escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston nie wydaje mi się by tyle pograł. Ale kto wie.
0
@daniel32778 myślę że 4 to maks.
2
@Lanosss czyli pójdę klasykiem - „zieloności”;)
1
@Lanosss oglądaj:) ja dopiero wrócę na drugą połowę:) myślę że warto dzisiaj bo goście „powinni” się postawić.
7
To na szybko zapowiedz wielbłądów.
15:40 poslat sport 3.
Strzelec 3747383847 goli w swojej karierze, wybitny Portugol i jego świta podejmą 11 ekipę ligi - Al Damac.
Z CRem jak zwykle Otavio, Mane, do tego Angelo, który przebił się chyba na dobre do pierwszej jedenastki, Simakan czy Brozovic. Ale ich siłę (bądź nie) znają wszyscy.
Co do gości - w formie znowu jest Nkoudou do tego byli gracze francuskiej ligi Diallo i Kamano.
Miejsca w tabeli nie odzwierciedlają tego, ale dzisiaj goście mogę się postawić. Zwłaszcza Kameruńczyk Nkoudou może namieszać.
Myślę że to będzie ciekawy mecz w obie strony.
Edit- o 15:25 swój mecz zaczyna Auba, ale ten bez transmisji.
@mekston
0
@Rust_Cohle
1. Brighton - Southampton 1/+2,5
2. Brentford - Leicester 1/+2,5
3. Crystal Palace - Newcastle 2/-2,5
4. Nottingham - Ipswich 1/+2,5
5. Wolves - Bournemouth 1/+2,5
6. West Ham - Arsenal 2/+2,5
7. Chelsea - Aston Villa 1/+2,5
8. Manchester United - Everton 1/+2,5
9. Tottenham - Fulham 1/+2,5
10. Liverpool - Manchester City 1/+2,5
0
@michal26 Turcy mają wręcz obowiązek walczyć. Całą trójka mega wzmocnienia. Co do reszty to wolałbym żeby nasi dochodzili stopniowo. Tak jak teraz, świetnie Oli co w LKE, utrzymać to, może ruszyć za sezon dwa i fajnie wypaść w LE, ale na LM to my raczej nie mamy ekip.
2
@kanver_ a jak nie było komu strzelać bramek tak dalej nie ma.
0
@kamyk_23 5 i 3 z ławki.
1
@mekston zobaczymy czy zdążę
9
Manchesterów już nie ma. Manchestery wymyśliliście wy, kibice.
2
Azjatycka Liga Mistrzów 2.
Eastern AA z Hong Kongu podejmowało u siebie Sydney FC. Goście wygrali 4:1 a gola i asystę zaliczył Patryk Klimala.
1
@Stinger_ nie wygrają, bo Flickwagen jedzie rozpędzony;)
0
@Stinger_ no tak, ale siłą rzeczy kilka drużyn więcej w lidze to i więcej do awansu. Mnie tam to nie przeszkadza.
0
@Stinger_ ale zawsze tak było, że forma jesień wiosna mogła się różnić.
0
@Ricardinio14 tak, bardzo dobre;)
1
@Stinger_ kasa misiu kasa.
3
Copa Argentyna.
W półfinale pucharu Argentyny Boca Żuniors przegrało 3:4 z drużyną Velez Sarsfield i tym samym to ta druga drużyna awansowała do finału.
Jedną z bramek dla Boca strzelił Edinson Cavani, Urus również zaliczył asystę. Do tego z żółtą kartką były gracz Manu Marcos Rojo, a niedawny rywal Argentyny w Eliminacjach - czyli Peruwiańczyk Luis Advincula wyleciał z boiska na początku drugiej połowy.
Trenerem Boca jest były gracz Realu - Fernando Gago.
Ten puchar to była jedyna szansa na cokolwiek dla Boca w tym sezonie. Żenujący sezon dla tej historyczne ekipy. Ósme miejsce w lidze ze startą 10 punktów do lidera (liderem dzisiejszy rywal z półfinału), porażka w pucharze, porażka w 1/8 Copa Sudamericana (z późniejszym zwycięzcy turnieju - brazylijskim Cruzeiro).
1
@Adran360 ta jest, działo się.
3
@Ricardinio14 o tak. I do tego klasa sama w sobie, nie przypominam sobie okładek gazet, skandali itd.
5
Edinson Cavani z golem dla Boca.
2
A że Lewy przekroczył 100 goli, a to że jest w teamie z Leo i CRem, w to że Real przegrał. Ludzie… są ważniejsze rzeczy!!
19 minuta i jedyny prawdziwy potężny duński Nazario z golem dla Gremio! 1:0 z Cruzeiro.
7
Najgorszy Real od lat jeśli wygra wszystkie zaległe mecze w LM to będzie tylko 21 pozycji za najlepszą Barceloną od lat.
Detale.
0
@MOLESTA wybroni się.
0
@Keson Luz;) (znaki)
0
@Keson nie było zabawne czy nie wyczułeś sarkazmu?
0
@PatrykBarca grubo!
@Keson oba turnieje to Liga Mistrzów tylko w innej strefie, a nie jakiś podwórkowy turniej. No kaman.
1
@Jakchcesz szalony!
@PatrykBarca no dali dupy po całości. Współczuję..
5
Cristiano doliczają bramki z azjatyckiej ligi mistrzów? Jeśli tak to Robert go chyba nie dogoni.
1
@Jakchcesz grasz kursy po 1,12 to nie wygrywasz proste. Trzeba być pogrzanym grac takie wysokie kursy.
A Ty zagrałeś ze Barca strzeli po 1,03 tak jak wczoraj pisaliśmy?:D