escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle jutro angielska. Pamiętasz?
0
@FCB_dimiC i się nie podzieliłeś. To tak samo paskudne zachowanie jak ten komentarz.
8
@FCB_dimiC zgłoszony.
3
Jak to nie ma planu, żeby Szczęsny zadebiutował?
Ale to nie do mnie tak, do mnie nie.
0
@arasz1819 Salaha rzecz jasna miało być a nie Sałata:) ale załapałeś.
No ciekawe co z tymi kontraktami.
0
@arasz1819 uwielbiam Sałata i nie życzę mu kontuzji, ale w niektórych meczach to naprawdę wygląda jakby no Salah no party. Jakby go tfu tfu zabrakło to ciekawe co by pokazali. Już przykład Yamala / Rodriego pokazał co może znaczyć brak kluczowego zawodnika.
2
Taka anegdotka odnośnie Pana Brychczego.
Historia miała miejsce jakieś 20 lat temu, kiedy jeszcze w bramce Legii stał King Boruc. Jeden z zawodników opowiadał, że nie było lepszego o Pana Lucjana. Piłka stojąca, mur ustawiony, klasowy bramkarz między słupkami, a „dziadzio” podchodził do piłki i wszystko siedziało w siatce. Raz za razem, noga ułożony idealnie.
Zdjęcie niepowiązane, ale taki muralik w Warszawie.
https://zapodaj.net/plik-ITl9dphFS3
0
https://zapodaj.net/plik-ITl9dphFS3
27
@Gaz nie były umniejszane wyniki tylko styl. Obrzydliwy, straszny i nie do oglądania. Sezon się jeszcze nie skończył, więc za wcześnie na jakieś zestawienia.
5
@NeroTFP1 legenda…
0
@GigiAmoroso widzę że póki co nie błyszczy:)
1
@Adran360 będzie ciężko.
5
Leczo - Juve 1:1. Koniec.
Może i Juve mało traci, ale za to niewiele strzela.
5 ostatnich meczów Juve to 4 remisy i wygrana z Torino. Tylko 2 stracone gole i aż 4 strzelonych. 2 x 0:0, 2 x 1:1 i raz 2:0. Del Piero, Pippo, Henry, Trezegeut, Zlatan a dzisiaj… ech smutno się patrzy na ten klub gdy za małolata się śledziło ich wyczyny.
3
Ciekawostka Meksyk.
W Meksyku trwają rewanże 1/4 walki o mistrza. Chwilę ten skończył się najbardziej „hiszpański” z meksykańskich meczów:)
UNAM - Monterrey 3:5. U gości dzisiaj Luis Ocampos i Oliver Torres (obaj Sevilla) z golami, a asystę zaliczył Sergio Canales - legenda Betisu. Do tego w składzie Hector Moreno który przez lata grał w lidze hiszpańskiej - w Espanyolu czy Sociedad.
2
Kryminał obrońców Monaco i Majecki wyciąga piłkę z siatki. OM - Monaco 1:1
1
@Stinger_ nie wchodze w te wojenki:) rzucam nazwisko gościa, którego możliwe ze warto śledzić:)
8
@arsenallondyn0 no powiem Ci, że zaskoczyłeś. Świętowałeś od wtorku?:)
5
Di Maria gol dla Benfici, Ocampos gol dla Monterrey. Argentyńczycy nam się rozstrzelali:)
1
@kubix05 i filmy z Van Dammem, Seagalem czy Norrisem. Kiedyś to bylo:)
5
Ciekawostka liga brazylijska.
Niby Brazylia ale jednak o Argentyńczyku, ale to za chwilę.
Minionej nocy odbył się mecz Criciuma - Corinthians. Goście przegrywali 0:2 do przerwy, żeby wygrać 4:2. Dla gospodarzy dwa gole strzelił Yannick Bolasie. Facet parę ładnych lat temu był liderem Crystal Palace.
U gości z kolei wystąpił Memphis Depay, ale Holender tym razem bez liczb. Kto inny błysnął.
Tu czytam o tym Argentyńczyku, o tamtym, ten dobry, ten lepszy, a tu myly państwo w powyższym meczu gola i asystę zaliczył Rodrigo Garro kimkolwiek jest. 26 latek wyskoczył jak Filip z konopii i na dzień dobry jest królem brazylijskiej tak drużyny jak i ligi. Garro ma w tej chwili 10 goli i 11 asyst i obok młokosa z Palmeiras - Estevao - w kanadyjce jest liderem ligi.
Bacznie się przyglądamy od następnego sezonu ambasada, tak?:)
1
@Lionel_Messi10 cały czas, nieprzerwanie od lat.
@FcPortoFan1999 jeszcze w Sao Paulo jest Luciano i świetnie sobie radzi.
1
@Criss18Barca to tyle ile nacji w Rakowie czy Wolverhampton a to raptem pojedyncze drużyny. Z czym do ludzi:)
8
Ciekawostka liga argentyńska.
Nieoszlifowany diament argentyński (nie mylić z kaktusem), były zawodnik Sevilli, Atletico, Villarealu, Valencii, Al Hilal, Fulham, Sportingu, Al Shabab czy Al Qadisiyi (ładnie co?:D) Luciano Vietto strzelił wczoraj pierwszego ligowego gola dla swojego nowego starego klubu - Racing Club.
0
@FcPortoFan1999 może John Carew? I może nie Anglik a Norweg?
6
Gol!!! Botafogo na 3:1 w 97 minucie!!
Proszę państwa pierwszy taki tytuł w historii Botafogo. Klub powstał 130 lat temu. Idealny rok, idealny jubileusz!!
Chłopaki mają szansę jeszcze na tytuł krajowy!! Cały mecz w 10. Szapoba!!
0
@mkord nie jednemu klubowi na imię Rakow:)
0
@mkord pewne rzeczy się nie zmieniają:) zobacz ilu Angoli dzisiaj w wyścigowej 11 w Wolves w Anglii:)
1
Ci w 10 ładują dwa gole, Atletico ładuje 5 bramek (2 cofają). Świat dzisiaj zwariował.
3
Luis Enrique robi karnego!! Botafogo z szansą zaraz na 2:0!!
0
@FcPortoFan1999 człowiek z Barceloną w sercu. Tacy ludzie mogą i potrafią więcej.