1

@karolszymek nic. Nie interesuje mnie prawdę mówiąc co mają do powiedzenia opiniotwórcy. Tutaj widzę komentarze - a ci w eleven to za tymi, a tamci za tamtymi i sobie myślę - skoro wiesz to po co to oglądasz?
Ja swoją przygodę z wszelkimi "studiami" skończyłem gdy zaczął się pokaz gotowania w tle Ligi Mistrzów w polsacie.
Nawet dekoracji nie oglądam bo w zasadzie nie bardzo mnie to interesuję. Ale z drugiej włączam mecz w Arabii czy Australii. Także nie wiem czy mój komentarz coś wnosi:D

0

@Ryoumen ale w związku z czym robi problemy? Bo ja widziałem, że Włoch dogadał się z Brazylią, chciał odejść z Realu, ale dostać pieniądze za zerwanie kontraktu z winy klubu. O tym mówisz? Bo jeśli tak to chyba Ci się coś pomyliło.

0

@T^L czyli jakie ma te koszmarne staty? Mi się on kojarzy z gościem do brudnej roboty. Odbiory, przeszkadzanie rywalowi, defensywa itp. On nie odpowiada za rozgrywanie, za asysty czy bramki.

1

@Aragorn33 @michal26 jak będziesz pisał odpowiedź Aragornowi na ten komentarz "nie jestem uprzedzony - po prostu oglądałem wywiad z Zandbergiem, Nawrockim i Mentzenem i widać było kolosalną różnicę." to oznacz mnie proszę.
Nie oglądałem żadnego wywiadu Stana, słyszałem tylko, że z Nawrockim było miło i przyjemnie, wzajemnie lizanie się po jajach, bez trudnych pytań i spijanie sobie z dziubków. Jeśli oglądałeś te wywiady z nim czy Zandbergiem to napisz i mi prosze czy faktycznie z Nawrockim było tak grzecznie?

1

@misterio Pisząc swoje myślałem właśnie o złotej piłce - plebiscycie popularności.

2

@Ojciec5tkidzieci Burnley za Kompanego zjadło 2 ligę, weszło do 1 i spadło z hukiem. Przepaść straszna.
Także szacun za to jak grają na drugim szczeblu, ale w zasadzie to tyle.

1

@damianex10 gdzieś w radio słyszałem kilka dni temu, że zmienili zasady co do Oscarów i Jury. Otóż uważaj... podobno Jury od tego roku będą musieli OBEJRZEĆ oceniane produkcje. Kumasz? Do tej pory nie musieli:)
Nie sprawdzałem, nie wiem, jeśli jedna to prawda to szacun:)

1

@mrboom myślę, że miałby po takim zagraniu bardzo kiepski okres u kibiców.
Co do zagrania - zgadzam się dramat.
Ale Twoje pierwsze pytanie było „Jak wspominacie Abidala pod względem sportowym?”:)

1

@mrboom Biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie zagranie ze screena - to był słaby piłkarz.
Patrząc bardziej globalnie - dla mnie był bardzo dobry:)

0

@Zoker Tak, idą jak burza.
@FcPortoFan1999 a niech sobie wracają:)

5

Wrexham Association Football Club - najstarszy klub piłkarski w Walii oraz trzeci najstarszy klub na świecie. Co z nim? Otóż to, że w weekend świętowali awans do Championship!! Kolejny awans w ciągu kilku lat władzy... dwóch aktorów:)
Otóż od 2020 roku właścicielami klubu są Deadpool - Ryan Reynolds oraz jego mniej znany kolega Rob McElhenney (który też zagrał w ostatnim Deadpoolu).

A! Warto dodać, że już ploteczki łączą z klubem Vardy'ego czy Evansa z United.

0

@fc20barca oczywiście, że każdy ma:)

0

@Zoker zwracać czy nie, ale opinia gdzieś tam jest widoczna w internetach.
@Eklerek no tak mi się właśnie wydawało.

2

@Zoker tak, czytałem, że jednosezonowiec. Do tego miał przeciętne wejście w PSG, gdzie nawet ta dzicz w Paryżu buczała na niego.

