uważaj... podobno Jury od tego roku będą musieli OBEJRZEĆ oceniane produkcje. Kumasz? Do tej pory nie musieli:)
Nie sprawdzałem, nie wiem, jeśli jedna to prawda to szacun:)
1
@mrboom myślę, że miałby po takim zagraniu bardzo kiepski okres u kibiców.
Co do zagrania - zgadzam się dramat.
Ale Twoje pierwsze pytanie było „Jak wspominacie Abidala pod względem sportowym?”:)
1
@mrboom Biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie zagranie ze screena - to był słaby piłkarz.
Patrząc bardziej globalnie - dla mnie był bardzo dobry:)
0
@Zoker Tak, idą jak burza.
@FcPortoFan1999 a niech sobie wracają:)
5
Wrexham Association Football Club - najstarszy klub piłkarski w Walii oraz trzeci najstarszy klub na świecie. Co z nim? Otóż to, że w weekend świętowali awans do Championship!! Kolejny awans w ciągu kilku lat władzy... dwóch aktorów:)
Otóż od 2020 roku właścicielami klubu są Deadpool - Ryan Reynolds oraz jego mniej znany kolega Rob McElhenney (który też zagrał w ostatnim Deadpoolu).
A! Warto dodać, że już ploteczki łączą z klubem Vardy'ego czy Evansa z United.
0
@fc20barca oczywiście, że każdy ma:)
0
@Zoker zwracać czy nie, ale opinia gdzieś tam jest widoczna w internetach.
@Eklerek no tak mi się właśnie wydawało.
2
@Zoker tak, czytałem, że jednosezonowiec. Do tego miał przeciętne wejście w PSG, gdzie nawet ta dzicz w Paryżu buczała na niego.
4
Nie oglądałem wczoraj całego meczu, raczej urywkami i muszę przyznać, że na tychże urywkach mega mi się podobał Kvara, jego zaangażowanie i nieustępliwość. Atakują to jest przy piłce, bronią to widzę go jak podwaja Martinellego, za chwilę kolejna akcja Arsenalu, a on pomaga w obronie Mendesowi.
Gruzin ma 24 lata i jeszcze hoho lat gry przed sobą. I ok - ktoś powie - ale już tyle nie strzela ile w Napoli - no nie, ale wtedy od tego był tylko on i Osimhen w zasadzie, a dziś w PSG jest cała gromada od strzelania goli.
1
@mrboom wspominam go bardzo dobrze:) jak całą tamtą Barcelonę. Abidal nie był od rozgrywania, dogrywania, asystowania. Miał robić swoje w tyłach i to robił. Czasem na lewej, czasem jak dobrze pamiętam jako jeden ze środkowo obrońców. Wtedy o ile mnie pamięć nie myli, po przeciwległej stronie boiska był goguś od gry ofensywnej:)
Do tego to dzisiaj są takie czasy, że chcemy od obrońców żeby każdy był jak Trent czy Davies w swoim najlepszym czasie.
Obrońca - jaka sama nazwa wskazuje ma być od bronienia:) a w zasadzie „obraniania”, bo od bronienia jest bramkarz;)
3
@Xaviball bliżej nic niż wszystko.
1
@mekston czas pokaże;)
0
@Eklerek Toner to Ty możesz w drukarce zmienić. He he he :)
2
@Lanosss ja jestem poważnym ekspertem a nie byle popierdółką:)
6
18:30 to nie czas na popołudniową drzemkę. To nie czas na kolację. To nie czas na pierdoły!!
18:30 to godzina pierwszego półfinału azjatyckiej ligi mistrzów w której to Al Hilal zmierzy się z Al Ahli.
Obie ekipy wystawiają najmocniejsze działa. Nawet takie, które nie grają w lidze a tylko w LM - jak chociażby Firmino w Ahli. Skoro o nim to trzeba też wspomnieć Macedończyka Alioski’ego, którego na pewno wielu kojarzy z kilku lat gry w Leeds. On też nie gra w lidze ale w LM już tak. Poza nimi stała gwardia - w świetnej formie Mahrez, Toney, Galeno, Kessie, Ibanez, Demiral czy Mendy w bramce.
Co do mistrzów Arabii to jest Mitro, Marcos Leonardo, Malcom, świetny Al Dawsari, Milinkovic Savic, Ruben Neves, Koulibali, Renan Lodi i w bramce Bono.
Kto wygra? Nie wiemy liczę na ostre strzelanie z obu stron. W chwili obecnej z obu ekip najlepiej wygląda Mahrez który ma świetny okres. Po cichu liczę właśnie na Al Ahli:)
0
@Gaucho jeszcze z 10 takich i może kupimy konkretnego gościa na 9/skrzydło:)
17
@Herato tam akurat by się przydał ktoś od białej roboty, bo od czarnej sporo.
0
@Gaucho sędzia nie rozumie języka zwierząt.
2
@Eklerek i ten Ansu, bohater rozgrywek:D
0
@mekston taka kolej rzeczy. No zobaczymy, odpadną to odpadną.
0
@adamek20151 a teraz przegrali bez Messiego w składzie.
1
Widzę, że skoro Messiego brak w składzie to już Inter Miami nie takie fajne, no kto by pomyślał…
Więc tak dla porządku - Inter Miami wygrywali już 3:1 by przegrać 4:3. Jeśli chodzi o ligę to o niczym ta porażka nie świadczy, niemniej warto odnotować że to druga, kolejna - ta pierwsza miała miejsce kilka dni temu w lidze mistrzów CONCACAF.
2
Ciekawostka liga brazylijska.
Cruzeiro do przerwy remisuje 0:0 z Vasco.
Przypomnę, że trenerem Cruzeiro jest Leonardo Jardim - ten, który z Monaco zdobywał mistrzostwo Francji.
Dzisiaj w pierwszym składzie Kaio Jorge (Juventus), ale za to na ławce mamy takich graczy jak:
- Yannick Bolasie (Crystal Palace)
- Gabigol (Inter)
- Marquinhos (Arsena)
U gości w składzie z kolei nasz Coutinho.
4
@PatrykBarca Greenwood się sam wypisał co prawda, ale też kozacki sezon.