escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
17 letni napastnik Palmeiras/Chelsea notuje w pierwszej połowie meczu asystę. Jest to jego dziewiąte ostatnie podanie. Do tego ma 12 bramek. Myślę że skończy sezon z double double.
Obecnie jest najlepszym strzelcem ligi, jak również jednym z dwóch najlepszych asystentów. Można?
1
@Adran360 dziwił mnie tak wysoki kurs na „gości” i póki co słusznie. 2:0. Ludzie dzisiaj mówią dzisiaj sporo o Undavie ze Stuttgartu - prawidłowo - ale zapominają że on właśnie z Vanzeirem (dzisiaj gol i asysta dla Red Bulls) wymigał w drużynie w Belgii:)
0
@cymanski15 nie wiem czy mi ubliżasz czy to jednak pochwała? :)
2
Abstrahując od tego, jakim panem piłkarzem jest Lewy chciałem napisać ciekawostkę:)
W tej chwili trwa finał Copa Sudamericana (taka Liga Europy w Ameryce Południowej) - transmisja na Polsat sport 3. Argentyński Racing Club wygrywa w 65 minucie z brazylijskim Cruzeiro 2:1. Bramkę dla tej drugiej drużyny strzelił były zawodnik Juventusu - Kaio Jorge.
1
@mekston @Adran360 no liczę że Benzema w końcu wróci do składu. W tym sezonie kibicuje Ittihadom:)
2
Stało się!!!
23 maja 2023 roku, czyli półtora roku temu, to data ostatniej porażki ligowej Al Hilal.
Mistrzowie polegli dzisiaj na wyjeździe 2 do 3.
@mekston @Adran360
0
@Stinger_ mnie też taka myśl przeszła, ale jednak nie:)
0
Wy się podniecacie jakimś City pfff, ja jednak pragnę zwrócić uwagę na coś innego. W potężnej lidze, jaką niewątpliwe jest liga wielbłądów, w 89 minucie Al Hilal przegrywa 2:3 z Al Khaleej. Oczywiście wyciągną, ale jeśli nie, będzie to pierwsza ligowa porażka mistrzów od 3748493847483945 spotkań.
1
Tak przejrzałem na szybko typy u @Rust_Cohle to w zasadzie tylko ja i @Kgorecki2500 dalismy na Tottki.
3
Pena - Kounde, Cubarsi, Inigo, Martin - Gavi, Pedri, Cassado - Olmo, Lewy, Raph.
Skład Barcelony.
3
Ciekawostka Turcja.
Dzisiaj odbyło się kilka spotkań w Turcji, a w dwóch z nich strzelali Polacy.
Szymański strzelił dla swojego Fenerbahce, a Kacper Kozłowski (legenda Pogoni @emeu ) strzelił dla swojego Gazientepu. Kacpra ekipa wygrała 3:0 z drużyną Krzyśka Piątka.
3
Ciekawostka Australia.
Dzisiaj w derbach Sydney wygrał zespół Patryka Klimali z ekipą WS Wanderers. Polak strzelił ostatniego gola, na 4:2 dla FC Sydney. Co ciekawe, przy drugim golu asystował Juan Mata. Były zawodnik Manu czy Chelsea.
0
@Rust_Cohle
1. Leicester - Chelsea 2/+2,5
2. Arsenal - Nottingham 1/+2,5
3. Aston Villa - Crystal Palace 1/+2,5
4. Bournemouth - Brighton 1/+2,5
5. Everton - Brentford 2/+2,5
6. Fulham - Wolves X/+2,5
7. Manchester City - Tottenham 2/+2,5
8. Southampton - Liverpool 2/+2,5
9. Ipswich - Manchester United 2/+2,5
10. Newcastle - West Ham X/+2,5
1
@FcPortoFan1999 powiem króciutko - Szwed będzie napierdalał jak z karabinu:)
4
Gyokeres się nie zatrzymuje. Wejście z ławki przy pewnym wyniku 5:0? To nic, ładuje na 6:0 w końcówce.
0
@FcPortoFan1999 raczej nikt im nie zagrozi.
6
Kane hattrick, ale pięknie to zgasił. Klasa.
3
Karol Fila strzela gola już w 2 minucie drugiej drużynie w Belgii - Antwerpii. Były obrońca Lechii gra w drużynie beniaminka - Dender.
0
@fotohobby gdzie wady?
7
Koniec!! Auba wygrywa z CRem:)
0
@FcPortoFan1999 ale daje radę?
0
@FcPortoFan1999 bo w Ekstraklasie nie ma już słabych drużyn:)
A teraz tak nie smieszkując powiedz mi, bo widzę że Motor dobra seria. Jak się miewa Samper? Widać jakość?
0
@FcPortoFan1999 ta klątwa w Europie nie działa:) oglądam i wygrywają;)
0
@FcPortoFan1999 włączę ich dopiero „w Europie”:)
0
@FcPortoFan1999 sam rozumiesz:)
3
Prezent bramkarza i CR z golem numer 37373838. Wiecej niż Auba gdyby grał w Barcelonie.
1:1!!:)
Quinones z golem, chwilę temu gdyby lepiej przymierzył to miałby lepszą przewrotkę od CRa z nami.
0
@FcPortoFan1999 oglądam Legię tylko w naszej lidze i to też rzadko. Nie mam C+. Oglądałem ich w tym sezonie 2 razy - z Rakowem na stadionie i Lechem przed tv. Wystarczy mi ich popisów w lidze na ten sezon:) będę dalej puchary oglądał.
0
@FcPortoFan1999 i żyje się dalej:)
2
@FcPortoFan1999 na pewno nie obejrzę:)
0
@FcPortoFan1999 dobrego meczu.