4

Nie oglądałem wczoraj całego meczu, raczej urywkami i muszę przyznać, że na tychże urywkach mega mi się podobał Kvara, jego zaangażowanie i nieustępliwość. Atakują to jest przy piłce, bronią to widzę go jak podwaja Martinellego, za chwilę kolejna akcja Arsenalu, a on pomaga w obronie Mendesowi.
Gruzin ma 24 lata i jeszcze hoho lat gry przed sobą. I ok - ktoś powie - ale już tyle nie strzela ile w Napoli - no nie, ale wtedy od tego był tylko on i Osimhen w zasadzie, a dziś w PSG jest cała gromada od strzelania goli.

1

@mrboom wspominam go bardzo dobrze:) jak całą tamtą Barcelonę. Abidal nie był od rozgrywania, dogrywania, asystowania. Miał robić swoje w tyłach i to robił. Czasem na lewej, czasem jak dobrze pamiętam jako jeden ze środkowo obrońców. Wtedy o ile mnie pamięć nie myli, po przeciwległej stronie boiska był goguś od gry ofensywnej:)
Do tego to dzisiaj są takie czasy, że chcemy od obrońców żeby każdy był jak Trent czy Davies w swoim najlepszym czasie.
Obrońca - jaka sama nazwa wskazuje ma być od bronienia:) a w zasadzie „obraniania”, bo od bronienia jest bramkarz;)

3

@Xaviball bliżej nic niż wszystko.

1

@mekston czas pokaże;)

0

@Eklerek Toner to Ty możesz w drukarce zmienić. He he he :)

2

@Lanosss ja jestem poważnym ekspertem a nie byle popierdółką:)

6

18:30 to nie czas na popołudniową drzemkę. To nie czas na kolację. To nie czas na pierdoły!!

18:30 to godzina pierwszego półfinału azjatyckiej ligi mistrzów w której to Al Hilal zmierzy się z Al Ahli.

Obie ekipy wystawiają najmocniejsze działa. Nawet takie, które nie grają w lidze a tylko w LM - jak chociażby Firmino w Ahli. Skoro o nim to trzeba też wspomnieć Macedończyka Alioski’ego, którego na pewno wielu kojarzy z kilku lat gry w Leeds. On też nie gra w lidze ale w LM już tak. Poza nimi stała gwardia - w świetnej formie Mahrez, Toney, Galeno, Kessie, Ibanez, Demiral czy Mendy w bramce.

Co do mistrzów Arabii to jest Mitro, Marcos Leonardo, Malcom, świetny Al Dawsari, Milinkovic Savic, Ruben Neves, Koulibali, Renan Lodi i w bramce Bono.

Kto wygra? Nie wiemy liczę na ostre strzelanie z obu stron. W chwili obecnej z obu ekip najlepiej wygląda Mahrez który ma świetny okres. Po cichu liczę właśnie na Al Ahli:)

0

@Gaucho jeszcze z 10 takich i może kupimy konkretnego gościa na 9/skrzydło:)

17

@Herato tam akurat by się przydał ktoś od białej roboty, bo od czarnej sporo.

0

@Gaucho sędzia nie rozumie języka zwierząt.

2

@Eklerek i ten Ansu, bohater rozgrywek:D

0

@mekston taka kolej rzeczy. No zobaczymy, odpadną to odpadną.

0

@adamek20151 a teraz przegrali bez Messiego w składzie.

1

Widzę, że skoro Messiego brak w składzie to już Inter Miami nie takie fajne, no kto by pomyślał…

Więc tak dla porządku - Inter Miami wygrywali już 3:1 by przegrać 4:3. Jeśli chodzi o ligę to o niczym ta porażka nie świadczy, niemniej warto odnotować że to druga, kolejna - ta pierwsza miała miejsce kilka dni temu w lidze mistrzów CONCACAF.

2

Ciekawostka liga brazylijska.

Cruzeiro do przerwy remisuje 0:0 z Vasco.
Przypomnę, że trenerem Cruzeiro jest Leonardo Jardim - ten, który z Monaco zdobywał mistrzostwo Francji.
Dzisiaj w pierwszym składzie Kaio Jorge (Juventus), ale za to na ławce mamy takich graczy jak:
- Yannick Bolasie (Crystal Palace)
- Gabigol (Inter)
- Marquinhos (Arsena)
U gości w składzie z kolei nasz Coutinho.

4

@PatrykBarca Greenwood się sam wypisał co prawda, ale też kozacki sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?